Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:25 12.06.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: MilaO6, моля, обади се!нови [re: UnicaDonna]  
Автор eta d (7.62)
Публикувано04.11.20 13:18



Абе, остави ги "умните" сега ...
Положението по болниците е такова, че хич да не си с ковид, няма кой да те погледне.

Умните нали обичат да хвърлят тук линкове, да четем, да ни светне и да поумнеем най-сетне, да се извисим до тяхното ниво?
Ето и от мен два линка и няма да пиша повече докато Мила, Безсънна и който и да е още, не пишат ...




И изобщо, всички клубари да се отчитат с по едно ок съм в темата поне веднъж на ден.

Смъртно опасно е да си прост.

Тема Re: MilaO6, моля, обади се!нови [re: eta d]  
Автор Koftia (форумист)
Публикувано04.11.20 13:33



Права си за обаждането.
Един познат (в Канада), много рядко ми се обажда. Някога за кола, някога не. И обикновено започва , здрасти, как си ...... абе да се преброим ?
Директно знам, че някой от българската диаспора се е изгубил. Та, и той прави смисъл, да се следим кой до къде е, кой го има, кой го няма.





Тема Re: MilaO6, моля, обади се!нови [re: eta d]  
Автор spunk (КАПРИзна)
Публикувано04.11.20 13:42



Много мило това, ама човек на нашата (моята по-точно) по-добре да не казва нищо, да не дърпа дявола, детсевика))
Имам нужда от някои специализирани консултации, но как и къде да отидеш, като
местата за това в момента са инкубатор на всякакви зарази....

Така че пийте си витамините и се пазете, клубни сладуранковци!!
Като не си виждаме най-близките, освен на разните дивайси, клубната общост
ти става близка и по-значима от всякога))) айте цунк, това поне тука може)))))

Била съм коронавъзраст)))!!


Тема Re: MilaO6, моля, обади се!нови [re: tia9]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано04.11.20 13:51



Не на слабоумните, на нас да пише.

Ами аз нали затова помолих да се заключи темата... писна ми да я отварям и да чета дървени философии, хейт, включително и ПОДИГРАВКИ дори! До там стигнаха!



Мислиш ли, че е приятно на болния човек да се пъха на място, на което го убеждават, че е здрав?

АЗ МИСЛЯ ТАКА!!

Тема Re: MilaO6, моля, обади се!нови [re: eta d]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано04.11.20 14:26



“Положението по болниците е такова, че хич да не си с ковид, няма кой да те погледне.”

То и с ковид да си в момента - пак няма кой да те погледне в болниците, камо ли БЕЗ!

АЗ МИСЛЯ ТАКА!!



Тема Re:нови [re: 4ereshka2]  
Автор tia9 (странна птица)
Публикувано04.11.20 15:11



те я бездънна)) няма лошо)......телефонът я е определил)

Хората които няма какво да кажат си поставят големи сигнатури

Тема Re: MilaO6, моля, обади се!нови [re: UnicaDonna]  
Автор tia9 (странна птица)
Публикувано04.11.20 15:12



Не е, ядосах се и аз и спрях да пиша и да чета. От каквото и да е болен чове е лошо, нормалните хора се притесняват....

Хората които няма какво да кажат си поставят големи сигнатури


Тема safeнови [re: alisalisa]  
Автор Crrafterr ()
Публикувано04.11.20 15:31



Аз съм добре (по идеята на eta, да се отбелязваме).
На Мила-та хем й казах да пише точно тия дни, ей че проклетия! И не е да не знае, че я тачим и обичаме, ама ей на, да се гърчим.



Тема Re: safeнови [re: Crrafterr]  
Автор ad miralМодератор (андорския флот)
Публикувано04.11.20 15:44



На Мила-та хем й казах да пише точно тия дни, ей че проклетия! И не е да не знае, че я тачим и обичаме, ама ей на, да се гърчим.

Ала Грозданка е гявол и она от политика разбира. Цела седмица го не поглежда и се преструва, че го не зачита за слива, сал да види какво че да прави. Он я гледа, она го не гледа, он се улови до нея, она се откине, он се присламчува оттук-оттам окол нея, она се преструва, че и хабер нема, он се мръщи, она се подсмива.



_
If I turn out to be particularly clear, you`ve probably misunderstood what I`ve said.

Тема Re: safeнови [re: ad miral]  
Автор RujaKaramfilova (2Х1)
Публикувано04.11.20 15:50




Трябва и да се посмеем, нищо че все някого мислим, вече.
Ако пролетта не познавахме коронясан, сега вече всеки има познат, който е прекарал или поне познат на познат.
Както вървят нещата до 2 седмици всеки ще познава някой с положителен тест.
Ние чакаме от понеделник тест на съпругата на служител на Карамфилов. От вчера вече и самият мъж е с температура, но тестът вероятно ще в петък, знам ли колко ги бавят?

Е, Карамфилов хлопна кепенците още в понеделник, за всеки случай.
Седим и чакаме. Боже, що работа имаме да свършим, пък все няма време с тази работа
За всеки случай още вчера се заредихме с червен антиоксидант!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.