Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:41 20.06.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: Корона тема, поредна.нови [re: tartarianeyes]  
Автор parvaty (усмихната)
Публикувано22.09.20 21:00



не знам, тук са безплатни.. дали платен, или безплатен - карантината след това е задължителна. Няма 5-6..



Тема Re: Корона тема, поредна.нови [re: parvaty]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано22.09.20 21:01



Абе, правят тестове в България сега.. март месец колко правеха?! И ти като почнеш понякога..

Искаш ли да ти пратя резултата си от първия си тест? Да видиш датата?

АЗ МИСЛЯ ТАКА!!



Тема Re: Корона тема, поредна.нови [re: parvaty]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано22.09.20 21:05



не знам, тук са безплатни

Друг беше въпросът. Дали, ако си премериш температурата и имаш някаква, и се закашляш - можеш да се втурнеш по собствено желание в лабораторията и с едно чакане от половин час в най-лошия случай да се изследваш? (Платено или безплатно не е важно в момента)

АЗ МИСЛЯ ТАКА!!



Тема Re: Корона тема, поредна.нови [re: UnicaDonna]  
Автор parvaty (усмихната)
Публикувано22.09.20 21:07



можеш да, тестовете са доброволни, и можеш и без обяснения да отидеш и да се тестваш - даже няма нужда да имаш симптоми. Доброволен,има обособени центрове в големите населени места - нямаш никакъв проблем. Да се тестваш. Както казах, след това трябва да седиш вкъщи докат излезне резултата.



Тема Re: Корона тема, поредна.нови [re: UnicaDonna]  
Автор parvaty (усмихната)
Публикувано22.09.20 21:07



хъм.. не, ама кажи? Каква е?



Тема Re: Корона тема, поредна.нови [re: Silverado]  
Автор parvaty (усмихната)
Публикувано22.09.20 21:08



е, айде де.. не си спомняш какво пишеш ли, какво ли? .. не мога да ровя преди два месеца, ама точно така ми го написа.



Тема Re: Корона тема, поредна.нови [re: UnicaDonna]  
Автор Deern (Познат)
Публикувано22.09.20 21:09



Да можеш да се тестваш. Предупреждават те че след като те тестват си от веднага в официална карантина.



Ако не те тестват, а ти кашляш на всеки 2 метра сред народа, не си под карантина.



Тема Re: Корона тема, поредна.нови [re: parvaty]  
Автор PYTnik (Оня)
Публикувано22.09.20 21:09



Внимателно изчетох темата и мненията...и твоето:
"Бъдете разумни и се пазете, носете маски, мийте си ръцете, избягвайте множество хора и събирания и прочее.. И, каквото стане. Бъдете здрави. "
И искам да те попитам: Ти, с опитът си, мислиш ли че си се разболяла щото си била неразумна??????
Ако не е от това, защо съветваш другите да сме разумни, и какво точно означава това?

Щото твоето към нас "И, каквото стане.", ще стане и без да сме разумни, като теб например?


Точният ми въпрос е ЗАЩО ДА НОСИМ МАСКИ, след като ти самата твърдиш че ще стане това което стане?
Болест плюс носене на маски ще ни дойде в повечко, защо да носим маски?????

Дано си ме разбрала щото аз теб не те разбрах

<Мнението е позиционирано и няма нищо общо!>


Тема Re: Корона тема, поредна.нови [re: PYTnik]  
Автор parvaty (усмихната)
Публикувано22.09.20 21:12



ами, аз нося маска откакто казаха, че трябва да носим.. преди това всички ходеха, кихаха, пипаха наляво и надясно, и никой не носеше маска.. да не говорим, че дезинфектанти за ръце и кърпички за ръце свършиха и нямаше целият март месец, просто нямаше! хората купуваха като откачени.. и като почнаха да пускат продаваха на човек по две шишета..

И всичкото това - преди да приемат мерките срещу Короната.. та, сега вече човек може да е разумен и да носи маска. Тогава просто си ходехме и си ръсехме бацили всички дружно навсякаде..

Не знам дали си чел публикации, че всъщност мерките срещу Короната са намалили жертвите на сезонният вирус със 70 процента! 70!! Така, че.. когато има мерки и всички се пазят е едно, когат няма - съвсем друго..

А аз започнах постът ми със "преди да ни затворят" .. четете бе, другарю





Тема Re: Корона тема, поредна.нови [re: parvaty]  
Автор PYTnik (Оня)
Публикувано22.09.20 21:14



"Когато се тестваш, си ДЛЪЖЕН да останеш вкъщи под карантина докато излезнат резултатите. Ако си позитивен, си длъжен да останеш 14 дни вкъщи. И всички контактни да се тестват, заради което се карантинират и тестват всички в контакт с теб. Тук затварят от началото на годината не едно и две училища, или само класове, по тази схема.. "

А там имате ли право на адвокат?
Тук когато убием човек имаме право на адвокат, а при вас без да сте убили никого нямате право на адвокат, а сте длъжни на някого за нещо което не е доказано??????


Нещо има гнило в този вирус и системата?
Усещаш ли го?

<Мнението е позиционирано и няма нищо общо!>



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.