Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:49 12.06.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | (покажи всички)
Тема Re: Здрасти, клуб!нови [re: snowprincess]  
Автор PYTnik (Оня)
Публикувано05.11.20 12:21



Доцентът обяснява защо едни заразени хора се разболяват, а други не, но няма обяснение защо при едно и също заболяване, еднакви лекарства помагат на единият, а при другият не действат?

А ти как си обясняваш този безспорен факт?
Може би там е ключовият отговор който ни е нужен в момента?

<Мнението е позиционирано и няма нищо общо!>


Тема Re: миле, безсънна и който желае :нови [re: tartarianeyes]  
Автор oberleutnantRzevski (същият)
Публикувано05.11.20 12:23



Естествено, че съм пил.



Тема Re: миле, безсънна и който желае :нови [re: oberleutnantRzevski]  
Автор ad miralМодератор (андорския флот)
Публикувано05.11.20 12:27



Естествено, че съм пил.

Естествено, че си, ама какво?



_
If I turn out to be particularly clear, you`ve probably misunderstood what I`ve said.

Тема Re: миле, безсънна и който желае :нови [re: PYTnik]  
Автор oberleutnantRzevski (същият)
Публикувано05.11.20 12:29



Ако аптекарката не знае, значи не е никаква аптекарка.
Аспирин е патентовано наименование на Байер, за ацетилсалициловата киселина.
Никой освен Байер не може да ползва това име.
Съответно, същото лекарство, произведено от българския фармахим или както се казва сега, има различно търговско наименование, при идентичен състав.



Тема Re: миле, безсънна и който желае :нови [re: ad miral]  
Автор oberleutnantRzevski (същият)
Публикувано05.11.20 12:30



По ми е лесно да кажа какво не съм.





Тема Re: миле, безсънна и който желае :нови [re: oberleutnantRzevski]  
Автор RujaKaramfilova (2Х1)
Публикувано05.11.20 12:32



Производител:
- Предприемчивост е да вземеш един картоф, да го нарежеш на тънко, да го изпържиш и после да продадеш тези 50 грама чипс на цената на два килограма картофи...
Търговец:
- Находчивост е да вземеш 3 килограма слънчоглед за три лева, да ги опечеш в къщи във фурната с малко сол и после да ги продадеш в пакетчета по 20 гр. за по левче бройката на някой селски мач...
Наркодилър:
- Тарикатлък е да купиш кило трева за триста лева, да свиеш от него 1000 цигарки и да ги продадеш за по 3 лева бройката...
Хомеопат:
- Аматьори...




За звука -ако от някои звуци ми става кофти, а от други ми става хубаво... със сигурност се отразява върху емоционалното ми състояние, а оттам и върху тялото ми. Имам си голям набор от чанове. Различни звуци за различни състояния. Ккато писах вече И плацебо да е, какво от това? Всеки да си намери своето. Когато стана дива и красива Карамфилов казва : мдаа, айде...и ме води в борова гора, за предпочитане бял бор. Ще да е от миризмата на смола, значи ето ти и аромотерапия




В никакъв случай обаче няма да се хвърля в клубни спорове по темата. Аз съм лаик, ти професионалист.



Тема Re: миле, безсънна и който желае :нови [re: RujaKaramfilova]  
Автор oberleutnantRzevski (същият)
Публикувано05.11.20 12:35



И плацебо да е, какво от това?

Ами, това казах всъщност - помага колкото плацебо. Защото хомеопатията е точно това.





Тема Re: MilaO6, моля, обади се!нови [re: Bezsynna]  
Автор saksun (непозната)
Публикувано05.11.20 12:37



Безсънна, днес като си измериш температурата - сутринта, в обедното време, следобед и привечер, ако не ти е досадно, моля те, напиши стойностите.
Както и други оплаквания, които имаш.

Видях в заключената тема, че все пак си прегледана от лекар, и какво ти е предписано.
Просто може да не е достатъчно, зависи.

А на Мила вече й казаха като й е възможно, да се обажда.:))



Тема Re: миле, безсънна и който желае :нови [re: oberleutnantRzevski]  
Автор tartarianeyes (вейхайвей)
Публикувано05.11.20 12:53



Салицилова киселина.
В миналото добивана от кората на бяла върба.
Хомеопатия.

Хинин, хининово дърво. Тоже хомеопатия.
Арника монтана, растение, при навяхване, натъртване, синини. И там същото.осв

Освен откровени измишльотини, в хомеопатията съществуват доказани лечебни препарати.

При ускорен пулс, сърцебиене - аконитум напелус. Растение




научи се да чакаш

Тема Re: миле, безсънна и който желае :нови [re: tartarianeyes]  
Автор mangosutu-168725 (ultimate hero)
Публикувано05.11.20 13:10



В дълбока заблуда си относно гОлата вода :)
Хомеопатията е гола вода, а изброените от теб - природни субстанции ИЛИ техни производни.
Хомеопатията е шарлатания или самозаблуда за тетки и коткогледачки, аспиринът - съвсем реална субстанция, която помага в много случаи.
не е панацея, естествено.




Страници по тази тема: << 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.