Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:13 22.09.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема това е друга теманови [re: PYTnik]  
Автор parvaty (усмихната)
Публикувано22.09.20 21:19



как се преразпредели Светът и благата от него... съвсем друга тема.

Аз говоря за вируса, който не е измислен. Другото как е и какво е - аз не съм запозната.

ти имаш ли информация по темата? Сподели да чуем? Какво не е наред със системата и вируса?!



Тема Re: Корона тема, поредна.нови [re: parvaty]  
Автор tartarianeyes (вейхайвей)
Публикувано22.09.20 21:14



странно.
ама какво ли се чудя.


научи се да чакаш

Тема Re: това е друга теманови [re: parvaty]  
Автор tartarianeyes (вейхайвей)
Публикувано22.09.20 21:20



забравих одеве да ти пиша...
състудентът на сина ми, който преболедува вируса, сам е отишъл да се тества, платило си детето.
но нарочно не казал, че му е зле и е с температура, за всеки случай.
казал, че от работата му го искат.

и... мдаа

оправи се момчето, но казва, че си има някакви болки в гърдите, не е съвсем фит.

освен това го е страх да започне пак да работи.
това всъщност е много сериозно.


научи се да чакаш

Тема Re: Корона тема, поредна.нови [re: parvaty]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано22.09.20 21:24



можеш да, тестовете са доброволни, и можеш и без обяснения да отидеш и да се тестваш - даже няма нужда да имаш симптоми. Доброволен,има обособени центрове в големите населени места - нямаш никакъв проблем. Да се тестваш. Както казах, след това трябва да седиш вкъщи докат излезне резултата.

А, извинявай, това не бях го разбрала - значи неясно за мен остава че при толкова ярки симптоми ти не си отишла да си направиш изследванията, щом е свободно и по желание.

АЗ МИСЛЯ ТАКА!!



Тема Re: Корона тема, поредна.нови [re: UnicaDonna]  
Автор tartarianeyes (вейхайвей)
Публикувано22.09.20 21:27



а, на мен по астрия ми отказаха тест, вярно, беше в началото на март.


научи се да чакаш

Тема Re: това е друга теманови [re: tartarianeyes]  
Автор parvaty (усмихната)
Публикувано22.09.20 21:40



да, наистина, това е притеснително.. човек не може да спре да си живее Животът от страх..

офисът, където работех зимата беше над лекарски кабинети на Джи-пита.. няма да ти казвам какви опашки с болни съм подминавала ежедневно зимата, вкл. и в епицентъра на пандемията .. та.. наистина не можеш да спреш да живееш.. има нужда от помощ момчето..

А при вас има ли карантина след тестването, или няма?!?



Тема Както писах в самата тема,нови [re: UnicaDonna]  
Автор parvaty (усмихната)
Публикувано22.09.20 21:42



в края на февруари началото на март не тестваха.. започнаха да тестват чак .. де да знам, средата на април, ако не ме лъже паметта..

Но, както ти писах вече, проблемът сега не е в тестването, проблемът е в карантината след него.

Март месец тестваха само пациенти със ВСИЧКИ симптоми. Написала съм го и горе. Аз нямах всички.



Тема Re: Корона тема, поредна.нови [re: parvaty]  
Автор tia9 (странна птица)
Публикувано22.09.20 21:43



Да, с посещенията на такива места е риск. Пиши, като ти излязат резултатите.

Хората които няма какво да кажат си поставят големи сигнатури


Тема Re: това е друга теманови [re: parvaty]  
Автор tartarianeyes (вейхайвей)
Публикувано22.09.20 21:50



няма карантина.
вземат секрета и ти казват, ела утре в еди колко си часа за резултата, но ако ти звъннем по телефона, не излизай, щото си с положителен тест и чакай посещение.
.


научи се да чакаш

Тема Re: Корона тема, поредна.нови [re: parvaty]  
Автор 2biri ()
Публикувано22.09.20 21:51



Чакай, чакай.

Правиш си тест (24 часа вече, макар че твърдяха, че трябват 72). През това време кво правиш? Нищо, разбирам. И тук така. Чакаш си. През това време си невидим.

Тестът е положителен - за какво? Ако си го изкарала, ще е отрицателен за болест и положителен за тела. Но да кажем - плюс. Имаш колеги - затваряте фирмата. Имаш дете - затварят класа й. Понеже учителките са съшите - затварят училището. После кво? Ти си си ок и лежиш 14 дни. След 14 дни - резултатът е същия - ти си го изкарала вече. Но вече се приема за отрицателен. Някой прави ли тест на колегите ти? На децата в училище? На техните братя/сестри и родители? На учителките? Или след 14 дни те се изчистват и стават нови хора без тест?

Не ти вярвам, че безплатно тестват всички в контакт с теб. Може би цялата фирма и класа на детето??? Ако нямат пари да се тестват кво? - не ги приемат на градина и на работа?

Нищо не правят, само създават хаос. И пишат по медиите.

Тоя вирус е най-антилогичното нещо за всички хора, които имат някаква претенция за логика.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.