Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:38 27.04.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Мерките от днешна гледна точканови  
Автор Green Light (бях "на гости")
Публикувано22.06.20 16:57



Зачудих се днес и не намерих отговор за себе си. Сега, днес, като видяхме как се развива епидемията и като видяхме как се отразиха мерките на доходите ни, какво бихме променили? Аз съм последователен критик на КППтата, затварянето на магазините и ресторантите, и особено на парковете. Затвориха Витоша(планината), което беше един голям връх в паниката(вкл и моята лична) и честно казано- кръгла нула, като противоепидемична полза.
За да съм честен ш-те напиша и заш-то не намирам отговор. Ами заш-тото тези крейзи неш-та ни образоваха. Така фиксирахме вниманието си и започнахме да внимаваме.
И отново на 180 градуса: Заслужаваше ли си? Спрелият туризъм, самолетният бизнес, транспорта... идваш-тата безработица. Заради едното внимание и образоване в областта на хигиената?
Без да съдя никого(няма да е честно), а просто като хипотеза: от днешна гледна точка смятате ли, че имаше смисъл от мерките? Световно и за България.

Няма да правя анкета, четат ми се фантазии.



Тема Re: Мерките от днешна гледна точканови [re: Green Light]  
Автор Metropolis (LANL)
Публикувано22.06.20 17:06



от мерките дa нo нe oт

.



Тема Re: Мерките от днешна гледна точканови [re: Green Light]  
Автор PYTnik (Оня)
Публикувано22.06.20 17:15



На мен ми се извиниха, на теб не са ли все още.



Но това оня ден, а както знаеш този вирус е непредвидим и ние трябва да се съобразяваме с това.

Днес, утре обмисляме да раздадем 750 МИЛИАРДА евра на засегнатите страни от вирусът. Да не сме луди да твърдим, че у нас няма вирус и толкова много пари не ни трябват?

Поне анкета да беше пуснал

<Мнението е позиционирано и няма нищо общо!>

Тема Re: Мерките от днешна гледна точканови [re: Green Light]  
Автор PYTnik (Оня)
Публикувано22.06.20 17:22





<Мнението е позиционирано и няма нищо общо!>

Тема Re: Мерките от днешна гледна точканови [re: Green Light]  
Автор snowprincess (invisible)
Публикувано22.06.20 17:41



може следващия път като ни затворят, да го намериш отговора, защото не е свършило и мерки отново ще има
но фантазията ми е, следващият път на всички с хоум офис да им спрат заплатите за времето на карантината и да видя какво ще приказват тогава
още по-голяма фантазия ми е, всички учители в училища и преподаватели в университети да си представят, че остават без работа и си търсят друга, защото вече може и без тях, роботи ще преподават на децата по интеренет, докато сме карантинирани



Тема Re: Мерките от днешна гледна точканови [re: PYTnik]  
Автор snowprincess (invisible)
Публикувано22.06.20 17:46



а това Наглец го е пуснал в темата за Гришо








Тема Re: Мерките от днешна гледна точканови [re: snowprincess]  
Автор PYTnik (Оня)
Публикувано22.06.20 17:50



...и гущерите най накрая ще излязат от под земята, за да ни покажат, че те ни управляват



<Мнението е позиционирано и няма нищо общо!>

Тема Тука има, тука нема... болнинови [re: Green Light]  
Автор Noblesse oblige (изкуствовед)
Публикувано22.06.20 17:53





Личното ми мнение е, че мерките бяха недообмислени и неправилно въведени и разяснени. Наблягаше се на внушаването на страх, а не на даването на полезна информация.

Сегашният пик си обяснявам с едно мнение - "Всички са чели едни и същи учебници. И правят всичко по тях. Учебниците на КГБ."



Тема Re: Мерките от днешна гледна точканови [re: Metropolis]  
Автор Green Light (бях "на гости")
Публикувано22.06.20 17:56



Прочетох статията в линка, тя е точно в десетката по моите колебания. Единствено не разбрах твоето подхвърляне. Пишеш, че от мерките има смисъл "да, но не и от теглилките" тоест безкрайните статистики и броене ли?
Или се дразниш от прекомерните съвети.
И друг път съм ти казвал, от теб очаквам интерсени неш-та и никога не те прескачам, но ш-те съм много облекчен, ако си по-обстоятелствен.
С голямо уважение ти го пиша.



Тема Re: Мерките от днешна гледна точканови [re: Green Light]  
Автор PYTnik (Оня)
Публикувано22.06.20 17:59



КУПУВАЙ, цената на човешкият живот падна до най-ниските нива.
КУПУВАЙ.

<Мнението е позиционирано и няма нищо общо!>



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.