Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:51 01.05.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
Тема Фатмакът се насра пакнови  
Автор mangosutu-168725 (ultimate hero)
Публикувано20.10.20 19:28



Рипа, рипа, па се оказа, че президентката на Естония е права)))
Големо лайно. Уникат.
Значи Естония отказва визитата, защото лайното е контактно. То отрича. Оказва се, че все пак е.

По другата тема - маските на открито - е те това е чиста свинщина и имитиране на дейност.



Тема Re: Фатмакът се насра пакнови [re: mangosutu-168725]  
Автор osvoboden pich (Ultimate good)
Публикувано20.10.20 19:29



Свинщина та свинщина... Ич не ми пука за фатмакът.



Тема Re: Фатмакът се насра пакнови [re: osvoboden pich]  
Автор mangosutu-168725 (ultimate hero)
Публикувано20.10.20 19:35



А, на мен тоже. 2 години от живота си съм загубил с такива ЛАЙНА МИРИЗЛИВИ ИЗЛИШНИ И ГНУСНИ като него. Да мре в лайна.

А относно маските на открито - втори път - чутовна лайнария.

Аз от години когато обработвам земя в оранжерия или чистя на кокошките, или в мазето с буретата, задължително съм с ФФП3. И съм рахат. НО!! След около половин час напълно дезинфекцирана маска или нова с приятен аромат, започва лееееко да смърди.
Та съм наясно - чисто емпирично.
Да, в тролея - да. Да, с кокошките - да (да Ружо, теб преди 20 години бих те чукал само с маска

) но на улицата или на лозето - аааареееее....!

Путьовци, малоумници и некадърници.



Тема Re: Фатмакът се насра пакнови [re: mangosutu-168725]  
Автор osvoboden pich (Ultimate good)
Публикувано20.10.20 19:44



Възмутен съм до дъното на душата си... пеераси ниедни. Ще си дупча маската до второ пришествие и ще протестирам срещу тези неадекватни мерки по какъвто пасивен, перверзен, гаден и в краен случай активен начин както дойде. С това изтезание няма да се съглася по какъвто и начин да е. Два месеца се съобразявах в началото... и... абе съвсем ненормална работа.



Тема е как на лозето, ти си на собствена териториянови [re: mangosutu-168725]  
Автор ~@!$^%*amp;()_+ (целия горен ред)
Публикувано20.10.20 19:57



още мако ще кажеш и на двора



Тема Re: е как на лозето, ти си на собствена териториянови [re: ~@!$^%*amp;()_+]  
Автор Лопес Рамон Иванович. (ultimate hero)
Публикувано20.10.20 20:13



По принцип и като цяло съм ги ебал в гъза :) Примерите бяха метафорични )) Представяш ли си - при мен есенната резитба е новост от десетина години, откак почти няма зима. Демек - 100 к декара и наоколо само 2 чакала, 100 заека и 20000 фазана. И моа. С маска)))) Дали мога или нде мога??





Тема Re: е как на лозето, ти си на собствена териториянови [re: Лопес Рамон Иванович]  
Автор 2biri ()
Публикувано20.10.20 22:49



Много хубави мерки идват. Ще ти се подобри и кръвообращението, и перисталтиката. Нали маските ти помагат? И вечерен час ще има.

Бойко на бял кон ще ги отмени в началото на декември. Приятелите му имат хотели и кръчми.



Тема Re: е как на лозето, ти си на собствена териториянови [re: 2biri]  
Автор mangosutu-168725 (ultimate hero)
Публикувано21.10.20 11:51



Да не ти е простинало мозъчето на бургаските протести, моме? Оп, пардон, те само по жълтите павета се мотаят 2 дузини малоумни лентяи.



Аз най-добре знам кога, как, къде и дали маските ми помагат. както вие знаете дали дамските превръзки и тампоните колко и как ви помагат.
Не бих си позволил да ти давам акъл и да говоря вместо теб дали са конспирация на биг фармата - как прабабите ви са ходели спокойно без тях.



Тема Re: Фатмакът се насра пакнови [re: mangosutu-168725]  
Автор spunk (КАПРИзна)
Публикувано21.10.20 14:13



))))))))) смях - активно мероприятие))))))))))))

ся ще се разследва кой го е издал...

Лошото е, че удря по Българския авторитет, още едно потвърждение, че сме ВУЛГАРИ(((((

Била съм коронавъзраст)))!!


Тема Re: Фатмакът се насра пакнови [re: mangosutu-168725]  
Автор Metropolis (LANL)
Публикувано21.10.20 17:49



..........
... изказването днес сутринта на председателката на парламентарната група на социалистите в Европарламента Ираче Гарсия, обръщайки внимание на нейния стил на обличане, който намирам за неадекватен на парламентарната институция. Но след това добри хора ми обърнаха внимание, че блузката с която Гарсия се яви в пленарната зала на Европарламента днес, е неин любим dress code. С нея тя си ходи не само в парламента, но и на официални срещи, като тази с лидерката на българските социалисти Корнелия Нинова. Отново припомням, че Ираче Гарсия инициира, заедно с нашите евродепутати Йончева и Кънев, антибългарската резолюция, която прие Европарламента. Тя сплоти социалисти, зелени, крайно леви - като оная ирландска левичарка, която висна като пране на простор на т.нар. протест в София, както и леви либерали.
Лоши дни за България готвят социалистите и обслужващите ги "протестъри". Много лоши. Дано не се случат, но ако се случат съм сигурен, че ще си спомните това, за което отдавна предупреждавам: т.нар. протест е част от сценарий за връщане на БСП на власт. Единствената му задача е да "изработи" партии патерици, които да подкрепят в следващия парламент БСП, за да реализира тази партия на статуквото своя мерак за власт. И тогава блузката "Гарсия" ще стане на мода у нас. Друга цел т.нар. протест няма, видно от това, че акъла му стига до мятане на яйца. А на блузката на кокетката

четем: "Super woman: Como tu solo hay una!" Демек: "Супер жена. Като теб има само една". Нима наистина е ?

.Александър Йорданов




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.