Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:38 10.06.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
Тема Re: Фатмакът се насра пакнови [re: Metropolis]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано22.10.20 09:23



От цялата европейска патаклама мен най-много ме притеснява фактът, че ЕНП не гласува единно въпросната резолюция. Ако бяха го направили - резолюцията нямаше да мине. Да си дрънкат сега за опасността евросоциалистите да печелят козове чрез нас е след дъжд качулка.

АЗ МИСЛЯ ТАКА!!



Тема Re: Фатмакът се насра пакнови [re: Metropolis]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано22.10.20 09:30



Принципен въпрос, след като бурята отмина.

НЯКОЙ напълно наясно ли е всъщност какво стана? Това се преплита с неяснотиите около цялата пандемична история.

Първо - РР бил ли е наистина контактен с вирусоносител?

Второ - някой казал ли му е това?

Трето - какви са правилата - АКО си в контакт с болен или вирусоносител, а твоя тест е отрицателен, и даже 3 теста - самият ти трябва ли да спазваш карантина? 14 дни, или 10 както май ще го променят - без значение...

Четвърто - ако той е знаел - длъжен ли е бил да уведоми естонците, или още по-радикално - сам да се откаже от пътуването?

АЗ МИСЛЯ ТАКА!!



Тема Re: Фатмакът се насра пакнови [re: UnicaDonna]  
Автор Metropolis (LANL)
Публикувано22.10.20 11:27



Дори енп да бе гласувала напълно единно , без 4 до 5 за и н,яколкото въздържали се, резолюцията пак щеше да мине. Енп няма мнозинство в ЕП. Само е най-голямата група.



Тема Re: Фатмакът се насра пакнови [re: UnicaDonna]  
Автор mangosutu-168725 (ultimate hero)
Публикувано22.10.20 11:31



Все едно ти е гадже, толкова го мислиш противния гъгнивец. Пълна карикатура. Любимецът ти барабоко поне си знае, че е прост, а тоя се мисли за умен.... ДГД и да се потапя, какво значение има. Естествено, че е бил контактен, всички сме вече контактни, дори да не го знаем.



Тема Re: Фатмакът се насра пакнови [re: UnicaDonna]  
Автор Metropolis (LANL)
Публикувано22.10.20 11:36



Гледам че си го адресирала към нен. Не следя изявите на РР. Но за мен е некоректно да не уведоми домакините, на които отива на гости, че е бил контактен с ковид положителен за да преценят те дали според тяхната законова наредба могат да го приемат. Второ лицата контактували с к19 положителен ако са склонни да станат положителни след 4 до 6 ден. Симптоми могат да прояват още по по_късно. Може и да не прояват и пак да са заразни. Затово често мерките изглежат нелогични от гледна точка на индивида, но оправдани от гледна точка на обществото. Държавите се презастраховат - страх лозе пази. Така мисля аз, лично мнение.



Тема Re: Фатмакът се насра пакнови [re: Metropolis]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано22.10.20 12:04



Да де, ама ти не ми отговаряш на първите два въпроса, които са решаващи в случая.

АЗ МИСЛЯ ТАКА!!



Тема Re: Фатмакът се насра пакнови [re: mangosutu-168725]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано22.10.20 12:06



Не ме е грижа за фатмака-гъгнивец, интересува ме дали е вярно твърдението, че цялата патакама е активно мероприятие и дали той има основания да я мисли за такова.

АЗ МИСЛЯ ТАКА!!



Тема Re: Фатмакът се насра пакнови [re: UnicaDonna]  
Автор Metropolis (LANL)
Публикувано22.10.20 14:03



Ама ти като нсе четеш какво ти пиша какво съм виновен? Казах ти че не следя и не ме интересуват изявите на РР. Камо ли да знам кой какво му е казал и какво Радев бил казал надруги. Не ме интересува и какво тойс казва. Дочувам какво въртят из медиите като превключвам каналите. Как по ясно да ти обясня че ставащото около Радев ми е с нулев пхриорите. За нещо за което нямам инфо не се изказвам.





Тема Re: Фатмакът се насра пакнови [re: Metropolis]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано22.10.20 14:17



Казах ти че не следя и не ме интересуват изявите на РР.

Това, което питам, няма връзка единствено и само с РР. Даваш вид на човек, който се интересува от политика. Казусът около вируса на РР и посещението му в Естония изобщо не е частен негов казус, а има дълбока връзка с много други процеси.

АЗ МИСЛЯ ТАКА!!



Тема Re: Фатмакът се насра пакнови [re: UnicaDonna]  
Автор Metropolis (LANL)
Публикувано22.10.20 16:10



Не познфавам хора в нато че да имам достоверна информациян. Отделно не считам че за нас основнивят хпроблем е сРусия. За Естония може и да е не знам. Мисля че много по проблематичнен е Ердоган сега.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.