Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:56 22.05.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
Тема Re: Фатмакът се насра пакнови [re: 2biri]  
Автор tartarianeyes (вейхайвей)
Публикувано25.10.20 18:51



говоря за политиците, управляващите, опозицията.
парламентаристите.
там има и червени.
или няма?



насраният е гьотере кърмъзъ.


научи се да чакаш

Тема Re: Фатмакът се насра пакнови [re: tartarianeyes]  
Автор spunk (КАПРИзна)
Публикувано25.10.20 18:52



Кой кога е тестван, ама бб бил положителен,казаха по телевизора....

Била съм коронавъзраст)))!!


Тема Re: Фатмакът се насра пакнови [re: tartarianeyes]  
Автор 2biri ()
Публикувано25.10.20 18:53



Бойко червен ли е? Щото е много насран. Ония от Щаба червени ли са? И те се наакаха.



Тема Re: Фатмакът се насра пакнови [re: 2biri]  
Автор oberleutnantRzevski (същият)
Публикувано25.10.20 18:58



Там е работата, че е докладван и то точно по всички правила на пожарникаромилиционерската, магнаурска школа.

Реално, е бил с чист тест. РЗИ не са предупредили навреме, че е бил контактен. Предполагам, чисто постановъчно.

Не знам дали някога си имала контакти с това милиционеро-комсомолско племе, което е превзело изпълнителната и съдебната власт... Ужас е. Да не им попадаш на мерника.



Тема Re: Фатмакът се насра пакнови [re: oberleutnantRzevski]  
Автор 2biri ()
Публикувано25.10.20 19:10



Има правила - бяха 14, сега са 10 дни при контактен. За целта ти връчват документ. Преди това ти се обаждат по телефона от РЗИ (щото хартията се бави).

Ако не си обявен като контактен от позитивното лице, остава на твоята чиста съвест кво ще правиш. Гарантирано обществените личности не си обявяват контактите - те са трицифрени, които също са контактували с трицифрени.

Радев обявен ли е като контактен? Това е най-важното, което не стана ясно. Щото Бойко беше официално обявен и после отказан, щото от него зависи изгряването на слънцето. А Радев беше ли записан и обадиха ли му се?

Инак си представям как не ходя на работа 2 седмици, щото смятам, че съм контактувала с рептили. Има си някакъв протокол. И е изислен, за да се спазва.

Когато двамата мъже в държавата не го спазват и единият си носи маската на главата и на гъза - как хората да са принципни? Фатмакотемата е много "тоя е гъз, а за другите си пуснете тема, ако искате". Еднакво е. Или си в карантина - или не си.



Тема Re: Фатмакът се насра пакнови [re: 2biri]  
Автор Лопес Рамон Иванович. (ultimate hero)
Публикувано25.10.20 19:24



Ахая и какво още харесвам, та само за него говоря?) Не се срамувай от чувствата си, човешко е.



Тема Re: Фатмакът се насра пакнови [re: Лопес Рамон Иванович]  
Автор 2biri ()
Публикувано25.10.20 19:37



Бойко и Радев
Кокошки
Домати
Банове

Примерно

Нали питаш за какво говориш?



Тема Re: Фатмакът се насра пакнови [re: 2biri]  
Автор PYTnik (Оня)
Публикувано25.10.20 20:10



Всички други да мрът в лайна!
Земята се върти около мен!



<Мнението е позиционирано и няма нищо общо!>

Тема Re: Фатмакът се насра пакнови [re: 2biri]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано25.10.20 22:08



Тъпото е, че и в клуба умни хора го оправдават.

Още по-тъпото е, че други умни хора в клуба тъпо не разбират, че никой никого не оправдава.

На Боко какво да му обсъждаме простотиите бе, бири? Мен лично ме интересува тия, дет се канят да го съборят - що за хора са. И не смятам, че са по-умни от него. Същите тъпаци.

Но вие тъпо не разбирате и това.

АЗ МИСЛЯ ТАКА!!



Тема сега загледах караянчевата, малко на xena докарванови [re: Naki]  
Автор ~@!$^%*amp;()_+ (целия горен ред)
Публикувано25.10.20 23:20








Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.