Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:52 08.05.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
Тема Re: "В като Вагина"нови [re: Green Light]  
Автор parvaty (усмихната)
Публикувано17.10.20 12:02



Това са по-скоро много лични неща.





Тема Re: "В като Вагина"нови [re: MupaM]  
Автор parvaty (усмихната)
Публикувано17.10.20 12:03



като за адвокат не владееш четене с разбиране, да ти кажа.. прочети пак какво съм написала и стига ми ходи по гъза.. ако може, разбира се.





Тема Re: "В като Вагина"нови [re: parvaty]  
Автор Green Light (бях "на гости")
Публикувано17.10.20 12:10



Дори и аз, комуто липсва всякаква проницателност, бях сигурен в това, Парвати! Късмет и успех ти желая с цялата сила и емоционален заряд на онова старо, прекрасно писание на Селянина, "Вий, където и да сте, бъдете здрави, успешни и штастливи".
Но никой не емигрира заради билборди и чалга, това искам да кажа. Дори и най-отчаяният гей има друга причина за такава крачка.



Тема Re: "В като Вагина"нови [re: Green Light]  
Автор TCNQ ()
Публикувано17.10.20 12:03



Виж, лошото е, че твърде вероятно да се стигне и до там. Толерантността ако стигне до толерастия, като нищо ще се появят крайно консервативни политики (Унгария натам върви, Полша), които да балансират и спрат крайно левичарските тежнения. И сега, в момента, всеки опит за дискусия по този повод се представя като хомофобия, неонацизъм и т.н., което не е нормално и е гротескно. И ние какво - да се правим на щрауси ли? Не е ли по-добре овреме да се овладее инфекцията с аспирин, преди да се стигне до цитокиновата буря? Повтарям - в Белгия служителите на голяма щатска компания са БИЛИ ЗАДЪЛЖЕНИ да участват в манифестация в Брюксел и да веят знамето на дъгата! Задължително, защото иначе биха били наречени хомофоби и уволнени!



Тема Re: "В като Вагина"нови [re: Green Light]  
Автор zaphod (мракобес)
Публикувано17.10.20 12:12



абе не бива да се подценяват подобни "необосновани" бурни реакции, хората не винаги разбират защо нещо е опасно, но усещат ясно че е опасно. също като фобията от змии или паяци широко представена у много хора - природата така е преценила че по-добре да те е страх от безобидните змии, отколкото да не те е страх изобщо от змии.




NE SUTOR ULTRA CREPIDAM


Тема Re: "В като Вагина"нови [re: Green Light]  
Автор parvaty (усмихната)
Публикувано17.10.20 12:12



Благодаря, бъди жив и здрав, и успешен и ти.





Тема Re: "В като Вагина"нови [re: TCNQ]  
Автор Green Light (бях "на гости")
Публикувано17.10.20 12:26



Далече сме от това. Както вече много пъти казах, това е само някаква безвкусна мода. Като оная със смъкнатите задници на дънките. Ште отмине.
Предупреденият е въоръжен, нали така? Нештата, от които ште пострада обштеството някой ден, са невидими днес и ште дойдат внезапно. Като тази днешна пандемия, например.
Нали помниш онова писание за лосиона против слънце- "живей спокойно и безгрижно, и не се притеснявай излишно, заштото това, което ште те тресне някой четвъртък следобед никога не е минавало през разтревожения ти ум"?

Редактирано от Green Light на 17.10.20 12:34.



Тема Re: "В като Вагина"нови [re: parvaty]  
Автор tuzlija-179435 (стар вълк)
Публикувано17.10.20 12:27



В далечната 1995 участвах в група от около 30 учители по изобразително изкуство от цяла България с цел уж да вземат предвид мненито на действащи преподаватели от I до ХII клас за планираните учебни албуми (от "Отворено общество") между другото.Всичко - за отбиване на номера - оказа се, че каквото и мнение да дадем, тиражът е планиран за 4 години напред.Поне изкарахме 2 седмици лайф по София.
По това време бяха застреляли заместник-министър ли - точно в бизнеса с учебниците. Логично - издания с гарантирано реализиран тираж и печалба.Един от първоначалните съавтори в единия албум му се плачеше, когато разказа го отбичили - просто разменили местата на публикуваните нагледни материали и му рекли:"Това не се твоето!" Личеше, че го е страх да протестира, човечецът...
На едно от разискванията споменах на един от авторите - проф.Забравих-Му-Името нещо за "надарени ученици", той веднага репликира в определения смисъл, аз пък му викам:"Професоре, в случая става въпрос, че ученикът има подчертан талант за рисуване и моделиране, а не, че голЕм го вади!" На човека това му се говори - намерил на кого. Зер в такива групи в ЦИУРК в Княжево тези със стабилна семейства бяха малцинство - моя милост напр.отиде на мястото на колежка - връзкарка, ама мъжът й не я пусна на семинара - или лафът, че в думата "курс" въпросът е това "с" накрая за благозвучие ли е или за множествено число?"..
По това време ми се наложи да ида до Министерството за информация - двете главни специалисти за началния курс бяха момета на максимум 26-27 г.Викам си на акъла: "Тези и пълни отличнички да са били във виШОто я имат година-две педагогически стаж, я не..."После чувам, че едната била гадже на заместник -министър.Рекох си:"Е, поне щом гаджето му е жена- пак добре! Можеше и мъж да е..."
Един мой връстник в още началото на 80-те като войник в София го бяха цанили за гадже на " бай Георги" - министър ли, та зам.министър ли на-нещо-си.Във всеки случай поне не на просветата.
Последните трима просветни министри при соца имаха общо 2 години преподавателски стаж в училищната степен - и то само един от тях.
И те така...



Тема Re: "В като Вагина"нови [re: tuzlija-179435]  
Автор parvaty (усмихната)
Публикувано17.10.20 12:49



да, то това с корупцията и как се раздават постовете мисля на всички е ясно.. уви. ама няма да ти давам примери от бели държави, щото ся ще дойде пак някой пишман усер /user/ да ми обяснява коя съм аз.



В смисъл, нищо не е наред в България. И при липса на воля от страна на хората - виж темата на Уникалната за "защо ще спират европейските пари, щото се било крадяло.. да, краде се, ама краде един, има и за останалите - значи, всичко е 6" - няма как нещо да бъде поправено или направено. Самият този начин на мислене ти показва за какво става дума.

И виж колко от децата на хората остават да учат в Бългрия, колко заминаха и колко си казват открито "аз като свърша училище заминавам да уча и живея в чужбина".. факт. Останалото сме го преживели и аз и ти.. но, както и да е, дъждовен октомврийски ден, аз отивам да пазарувам, щото после ще ходим на зей-пазар до града.

Хубава събота ти пожелавам.

Редактирано от parvaty на 17.10.20 12:52.



Тема Re: "В като Вагина" [re: parvaty]  
Автор tuzlija-179435 (стар вълк)
Публикувано17.10.20 12:57



Merci!






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.