Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:51 27.04.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
Тема "В като Вагина"нови  
Автор zaphod (мракобес)
Публикувано14.10.20 09:32



каква нова детска книжка са пуснали на пазара, много образователна и поучителна, както самите автори твърдят "не само за деца и но за жени", а аз бих добавил не само за жени, но и за мъже, така де, да се научат как да бъдат европейци, не само по лична карта, но и по ценности! повече такива книжки трябва, само така ще се спасим от примитивната евразийщина и фейкнюзовете на мракобеса путин! който иска европейска заплата, трябва да има и европейски ценности




NE SUTOR ULTRA CREPIDAM


Тема Re: "В като Вагина"нови [re: zaphod]  
Автор Green Light (бях "на гости")
Публикувано14.10.20 09:43




Заглавието кърти мивки.

Ами опити за сериозни обяснения на срамните думи(и неща) има откакто свят светува предполагам. Аз лично прочетох от корица до корица "Мъжът и жената интимно" като ученик. Това е нещо подобно - ама опростено до крайност.



Тема Re: "В като Вагина"нови [re: Green Light]  
Автор zaphod (мракобес)
Публикувано14.10.20 10:02



не мисля че е подобно, мъжът и жената интимно беше образователна, тази е чисто политическа. няма лошо де, в миналото има изписана толкова много талантлива либераска пропаганда, че всяка примитивна и бездарна като тази е всъщност добре дошла - една такава книжчица унищожава ефекта от десетки шедьоври като "градът" на саймък






NE SUTOR ULTRA CREPIDAM


Тема Re: "В като Вагина"нови [re: Green Light]  
Автор MupaM (ordinary юзър)
Публикувано14.10.20 11:06



Имаше си и по наше време книги за някакъв вид сексуално образование, ама тая е от качествено нов характер - либерално-квотаджийска.



На картинките задължително има забрадена, негърка, инвалид в количка и другата с късата коса не я знам каква е, травестит, буч лесбийка, транссексуална жена-към-мъж (определя се като мъж, но има В по рождение, освен ако не се е оперирала), или нещо друго. И веят знамена бетер от шествие.

Не че имам нещо против който и да е от изброените (кво да имам против негър или инвалид; на транссексуалните, травеститите и забрадените не им се точно кефя, ама все пак допускам да не са особено опасни ). Просто е яко как задължително ги има по квоти.

За ей тая картинка говорех:


П.П. Сега забелязвам, че бялата жена вляво има космати (предполагам) или пъпчиви крака, което вероятно също е част от разнообразието по квота и свободомислието. ;) Не допускам да е травестит без В и с Ч по рождение, понеже точно те вероятно старателно си обезкосмяват краката.

”...но ти му се смееш с усмивката чиста на своя малък син...”

Редактирано от MupaM на 14.10.20 11:12.



Тема Re: "В като Вагина"нови [re: MupaM]  
Автор DarkSide ()
Публикувано14.10.20 11:06



ми политкоректност в действие ... а пък в следващото издание ще бъдат всичките задължително с маски, щото добрите чавдарчета правилата спазват вдъхновено





Тема Re: "В като Вагина"нови [re: DarkSide]  
Автор MupaM (ordinary юзър)
Публикувано14.10.20 11:30



Да, а мислещите ги нарушават, щото като мислещи могат да преценят сами кое правило е тъпо.



-----

Доколкото видях иначе в нета откъси от текста, не е лош като замисъл. Пише неща, които са елементарни, не особено спорни и вероятно полезни за момиче на около 10-12-годишна възраст и нататък. Бяха все за менструацията, за секса не видях.

Като се изключат картинките и една част от текста - оная за световния ден на менструацията (ли беше - ЖДНБ, и такъв ден имало), който можело да се отбележи, като се дарят дамски превръзки на не знам кого си, примерно на бежански център, другото си е като едновремешните книжки.
То и инициативите за подпомагане на бежанските центрове не са лоши сами по себе си (да, бе, знам, да си ходят обратно, никой не ги е канил тука да ни завладяват като скакалци ), просто наблягането на тях много добре се комбинира с квотите.

Извод: подло и тайно, тихомълком под благовидни предлози ни пробутват опасна либерастия.

”...но ти му се смееш с усмивката чиста на своя малък син...”

Редактирано от MupaM на 14.10.20 11:41.



Тема Re: "В като Вагина"нови [re: Green Light]  
Автор ad miralМодератор (андорския флот)
Публикувано14.10.20 11:36



"Мъжът и жената интимно"
Тогава съществуваше равноправие, не като сега:



“В като Вагина” е илюстрирана книга за момичета, но е полезна и за жени от всички възрасти.
Образец на дискриминация по пол!

_
If I turn out to be particularly clear, you`ve probably misunderstood what I`ve said.

Тема Re: "В като Вагина"нови [re: ad miral]  
Автор MupaM (ordinary юзър)
Публикувано14.10.20 11:38



Е, мое па да издадат за равновесие "Ч като член". Ама не знам какво ще има на картинките. Нямам предвид Ч-тата, а мъжете.

П.П. А равноправие и тогава нямаше. Щеше да има, ако беше "Двама индивиди интимно", без уточняване на пола, само на биологичния вид най-много.

”...но ти му се смееш с усмивката чиста на своя малък син...”

Редактирано от MupaM на 14.10.20 11:39.



Тема Re: "В като Вагина"нови [re: MupaM]  
Автор ad miralМодератор (андорския флот)
Публикувано14.10.20 11:41



Щеше да има, ако беше "Двама индивиди интимно", без уточняване на пола, само на биологичния вид най-много.
Забравяш, че половете тогава бяха само два.



_
If I turn out to be particularly clear, you`ve probably misunderstood what I`ve said.

Тема Re: "В като Вагина"нови [re: ad miral]  
Автор MupaM (ordinary юзър)
Публикувано14.10.20 11:43



Два - два, колкото имало тогава, толкова. Имах предвид, че няма нужда двамата да са от различен.

”...но ти му се смееш с усмивката чиста на своя малък син...”

Редактирано от MupaM на 14.10.20 11:44.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.