Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:53 16.06.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: Корона тема, поредна.нови [re: UnicaDonna]  
Автор Luchezara (свободна птица)
Публикувано22.09.20 20:49



Доброволни PCR тестове? Тези, които струват 120 лв. в частни лаборатории ли?

Между другото в българските аптеки продават тестове за проверка за антитела на Covid 19. Кръвни тестове са, боцкаш се сам по единия пръст и изследваш капка кръв. Струваха 25 лв. през месец май.




Тема Re: Корона тема, поредна.нови [re: UnicaDonna]  
Автор parvaty (усмихната)
Публикувано22.09.20 20:50



Абе, правят тестове в България сега.. март месец колко правеха?! И ти като почнеш понякога..





Тема Re: Корона тема, поредна.нови [re: parvaty]  
Автор 2biri ()
Публикувано22.09.20 20:51



Темата ти е от септември



Като черна станция съм днес



Тема Re: Корона тема, поредна.нови [re: 2biri]  
Автор parvaty (усмихната)
Публикувано22.09.20 20:53



след като се тестваш, за Корона, трябва да чакаш вкъщи под карантина резултата. Ако дойде положителен - още 14 дни. Ведно с цялото домакинство. Ведно с целият ми офис и целият клас на детето.. не е съвсем просто.. и, както казах, на мен ми трябва евентуално снимка и за антитела.. теста за Корона в момента ми е излишен, защото нямам никакви такива симптоми.



Тема Re: Корона тема, поредна.нови [re: UnicaDonna]  
Автор Deern (Познат)
Публикувано22.09.20 20:53



При нас има фирмено-корона стейшъни. (в самите фирми)

Само че от 2та теста единия (тоя от гърлото) се изследва 2 дни вместо един.
Бил някакъв друг метод и май го пращат в друга лаболатория.

Когато единия колега на моя приятел се разболя от грип, тестваха всичките 20 колеги в офисите. Тогава тестовете станаха много бързо.

Това беше точно след нашата отпуска и там имаше отделно тестване. За 1 седмица се насъбраха 4 тествания.



Тъпото е че ако те тестват, задължително си под карантина докато не излязат резултатите. Аз избирам да работя от хоум без да съм в официална карантина.



Тема Re: Корона тема, поредна.нови [re: 2biri]  
Автор parvaty (усмихната)
Публикувано22.09.20 20:54



е, да, ама тук се правят безплатни от април ..



Няма нищо, аз съм свикнала.. Дето ми написа Силверадо - тук никой не ме обича. Ти що треа се отличаваш?!?



Тема Re: Корона тема, поредна.нови [re: parvaty]  
Автор 2biri ()
Публикувано22.09.20 20:57



Да бееееееее

Да се тестваш, пазиш карантина с цялото домакинство, училището, работата? Само за тестването? Нещо ни излъга тука.

Тестът е само, ако наистина смяташ, че си го изкарала и това ти трябва за нещо. Инак - няма значение. Няма протокол за изкарали. Има 100 протокола за безсимптомни





Тема Re: Корона тема, поредна.нови [re: parvaty]  
Автор tartarianeyes (вейхайвей)
Публикувано22.09.20 20:58



има ли вариант да си платиш теста?


научи се да чакаш

Тема Re: Корона тема, поредна.нови [re: parvaty]  
Автор Silverado (HIмана)
Публикувано22.09.20 20:51



Дето ми написа Силверадо - тук никой не ме обича

ъъъъ, дай линк?



Тема Re: Корона тема, поредна.нови [re: 2biri]  
Автор parvaty (усмихната)
Публикувано22.09.20 21:00



Когато се тестваш, си ДЛЪЖЕН да останеш вкъщи под карантина докато излезнат резултатите. Ако си позитивен, си длъжен да останеш 14 дни вкъщи. И всички контактни да се тестват, заради което се карантинират и тестват всички в контакт с теб. Тук затварят от началото на годината не едно и две училища, или само класове, по тази схема..

А от четвъртък половината Мюнхен е разрешен за преминаване само с маска. И събиранията са забранени. До 5 човека. Освен ако е личен празник, тогава до 25 .. страшна работа, започват си втората вълна с пълна сила..




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.