Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:13 12.06.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | (покажи всички)
Тема Re: Тест отрицателен.нови [re: alisalisa]  
Автор Bezsynna (Гераскова)
Публикувано07.11.20 07:37



Ще изчакам да си довърша антибиотика, три дни са още само. И ще видим.

* * *
Кучетата си лаят, керванът си върви!!


Тема Re: Тест отрицателен.нови [re: 741]  
Автор Bezsynna (Гераскова)
Публикувано07.11.20 07:43



Може да е затова, да. На два пъти ме изчака жената да си изрева реването от гъдела, за да не й се изкихам в лицето, друг може наистина да повърне.

Благодаря.



* * *
Кучетата си лаят, керванът си върви!!


Тема Re: Тест отрицателен.нови [re: saksun]  
Автор Bezsynna (Гераскова)
Публикувано07.11.20 07:49



Ми майната му значи. Извинявай.

Все пак щях да се поизнервя, ако тестът беше положителен.

Естествено, че ще си допия лекарствата, не ми се мре още от някаква си пневмония, ковидна или не. Благодаря ти за вниманието, Саксън.

* * *
Кучетата си лаят, керванът си върви!!


Тема Re: MilaO6, моля, обади се!нови [re: 741]  
Автор RujaKaramfilova (2Х1)
Публикувано07.11.20 09:00



Да, за съжаление доста хора ходят да се тестват само заради шубето. Ние няма да ходим, ще си изчакаме още 2 дни, седмица стига.
Живеем като здрави, но нощес сякаш се ослушвам сакън да не се изкашля някой



Но пък чета разни крилати фрази, харесват ми:

За подобряване на храносмилането пия бира...при липса на апетит пия бяло вино, при ниско кръвно налягане - червено вино, при високо - коняк, при ангина - водка.
- А вода ? ... - Такава болест още не съм имала.

Рита Леви-Монталчини, микробиолог носител на Нобелова награда, доживяла 102 г.



Тема Re: Тест отрицателен.нови [re: Bezsynna]  
Автор alisalisa (Lipari също)
Публикувано07.11.20 09:08



Ще изчакам да си довърша антибиотика, три дни са още само. И ще видим.


Ся, не ми се ще да давам акъли, и то, при наличието на лекар в темата. Но понеже патило със себето, дете и роднини, аз не бих се подмотквала 10 дни на антибиотик, дето не ми сваля температурата след първите 3-4 и за капак усещането в белите ми дробове се влошава.

И да си писала, съм пропуснала как ти е изписан. Имало ли е лекарски преглед на живо и със слушалки, пълна кръвна картина, урина, ЕКГ и каквото там още, при съмнения - томография/рентген и инструкции за обратна връзка какво правим, ако след 6 дни на изписан антибиотик няма облекчение на симптомите, дори се влошават?

Ний сме дебили и говорим само за червила и автомобили.


Тема Re: MilaO6, моля, обади се!нови [re: saksun]  
Автор RujaKaramfilova (2Х1)
Публикувано07.11.20 09:01



Уж са с маски, но все пак като са в една кола, понякога ги махат, предполагам.

Вярвам, че няма нищо, добре сме.
Благодаря ти още веднъж за всичко, което правиш за нас тук, в клуба.
Бъди здрава!



Тема Re: Тест отрицателен.нови [re: alisalisa]  
Автор Bezsynna (Гераскова)
Публикувано07.11.20 09:33



Още не са минали 3-4 дни, само два хапа от антибиотика съм глътнала досега, на 24 часа е. А дробчетата са ми важни, така че ако продължат да тежат след утре, в понеделника ще отида да ме преслушат.

Имам кофти опит с дъщеря ми отпреди месец или два, беше на хижа, лежали там по полянките, гърло боли, хремава и с цистит, лекарят директно я изгонил, аз звънях едно направление за нефролог ли, гинеколог ли да й даде барем и все пак ще й трябва болничен, онзи ми се развика да си направи първо тест за ковид и тогава при него, и ми затвори. Изобщо не съм я бутала по лаборатории да я накиха някой наистина болен, отидохме при друг лекар, изписа й каквото трябва, за ден я облекчи, и болничен й даде да не се чуди какви да ги върши с работата. Мен сега не са ме преглеждали, обадих се по телефона на моя джипи, няма нужда да търпя и на мен да ми вдигат скандали, че съм си позволила болна да ида на лекар. Но нямаш представа след тая случка с детето с какъв злобен кеф съм си разпечатала резултата, да видим как точно ще ми откажат да ме прегледат.

* * *
Кучетата си лаят, керванът си върви!!


Тема Re: Тест отрицателен.нови [re: Bezsynna]  
Автор snowprincess (invisible)
Публикувано07.11.20 09:47



човек ако е болен и се чувства зле от каквото и да е, си остава вкъщи, Безсънна

от грип и всякакви остри респираторни заболявания също може да се задуши, не само от короната





Тема Re: MilaO6, моля, обади се!нови [re: 741]  
Автор snowprincess (invisible)
Публикувано07.11.20 09:51



с маската хората си докарват това, от което се страхуват и пазят, 741

ако имаш познат болен, питай го дали е носил маска

лежала съм 1 месец в инфекциозна клиника с бебе на 4 месеца, нито лекарите, нито сестрите носеха маски



Тема Re: Тест отрицателен.нови [re: snowprincess]  
Автор Bezsynna (Гераскова)
Публикувано07.11.20 10:03



С това съм съгласна, но трябва да се съобразяваме с обстановката. Колежката ми, болна от рак, почина тази пролет и сме убедени, че ако не й бяха отложили процедурите заради ковида, щеше да се закрепи ако не дълго, то поне с надежда. И нямаше да си угасне в мъки вкъщи пред очите на две малки деца. Не ми се ще някой мой близък или приятел да пострада от подобна ситуация. Ако аз бях ковидна, а майка ми се разболее, със сигурност би получила повече внимание като контактна. Независимо колко хора твърдят, че грипът е нормален и обикновен, фактът е, че лекарите НЕ реагират на "обикновено болен" по същия начин както на коронясан.

* * *
Кучетата си лаят, керванът си върви!!



Страници по тази тема: << 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.