Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:58 12.06.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | (покажи всички)
Тема Re: Тест отрицателен.нови [re: 2biri]  
Автор alisalisa (Lipari също)
Публикувано06.11.20 23:06



Че аз при гаден грип, силна настинка и гадни хреми редовно си губя обонянието.
Този симптом хич не е запазена марка на коронавируса.

Ний сме дебили и говорим само за червила и автомобили.


Тема Re: MilaO6, моля, обади се!нови [re: RujaKaramfilova]  
Автор 741 ()
Публикувано06.11.20 23:29



Слушам в новините, от три теста два са отрицателни, значи освен заразените има и доволно количество здрави отишли заради съмнения.

Мислил съм го, при съмнение за контакт, ако не кихам и кашлям да сея бацили, няма само заради едното подозрение да ходя да се тествам и доброволно да се затварям вкъщи. Маска, без ръкостискане и прегръдки, миеш ръце и дезинфекцираш - и ако приличаш на здрава, си живееш живота като здрава.



Тема Re: Тест отрицателен.нови [re: alisalisa]  
Автор Liya ()
Публикувано06.11.20 23:35



Абе аз имам чичо на студентка с отрицателен тест, който в момента е на респиратор в болница и нямаше да разберем за ситуацията, ако не беше викнала в час на майка си - Стига си ревала! Тогава ни разказа, че са се изолирали в някаква къща, а на чичото снахата щяла да ражда всеки момент и е с положителен тест, и не знаят кой ще гледа бебето и въобще какво да правят...

Та така с отрицателните тестове се оказва понякога...



Тема Re: Тест отрицателен.нови [re: Bezsynna]  
Автор 741 ()
Публикувано06.11.20 23:37



Звучи ми абсурдно хората по опашките да ги държат гладни и жадни по всякакви часове преди тест, за да има чак такова значение дали си пил или ял нещо.

Преди време ми беше попаднало интервю с маце от пункт за взимане на проби на една аерогара. Покрай другото, беше казала и нещо от сорта, за късмет още никой не ми е повърнал върху мен. Може заради това да предпочитат да им идват с празен стомах, знам ли.

Пожелавам оправяне и на двете с Мила, късите клечки не са чак толкоз много, все трябва да мине.



Тема Re: Тест отрицателен.нови [re: Bezsynna]  
Автор tia9 (странна птица)
Публикувано06.11.20 23:41



Една прекрасна новина))

Хората които няма какво да кажат си поставят големи сигнатури


Тема Re: MilaO6, моля, обади се!нови [re: RujaKaramfilova]  
Автор saksun (непозната)
Публикувано07.11.20 01:08



Много зависи какъв контакт е имал мъжът ти с въпросния служител като времетраене, разстояние, помещение, а също дали двамата са били с предпазни маски.
Говорили ли са един срещу друг, използвали ли са общи предмети, примерно, тоест точно в какво се е състояло общуването им.

Съобразно горните фактори и положителния РСR при служителя, по-правилно е да се изолирате, като щом са минали пет дни от контакта след още ден-два вероятността за проява на симптоми при вас намалява.



Тема Re: Тест отрицателен.нови [re: Bezsynna]  
Автор saksun (непозната)
Публикувано07.11.20 01:25



Там е работата, че дори при отрицателен тест може пак да е КОВИД. Не че няма сега и други вируси, разбира се.
Приключи си поне антибиотика да видиш как ще си в събота и неделя (днес и утре).

Не, не е задължително да си на гладно за теста.
Да не е пръскано със спрейове в устата, таблетки за смучене да не се ползват, да не се мият зъбите сутринта е по-добре.



Тема Re: Тест отрицателен.нови [re: snowprincess]  
Автор Bezsynna (Гераскова)
Публикувано07.11.20 07:17



"защо им трябваше тест, като ги лекуват по един и същи начин"

Божеее!

Точно преди да се тръшна, майка ми беше в София, с мен, и няколко дни я водих по болници. Предпочитам ако утре сама на село се задуши, а аз се бях оказала положителна, да може да каже, че е била контактна, за да й се обърне внимание. В петък обядвах с приятелки, които всичките имат и родители, и деца. Също така предпочитам ако бях ковидна, да съм наясно, за да остане дъщеря ми да работи вкъщи, вместо да зарази още петстотин човека. Аз може като проста настинка да го изкарам, а друг може да умре. Не е само до моя собствен задник.

* * *
Кучетата си лаят, керванът си върви!!


Тема Re: Тест отрицателен.нови [re: Bezsynna]  
Автор Zirzi ()
Публикувано07.11.20 07:23



Твоето се нарича съвест.



Тема Re: Тест отрицателен.нови [re: 2biri]  
Автор Bezsynna (Гераскова)
Публикувано07.11.20 07:33



Ма как разочарована, отчаяна съм направо. Бирииии... Ако има някакво кофти чувство, то е по-скоро леката ми гузност, че тук се оплаках, а ей го - нищо ми няма. Докато Мила е в сериозен проблем.

Аз още преди дни писах, че така си ми казаха - и да си ковидна, и да не си, същото ще ти дадем. Проблем с това нямам. Имам проблем с починалите от тая гад, понеже вярвам, че тварта е опасна, а не се смятам за достатъчно умна сама да анализирам материя, в която познания нямам. Предпочитам да внимавам, да знам и да мога да предупредя хората, с които съм се виждала.

* * *
Кучетата си лаят, керванът си върви!!



Страници по тази тема: << 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.