Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:00 03.06.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | (покажи всички)
Тема Re: Корона тема, поредна.нови [re: Reverend Harry Butz]  
Автор Green Light (бях "на гости")
Публикувано24.09.20 09:11







Тема Re: Корона тема, поредна.нови [re: Reverend Harry Butz]  
Автор snowprincess (invisible)
Публикувано24.09.20 09:14



тук имаше тема по празниците и клубари казваха, че от причестяването с една лъжичка, не може да се разболее човек от вирусна инфекция, но защитават мерките и според същите маските пазят от заразяване
да се чуди човек на логиката на вярващите





Тема Re: Корона тема, поредна.нови [re: Green Light]  
Автор Reverend Harry Butz (спагети-уестърн)
Публикувано24.09.20 09:15



I have now eaten the corona disease...





Тема Re: Корона тема, поредна.нови [re: snowprincess]  
Автор Reverend Harry Butz (спагети-уестърн)
Публикувано24.09.20 09:29



Човек действително трудно хваща инфекциозни болести през устата. Сливиците са
като анти инфекциозен филтър там, а ако си погълнал вирус, той умира моментално
в стомашния сок. Има болести на самата уста, но това е нещо друго. Така че маските
не пазят от нищо.





Тема Re: Корона тема, поредна.нови [re: snowprincess]  
Автор DarkSide ()
Публикувано24.09.20 09:23



никой от тези няколко човека, включително аз, не сме казали, че вирус няма


вече писах за бинарното мислене от типа "или така - или обратното" и нищо по средата

значи в случая логиката е:

или сляпо и безрезервно вярваш в ужасяващо високата смъртоносност на смъртоносния вирус и ревностно спазваш всички строги мерки в геройската борба със смъртоносния вирус и се гордееш с това

или вярваш че ни управляват рептилите от сириус, отричаш медицината, вирусите и глобалното затопляне, вярваш че земята е плоска и че комунизмът е добър и плюеш по родината си

логиката им тече така - проверява се първото твърдение дума след дума, аха дръзваш да се усъмниш в ужасяващо високата смъртоносност на вируса, стоп до тук и директно биваш класифицирана като виден и крайно опасен представител на второто "или"





Тема Re: Корона тема, поредна.нови [re: snowprincess]  
Автор Green Light (бях "на гости")
Публикувано24.09.20 09:25



маските пазят от заразяване
А, не, не, никой не казва това нещо. Ама кръгла нула, нито един човек, нито тук, нито по телевизията, никъде. Пазят единствено да не пръска човек слюнка около себе си с дъх, говор или кихавица



Тема Re: Корона тема, поредна.нови [re: Green Light]  
Автор DarkSide ()
Публикувано24.09.20 09:44



През 2020 СЗО има публикувани на сайта си три официални документа на тема маските. Последният от тях е 16 страници и в него се казва че маските от текстил служат единствено за "културно изразяване" на населението и тяхното ушиване трябвало да се насърчава за "сплотяване на общностите". Тотален булшит отвсякъде!

За медицинските маски, компетентни лица казват, че съдържат пластмаса и те карат да дишаш пластмаси и че те трябва ЗАДЪЛЖИТЕЛНО да се изхвърлят в контейнери за ОПАСНИ БИОЛОГИЧНИ ОТПАДЪЦИ, каквито контейнери има само в болниците.

Милиарди хора в момента използват и изхвърлят където им попадне опасни пластмасови отпадъци, които в крайна сметка ще свършат в океаните, в които океани вече има натрупана пластмаса с размерите на континент. Тотално заебахме опазването на планетата заради напълно ненужните маски, които нанасят повече вреда, отколкото полза. Обаче правят някои хора баснословно богати.



Тема Re: Корона тема, поредна.нови [re: DarkSide]  
Автор Green Light (бях "на гости")
Публикувано24.09.20 09:54



Нека говорим по една тема. "Каква е ползата и смисълът" например. Иначе става каша. За замърсяването съм съгласен, трябва да има култура на изхвърляне на тези за еднократна употреба. Аз също четох статии за замърсени плажове със стотици изхвърлени маски.

Редактирано от Green Light на 24.09.20 09:55.



Тема Re: Корона тема, поредна.нови [re: Green Light]  
Автор DarkSide ()
Публикувано24.09.20 10:11



Нека говорим по една тема. "Каква е ползата и смисълът" например. Иначе става каша.

Ми нека говорим по темата. Темата, аз както я виждам, е че една потребителка споделя как в началото на март се е разболяла от сравнително тежко протекла дихателна инфекция, за която не се знае какво е и за която не е могла да получи качествена медицинска помощ поради възникналата паника около новооткрития по онова време вирус.

Потребителката пуска темата вчера, в края на септември, и я завършва със заключението че вирусът е реален и опасен и ни зове да носим маски и да спазваме стриктно насилствено наложените ни мерки. Нерде Ямбол, нерде Стамбол.
Но пък е типична за пропагандния стил на масовото промиване на мозъци, на което сме свидетели от 8 месеца. Инсинуации, недоказани твърдения и страх, страх и пак страх. Страхувайте се, защото това е ужасно опасно нещо! И други потребители се включват - да, цели трима лекари починали. А пък вчера и един известен човек! Опаснастта е огромна.

Аз понеже не бях чувал за известния човек, го гугълнах и разбрах, че е прекарал инфаркт и е бил приет по спешност за инсулт. Обаче според тукашните потребители в крайна сметка починал от новата ужасно опасна болест с ужасно страховитото име ковид. Която има симптомите на грип и се държи като грип и се предава като грип и смъртността й накрая ще се окаже че е същата като при грип, но понеже не се казва грип, а със страховитото име ковид, то това означава че тя е страшна и смъртоносна и затова всички трябва да примираме от страх при мисълта за нея и стриктно да спазваме всяка щуротия, която мъдрите и мислещи за нашето здраве власти ни налагат насилствено.



Тема Re: Корона тема, поредна.нови [re: snowprincess]  
Автор alisalisa (Lipari също)
Публикувано24.09.20 10:14



имаше тема по празниците и клубари казваха, че от причестяването с една лъжичка, не може да се разболее човек от вирусна инфекция, но защитават мерките и според същите маските пазят от заразяване
да се чуди човек на логиката на вярващите


Ами ако не беше по-тъпа и неграмотна и от иранка, ближеща врата на джамия,
отдавна щеше да си наясно, че вируси, които за заразни, когато попаднат в ДИХАТЕЛНИТЕ ПЪТИЩА и се омаломощават, дори загиват в алкохолна среда, а в устната кухина ензимите ги унищожават, са напълно безопасни, изсърбани в чай, супа, вино.

То, затова требе да се учи, а не да се лапат мухи. патка, която не прави разлика между хранопровод и трахея и между вируси и бактерии, е осъдена да ръси такива глупости за смях на околните.



Ний сме дебили и говорим само за червила и автомобили.


Страници по тази тема: << 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.