Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:28 12.06.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | (покажи всички)
Тема Re: MilaO6, моля, обади се!нови [re: saksun]  
Автор RujaKaramfilova (2Х1)
Публикувано06.11.20 18:30



Нашият случай придобива странни измерения. Да припомня :
съпругата на служител на Карамфилов вдигна температура в понеделник. Тестът стана готов вчера-отрицателен. Служителят на Карамфилов вдигна температура в сряда. Тестът от вчера-положителен.

Към днес след обяд-тя не се чувства добре, джи пи то казало, това че е отрицателен тестът, не означава че няма К19. За чий тогава ручаме жабетата?
Съпругът се чувства сравнително добре. Сега, ние какви да ги дробим? Карамфилов последно имаше контакт с неговия коронясан човек в понеделник. Да сега няма признаци, аз също нямам.
Никой не е питал нашия човек за контактни лица. Карамфилов още в понеделник пусна кепенците и освободи останалия персонал.

Ние двамата сега какво? Десет дена да се самоизолираме и да се гледаме в очите? Ама то пет минаха вече, дали да считам, че нищо ни няма?



Все пак след обяд отидохме до гробищата, вместо утре за Задушница. Знам ли дали ще се събудим здрави

Или да започвам : Мило дневниче, от днес се самокарантинирахме.



Тема Тест отрицателен.нови [re: alisalisa]  
Автор Bezsynna (Гераскова)
Публикувано06.11.20 21:10



От нещо друго ще се мре.



Предупредиха ме преди теста да не ям и да не пия нищо, да не пуша и даже да не си мия зъбите. Обаче като се опулих в четири и половина, ми беше лошо и пих сок. До седем и половина белким са се събрали достатъчно гадове, за да се хванат, ако са били въобще там. Просто се чудя дали не е възможно аз да съм го произвела с тоя сок нещото отрицателно.

Хич не държа да е ковид естествено, да не ме разбере някой погрешно. Просто се чудя. Звучи ми абсурдно хората по опашките да ги държат гладни и жадни по всякакви часове преди тест, за да има чак такова значение дали си пил или ял нещо.

Та тъй.
Температурата ми си стои 37.4 - 37.6. Това е шести ден, от вчера с антибиотик. Гръб леко се отпусна, дробчета решиха тепърва да натежат. Никаква кашлица обаче. Кихам. Никаква хрема. Приключих с апетита, насила ям заради лекарствата. Пак съм уморена, но не като в началото.


Не знам кой какви изводи ще направи от тая ми информация. Щом не е ковид, вероятно е все пак някакъв грип. Къде ти аз с една настинка да се тръшна в цели шест дни с температура.

* * *
Кучетата си лаят, керванът си върви!!


Тема Re: Тест отрицателен.нови [re: Bezsynna]  
Автор tartarianeyes (вейхайвей)
Публикувано06.11.20 21:23



Вече два пъти правя пср тест,заради пътуване. Никой не ми е казал дя не ям и да не пия.
Виж какво ще ти кажат и докторите, и нашата саксън тук.

Стискам палци.


научи се да чакаш

Тема Re: Тест отрицателен.нови [re: Bezsynna]  
Автор PYTnik (Оня)
Публикувано06.11.20 21:18



"От нещо друго ще се мре. "

Не е възможно, днес се мре само от КОВИД 19


"Звучи ми абсурдно хората по опашките да ги държат гладни и жадни по всякакви часове преди тест, за да има чак такова значение дали си пил или ял нещо."
Значи че когато ядеш и пиеш като нормален, тестът ти се определя като ненормален?!?!!!!

Това са първите признаци че не само ще оздравееш, но и ще поумнееш!



<Мнението е позиционирано и няма нищо общо!>

Тема Re: Тест отрицателен.нови [re: tartarianeyes]  
Автор PYTnik (Оня)
Публикувано06.11.20 21:28



ти като си прави два тестта саксън какво ти каза?



<Мнението е позиционирано и няма нищо общо!>

Тема Re: Тест отрицателен.нови [re: PYTnik]  
Автор tartarianeyes (вейхайвей)
Публикувано06.11.20 21:52



не бях в състоянието на безсънна, за да питам саксън.


научи се да чакаш

Тема Re: Тест отрицателен.нови [re: PYTnik]  
Автор snowprincess (invisible)
Публикувано06.11.20 22:04



едната е положителна, другата отрицателна, но и двете пият един и същ антибиотик
защо им трябваше тест, като ги лекуват по един и същи начин



Тема Re: Тест отрицателен.нови [re: Bezsynna]  
Автор 2biri ()
Публикувано06.11.20 22:23



Звучиш почти разочаровано, че си отрицателна.

Просто си болна както всички ние боледуваме понякога. И ни болят кокалите, и вдигаме температура, и сме отпаднали. Минава. Ако е зле работата - антибиотик.

Оня ден поредният професор каза, че няма грип в момента никакъв. Всички симтомни са с ковид само и единствено.

Като го помислиш, ще разбереш защо някои се съмняваме в цялата схема. Един приятел има температура, няма обоняние и го боли всичко. Служебно всички трябва да са отрицателни. И той днес е отрицателен. Вместо с ковид, ще му дадат болничен за друг грип. Ще пие същите лекарства.

Ако беше положителна, нали не мислиш, че щеше да се лекуваш различно?

Всички болни от грип всяка година минават на антибиотик при влошаване. Ковидът се лекува по същия начин.

Да оздравяваш бързо!



Тема Re: MilaO6, моля, обади се!нови [re: MilaO6]  
Автор Liya ()
Публикувано06.11.20 23:00



С теб сме! Всичко ще е окей, ще видиш!



Тема Re: Тест отрицателен.нови [re: Bezsynna]  
Автор alisalisa (Lipari също)
Публикувано06.11.20 23:02



Тая работа с температурата никак не ми харесва. Най-добре утре с отрицателния тест при жипито за по-основен преглед, изследвания, рентген. Що си мисля, че такава гадничка температура намирисва на пневмония? Може да се наложи да ти сменят антибиотика.

Ний сме дебили и говорим само за червила и автомобили.



Страници по тази тема: << 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.