Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:18 12.06.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | (покажи всички)
Тема Re: Тест отрицателен.нови [re: Bezsynna]  
Автор alisalisa (Lipari също)
Публикувано07.11.20 10:06



а, добре. щото мярнах някъде, че от 6 дни антибиотик и пентературата ти си кове на 37+денонощно.

Обаче, в понеделник с отрицателния тест, ако требе с 5 маски, ръкавици, увита в стреч-фолио, дъждобран и скафандър - задължително на преглед при личния лекар.
да ме прощават тези прокашляния по телефон и лечения по е-мейл, ама докато не те огледа човекът на място, докато не ти пусне изследвания, все едно да правиш сеХ през монитора и да чакаш да забременееш.

Но нямаш представа след тая случка с детето с какъв злобен кеф съм си разпечатала резултата, да видим как точно ще ми откажат да ме прегледат.

Абе в интерес на истината, нашият джипи /той един на цялата фамилия Липарски, барабар с болните ни старци/, на 3-4 пъти от началото на пандемията ни веднъж не е върнал свекър и свеки - те са в перманентна почти ежемесечна нужда. Вярно, че нито едно оплакване не е било свързано с грипоподобни и ковидоподобни симптоми, ами с техните си добре познати болежки. Ама си приема пациентите човекът, без да се заяжда за тестове от единия страх лозе пази. Да чукна на дърво, разни гадни настинки сме ги карали почти на крак, та не знам, ако му ревна кашляща дали няма да ми се озъби. Ама засега покрай на родителите сериозните болести, химиотерапии, болнични изследвания, процедури и други подобни, нямаме гаф с джипи и други специалисти откъм скатаване. И тестове никой не изисква, за да му се изтъпанят старците в кабинета.

Ний сме дебили и говорим само за червила и автомобили.


Тема Re: Тест отрицателен.нови [re: Bezsynna]  
Автор snowprincess (invisible)
Публикувано07.11.20 10:03



с това и аз съм съгласна, Безсънна
хора умират неполучили внимание от лекарите, отложени операции и терапии, "прегледи" по телефона, откази от приемане в болници, грешни лечения
за първи път виждам лекари, които се страхуват от болести
може да са си сбъркали призванието и да е трябвало да станат застрахователни агенти



Тема Re: MilaO6, моля, обади се!нови [re: snowprincess]  
Автор 741 ()
Публикувано07.11.20 10:18



Оцелял съм като хлапе с шал през зимата, ще оцелея и с маска на дърти години :)

По време на великденската параноя на щаба бях решил да си намеря за лятото дантелена маска срещу глоби, щото маска на празна улица е тъпо. За 15 минути в магазина или в метрото обаче не ми е тъпо и там не ми е проблем да я слагам.



Тема Re: MilaO6, моля, обади се!нови [re: MilaO6]  
Автор parvaty (усмихната)
Публикувано07.11.20 10:21



Пожелавам ти скорошно излекуване и бързо възстановяване.





Тема Re: MilaO6, моля, обади се!нови [re: parvaty]  
Автор tia9 (странна птица)
Публикувано07.11.20 10:41



Какво стана с твоите прегледи? Как си?

Хората които няма какво да кажат си поставят големи сигнатури


Тема Re: MilaO6, моля, обади се!нови [re: 741]  
Автор snowprincess (invisible)
Публикувано07.11.20 10:58



изроди са тези, които внушиха на хората, че е нормално да се пази човек с маска

наблюдавах и как хората с психология на жертва, невзрачни, уплашени и смачкани отвсякъде, се идентифицираха с насилниците, дойде им сила да се карат, мачкат и доносничат
просто гротеска

това, че нещо не пречи за 15 минути, не означава, че трябва да се търпи и една минута

можеш ли да издържиш 15 минути на колене пред някого?





Тема Re: MilaO6, моля, обади се!нови [re: snowprincess]  
Автор alisalisa (Lipari също)
Публикувано07.11.20 11:09



Сноу, помолих те за нещо като автор на темата.
Моля, не ме провокирай да поискам заключването й.

Ний сме дебили и говорим само за червила и автомобили.


Тема Re: MilaO6, моля, обади се!нови [re: tia9]  
Автор parvaty (усмихната)
Публикувано07.11.20 11:13



Здрасти Тия. Щях да ти пиша бележка и забравих ..

Ходих на 29-ти Окт. на преглед, правиха ми снимки, дишах в разни машини...

Доктора каза, че съм добре, вероятно имам лека астма или алергия към нещо, взеха ми кръв за тестове, ще станат в средата на декември .. дробовете са си както преди .. има следи от предишни заболявания, но не може да каже нищо за корона..

И така.. даде ми един прах за инхалация, аз обаче засега не го взимам .. ще изчакам изследванията и тогава ще видим





Тема Re: MilaO6, моля, обади се!нови [re: alisalisa]  
Автор snowprincess (invisible)
Публикувано07.11.20 11:41



прави това, което искаш, Алиса
когато АЗ смятам нещо за важно, никой не може да ме спре
но имаш възможност да поискаш от Киро да ме махне от клуба или да заключат темата
но това, което е написано, ще се вижда




ВНЕСЕНА Е ЖАЛБА ВЪВ ВАС, С НОМЕР 15434 от 27.10.2020, СРЕЩУ НЕЗАКОННАТА ЗАПОВЕД НА министър КОСТАДИН АНГЕЛОВ. ОЧАКВА СЕ СТАНОВИЩЕТО НА МИНИСТЕРСТВО НА ЗДРАВЕОПАЗВАНЕТО, СЛЕД КОЕТО СЪДЪТ ЩЕ РЕШИ ДАЛИ ИМА ОСНОВАНИЯ ЗА ОБРАЗУВАНЕ НА ДЕЛО.

АДВ. НИНА ЛАМБОВА:
"Освен незаконосъобразна, заповедта цели създаване на регистър за COVID-19 и “задължителна регистрация и надзор” на гражданите, с достъп до него на лица от широк кръг администрации, нямащи пряко отношение към заболяването.

В жалбата е поискано от министъра на здравеопазването да отговори на поставените въпроси и да представи:

Списък на акредитираните лаборатории по ISO 15189 на територията на РБ.

Документация, обективираща спецификации за машините, обработващи PCR тестовете и производителността им, както и максималния брои&#774; часове за работа на денонощие, на подробно изброените лаборатории в Приложение 3 към оспорваната заповед.

Спецификация на PCR тестове, използвани и разрешени за използване от МЗ, от която да е видно към кои вирусни фрагменти са чувствителни или кои вирусни фрагменти разпознават, в това число антитела за същите.

Акредитация или друг еквивалент за валидност на PCR тестовете, използвани и използващи се от посочените в Приложение 3 на оспорваната заповед, лаборатории и медицински заведения.

Независимият орган, валидиращ резултатите от тестовете за да са валидни за ЕС.

Личната съпротива е една малка крачка, но в правилната посока.

Няма по-явен фашизъм от този, с който се опитваш да нарушиш свободата на човечеството, под предлог, че защитаваш здравето му.

Благодарение на тази загриженост, едно от многото заболявания, беше обърнато в статистика, използвана като психо-манипулатор на ежедневието ни.

Всеки живот е ценен, но такъв какъвто ние сами го оценим. Не желаем други да ни го оценяват. Не желаем друг да определя дали да се изследваме или лекуваме.

Животът е по-силен от всякакви принуди и вируси и хора, които под предлог за загриженост за нашия живот, си играят с душата ни. Едно заболяване се използва, за да може смешници, облечени във власт, да си присвоят живота ни."

“Ще оцелеят душите на хората, които се мотивират да живеят не в страх от смъртта, а от любов към живота.“
Kremena Stanilova

Линк към пълния текст:



----------------------------------------------------------------------
Един месец за обжалване на заповедта. Със сигурност ще падне в съда. Доброволци?

"Всички МВР служби вече ще имат пълен достъп до здравния ни статус, ще следят данни за храчките, урината и кръвта. Това става възможно със заповед на здравния министър Костадин Ангелов от 2 октомври, която наподобява тотално наблюдение в стил „Биг Брадър“ върху хората. Според нея се създава регистър на всички заразени и карантинирани заради COVID-19. Чувствителната лична информация в него ще е достъпна не само за вътрешното ведомство, но и за НОИ, НЗОК, Дирекциите „Социално подпомагане“, РЗИ, всички лични лекари, лаборатории и здравни заведения.

С тази заповед на практика се дава възможност на всички институции у нас да имат достъп до данните ни, освен личните ни, и за здравния ни статус. Любопитното е, че достъп до цялата информация се предоставя на следните структури в МВР: Главните дирекции, СДВР и областните дирекции, дирекция „Комуникационни и информационни системи“, както и пожарната."



Тема Re: MilaO6, моля, обади се!нови [re: snowprincess]  
Автор MupaM (ordinary юзър)
Публикувано07.11.20 11:46



Така си е. На човек, който се дразни от чуждото неспазване на правилата, по модерному и най-психологически му се вика човек с психология на жертва, невзраен, уплашен и смачкан отвсякъде, идентифициращ се с насилниците (насилници са тези, които определят правилата, разбира се) и мачкащ свободолюбивите.

”...но ти му се смееш с усмивката чиста на своя малък син...”



Страници по тази тема: << 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.