Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:54 13.06.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | (покажи всички)
Тема Re: Да допълнянови [re: Crrafterr]  
Автор LAMBl (25 W ЛАМБИ)
Публикувано05.07.20 22:45



Със сигурност този сблъсък търси, но когато му се случи, ще бъде неприятно изненадан от реалността, а мечтите разбити, тоест ще се почувства като излъганото камильче.

Това което съм чел от него, не ми дава надежда, че "селската романтика" ще му понесе.



Тема Re: Да допълнянови [re: LAMBl]  
Автор DarkSide ()
Публикувано05.07.20 22:54



Бе знаеш ли, че май си напълно прав, щот аз само като ви чета тук и се усещам колко не съм в час, и какъв страхотен сценарий за комедия би се получил от моето заселване на село, отделно че кат видях темата на Киро и си дадах сметка, че изпитвам дълбоко вътрешно отвращение към подобен род деятелности, абе айде да не е точно отвращение думата, че грозно звучи, но примерно едно такова безразличие и нежелание, просто не ми е това ни в кръвта, ни на сърце, ни в нищо от мене, да не говорим, че от химикалка мазоли получавам, пък тва лопата, недайсибоже мотика, сигур ще я настъпя рекорден брой пъти за единица време ... на мен ми дай гледка и природа, ама аз засега само в хамака се виждам на тази картинка май ... бил съм явно и аз за банкер призван по рождение, ама кат не съм се овреме усетил ...



Тема Re: кат стана дума за селски теминови [re: Glastar]  
Автор Metropolis (LANL)
Публикувано05.07.20 22:54



Ma в тоя чукар зендем вирее ли нещо?



Тема Re: кат стана дума за селски теминови [re: DarkSide]  
Автор parvaty (усмихната)
Публикувано05.07.20 23:13



да.. разбирам те, относно Витоша.. аз живях целият си съзнателен Живот до нея.. много ми липсва София.. въпреки, че е мръсна и дъра-бъра.. просто е много красив град.. което е причина да съм така влюбена в Мюнхен.. въпреки, че в Мюнхен всички магистрали, детелини, околовръстни и други са така логично и смислово - инженерно издържани, че нямаш никакъв стрес докато шофираш.. и Алпите се виждат от града..

по тази причина сърцето ми остана в Тегернзее.. много е хубаво долу, обаче е много далеч от всякаква прилична работа..



Та, да.. аз споменах цигани. Страшни погроми правят, а полицията е малко. Също споменах болница. В България няма хеликоптери, както тук, и определено линейките са по-малко от тия тук.. или у вас..

А аз изобщо не подозирах, че ти си на такава възраст.. мислех, че си 5-6 години по-голям от мен.. но, щом ти е дошъл момента да си избираш дом.. пожелавам ти да намериш каквото търсиш.



Тема Re: кат стана дума за селски теминови [re: MilaO6]  
Автор parvaty (усмихната)
Публикувано05.07.20 23:16



ужас, горката майка.. от случай две.. прочетох ти отговорът още преди да отида на спорт .. не знам, може би да плачеш ...

Това, обаче, със животните, всички сме го минали... имам предвид, тийнейджъри.. аз непрекъснато влачех в нас всякакви кучета и котки, докато не заведох Клеопатра, разбира се, една много сладка и сърцата булонка.. взех я от моята швейцарска приятелка много преди тя да се ожени и да емигрира.. много беше сладка, и нея ми позволиха да задържа... след което си стана куче на майка ми, щото тя не щеше да ми го дава на мен..

.. ама, както и да е.. хубаво е човек в младите години да се грижи за нещо.. развива усещане за отговорност..

Макар историята да знае много хора, които са гледали множество животни, и все така да не могат да носят отговорност за хора.. та.. няма гаранция, мила Мила ..



Тема Re: кат стана дума за селски теминови [re: LAMBl]  
Автор Quelle (ветеран)
Публикувано05.07.20 23:20



Аха, то затуй не построихме комунизЪма, щот се фокусирахме върху целите проводници, в което постигнахме исторически успех и изпреварихме всички други държави-членки на планетата. За други планети не смея да твърдя.



Тема Re: Да допълнянови [re: LAMBl]  
Автор Crrafterr ()
Публикувано05.07.20 23:21



Имам впечатление, че по-скоро не се страхува от реалността - след като се справил с далеч по-сложни неща в емиграция. А на родна земя и стените помагат. Тук по-скоро опипва почвата за начална идея, от различни гледни точки, от scrap, която с уменията си може да превърне в проект. Изглежда, че има и семейна подкрепа. Всичко е възможно в такъв случай. Нямам впечатление, че е романтика.

Мои съученици, архитекти, които са и женени един за друг, са във Виена и обмислят същото. Не само за България, тя е една от опциите им - спрели са се на общо три европейски държави след (сложни за мен) критерии. Не изключвам и нашият човек да пресмята по подобен начин, макар да не ни го казва, т.е. България да не е единствената възможност в тази насока.



Тема Re: кат стана дума за селски теминови [re: Silverado]  
Автор Silverado (HIмана)
Публикувано05.07.20 23:23



и още нещо - да си жив и здрав дълги години, ма си помисли дали ще годиняса, ако няма кой да дойде и да го поеме след теб?



Тема Re: кат стана дума за селски теминови [re: LAMBl]  
Автор oberleutnantRzevski (същият)
Публикувано05.07.20 23:49



А книжка за маткап имаш ли?





Тема Re: кат стана дума за селски теминови [re: PYTnik]  
Автор tuzlija-179435 (стар вълк)
Публикувано06.07.20 04:18



Безкрайно съм доволен, че не влизам в калъпа ти за нормалност, червенотиквеничковче.


И тук е видно, че не можеш да общуваш с хора, без да ги обработваш.Яд те е, че не те вземам насериозно, а както си заслужаваш - смешкар , ТЪПник и лъжец.Значи клубарката да не вярва на опита си, а на лъжите и пропагандите, дето ги се(р)еш.Е нема го майсторо!
Може да раздуеш още за калашника ти - да се посмеем...

Редактирано от tuzlija-179435 на 06.07.20 04:33.




Страници по тази тема: << 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.