Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:20 15.06.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
Тема Re: а П като...?нови [re: h1685614@trbvm.com]  
Автор Naki (Company PC Guy)
Публикувано16.10.20 21:17



НЕ става, бре!! "Cake" не е фамилно име, а да беше си няма политическа конотация, докато "Караянчева" - има. НИ ста'а!




Редактирано от Naki на 16.10.20 21:46.



Тема опасност няманови [re: MupaM]  
Автор ~@!$^%*amp;()_+ (целия горен ред)
Публикувано16.10.20 21:30



мъжа ти се обявява за жена и сте щастливо семейство лезбийки





Тема Re: "В като Вагина"нови [re: MupaM]  
Автор TCNQ ()
Публикувано16.10.20 22:49



Аз съм на 50 и моите набори имат деца на 25 +, за това. Смятах се за закъснял, и голяма част от аудиторията няма да схване опасенията ми.



Тема Re: "В като Вагина"нови [re: zaphod]  
Автор TCNQ ()
Публикувано16.10.20 22:50



Да са ти живи и здрави! Благородно завиждам.



Тема Re: да ама белите не могат да се мислят за негринови [re: ~@!$^%*amp;()_+]  
Автор zaphod (мракобес)
Публикувано17.10.20 08:05



вчера се драчихме с един колега по въпросите за короната. винаги съм казвал не гледай какво казват хората, а как реагират на на нещата, защото това което казват и онова което им е дълбоко в главите им често няма нищо общо. на думи и двамата с въпросния колега мислим еднакво - короната е преувеличена, ако не бяха медиите нямаше да разберем че я има. онова което е зад думите обаче е съвсем различно.
и с либерастите е така, това което пропагандират с думи не съдържа някои от най-базовите фундаменти, които са всъщност основополагащи за либераския мироглед. според мен едно от ядрата в мирогледа на либерастията е че смисъла на живота е Удоволствието и Щастието, и най-вече това че те не правят разлика между двете. това мисля е от ключово значение, защото "половите неща" са от голямо значение за удоволствието. в тая светлина разликата в отношението към биологичните признаци пол и цвят на кожата са лесно обясними, просто цвета на кожата не е в тясна връзка с "най-важните" за либераста неща - удоволствията, и най-вече курвеенето и купонясването. можеш да си щастлив и бял и черен, но не можеш да си щастлив ако всички около тебе се порят на поразия и си разказват славни истории за тройки, четворки, забодени на тимбилдинг колежки, а ти не можеш да се включиш




NE SUTOR ULTRA CREPIDAM


Тема Re: "В като Вагина"нови [re: TCNQ]  
Автор MupaM (ordinary юзър)
Публикувано17.10.20 11:19



И аз имам малки деца и не се кефя на квотаджийския и неофеминисткия подход, но не мога да кажа, че съм силно разтревожена и готова да трепя либерасти. Имането на деца не води непременно до такава готовност у всеки нормален човек, това ми беше мисълта. ;)

”...но ти му се смееш с усмивката чиста на своя малък син...”

Редактирано от MupaM на 17.10.20 11:20.



Тема Re: "В като Вагина"нови [re: MupaM]  
Автор TCNQ ()
Публикувано17.10.20 11:25



Това е засега, но ако се случи както 9.9.1944? Защото ако не си наясно, че това е неокомунизъм, значи за какво си говорим? Защо те говорят за хомофобия, като на 99 % им е през онази работа? Какво се случва с наградите Оскар? Защо ли излиза, че ако си бял, хетеро и европеец те гледат изпод вежди? Бях в изпитна комисия във ВУЗ и се яви един педи, който тотално занули всичките ми представи за дипломна работа. И тоя дебил утре ще си хване дърт, богат и влиятелен любовник, на който ще му върти свирки и сутрин и вечер ще ни го дават по телевизията като голям дизайнер...
"Какво правим с ОМО Илинден и мангалите в резолюцията" бе повод за 30 дни бан във ФБ! Сещаш ли се?
И не, няма да трепя наред безпричинно, а ако долазят щерка ми!



Тема Re: "В като Вагина"нови [re: TCNQ]  
Автор Green Light (бях "на гости")
Публикувано17.10.20 11:29



Ами тя и хетеросексуална кифла може да върти свирки на богатия и влиятелния, каква е разликата? Нешто те загубих. Тъпанарите са си тъпанари - предерасти, лезбийки или мачовци и кифли. На мен са ми равни.
Неокомунизъм, егати?! ПОсмали малко!



Тема Re: "В като Вагина"нови [re: TCNQ]  
Автор zaphod (мракобес)
Публикувано17.10.20 11:32



абе няма да е баш като девети, сегашните либерасти не знаят от къде се държи пушката




NE SUTOR ULTRA CREPIDAM


Тема Re: "В като Вагина" [re: zaphod]  
Автор tuzlija-179435 (стар вълк)
Публикувано17.10.20 11:36



По девети и следващите месеци по-голямата част не са убити с пушки и пистолети.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.