Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:13 21.06.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: Корона тема, поредна.нови [re: DarkSide]  
Автор vozac (Driver)
Публикувано23.09.20 12:19



Дарк, не е чак толкова лошо да си мият ръцете по-често и да не се стои на 20см растроятие от хората, а поне на 100см
и секс може да се прави, на задна - разрешиха го, учЕни се произнесоха



Тема Re: Корона тема, поредна.нови [re: Green Light]  
Автор DarkSide ()
Публикувано23.09.20 12:23



Ми значи в момента властта ти прецаква бизнеса с оправдание, в което няма научни или медицински факти, а единствено политически - сиреч тя продължава да те прецаква, заедно с милиони други по целия свят, защото много й се услади да може да си прави каквото й скимне без никой да може да й търси сметка. Или пък защото някой по-могъщ от нея й диктува какво да прави, но в последното не си длъжен да вярваш, за тебе резултатът е все един и същ, независимо дали те прецакват поради чиста некадърност, ламтеж за власт или според нечий план за световно господство. До кога ще се оставиш да те прецакват, докато напълно загубиш всичко, или дори и след това? Щото вирусът ще го има още много години ...

Редактирано от DarkSide на 23.09.20 12:24.



Тема Re: Корона тема, поредна.нови [re: vozac]  
Автор DarkSide ()
Публикувано23.09.20 12:26



не казвам че е лошо да се мият ръцете, но когато това е задължително, това се нарича тоталитаризъм - пък питай Ламби да ти обясни колко е лош тоталитаризъмът, и как бързо ще фалира и покрай него и всички ние



Тема Re: Корона тема, поредна.нови [re: vozac]  
Автор snowprincess (invisible)
Публикувано23.09.20 12:29



на адвокатката, копирах целия тест





Тема Re: Корона тема, поредна.нови [re: DarkSide]  
Автор Green Light (бях "на гости")
Публикувано23.09.20 12:31



До тогава, да, защото мисля, че това не са управляеми процеси. Никой не го прави нарочно.
Нарочно ме прецакват по други начини, но за това има друга тема - тази на протестите. И още две три, които се пишат постинг след постинг в клуба под шапката ми.



Чети буква по буква, Дарксайд: Важното - е - да - сме - здра - ви !!!



Тема Re: Корона тема, поредна.нови [re: Green Light]  
Автор snowprincess (invisible)
Публикувано23.09.20 12:35



о, няма да се справим заедно по начина, по който мислиш
хората като мен, колкото и да са малко в момента, няма да се подчинят, ще се стигне до... няма да прогнозирам



Тема Re: Корона тема, поредна.нови [re: parvaty]  
Автор oberleutnantRzevski (същият)
Публикувано23.09.20 12:36



Знам само, че наскоро почина семейство лекари - баща, майка и син. Пък оня ден почина и шеф на реанимация в някаква болница.
Толкова по темата "ма то има хиляди грипни вируси и от тях също се умира от време на време."



Тема Re: Корона тема, поредна.нови [re: DarkSide]  
Автор snowprincess (invisible)
Публикувано23.09.20 12:45



Ламби ще е най-добре от всички братя и сестри, банките ще станат виртуални, а ние без кеш



Тема Re: Корона тема, поредна.нови [re: snowprincess]  
Автор alisalisa (Lipari също)
Публикувано23.09.20 13:07



аз бях болна в началото на март, тестът за антитела беше отрицателен
отказаха да ми направят за антитела за други вируси
все още имам тежест в дробовете и трудно дишам


стара си и страдаш от съпътстващи заболявания, затова.
и ако пукнеш, то ще е от тях, а не от вирусни зарази.

Ний сме дебили и говорим само за червила и автомобили.


Тема Re: Корона тема, поредна.нови [re: Green Light]  
Автор PYTnik (Оня)
Публикувано23.09.20 13:14



"Никой от вас, моите приятели в нормално време и състояние, никога не би споделил мнение съдържащо обида като "кухненски амеби" или въобще презрение към хората, но сега, когато чувствате братство по убеждения и четете че някакво момче например спори с касиерка(не със здравен министър или дори управител на магазин) и я обижда, и понеже не получава подкрепа от опашката намира тези хора за амеби и вие намирате дълбок смисъл и неговата борба и протест? Не по протест се родеете, а по омраза. Заедно с тези от другата страна на барикадата. Нищо, нула, кръгло нищичко няма да ти стане с десет минути маска в магазина или половин час в автобуса, но друго е да демонстрираш, предизвикваш, да покажеш, че не от тях. Те не струват.
Не струва друго, една минута от времето ни и една клетка от нервите ни да спорим за такава тъпотия. Това е времето, такива са мерките, много важно! Дано да отмине, а ако не отмине тогава нека се справим с последиците заедно. Било здравни или политически. Ама няма да стане. Каквото и да се случи, сигурното е че поставихме нова граница на разделение и в момента я отбелязваме и удебеляваме с обиди и обвинения."


Предлагам на адмиралът това да бъде поставено горе в клуба до Правилата.
Ако трябва, да е и след клубно обсъждане!

<Мнението е позиционирано и няма нищо общо!>



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.