Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:30 08.06.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: Мерките от днешна гледна точканови [re: snowprincess]  
Автор Green Light (бях "на гости")
Публикувано22.06.20 18:01



Сноу, няма да те чета повече по тази тема. Страхотна си, никога няма да постигна твоята аналитичност, харесвам те много. До днес не съм пропускал твой постинг, но сега ш-те.
Грешиш, опитай друга гледна точка! Има болест ковид19, хората боледуват от нея.



Тема Re: Мерките от днешна гледна точканови [re: PYTnik]  
Автор Green Light (бях "на гости")
Публикувано22.06.20 18:04



Аз мога и да се обиждам, Пъниче.



Тема за половин година нема и половин милион умрелинови [re: Green Light]  
Автор ~@!$^%*amp;()_+ (целия горен ред)
Публикувано22.06.20 18:22



испански грип, за 2 години 50 милиона



Тема Re: Мерките от днешна гледна точканови [re: Green Light]  
Автор Glastar (отвратяга )
Публикувано22.06.20 18:23



това повишаване на жизненото равнище трябваше да се спре за малко. Много ни консуматорско обществото. Едни никви майстори на покриви идват с Таурег. Друг прави нещо, гледам няма го. Отишъл и си купил мерцедес. Същия миналата година къща на гола поляна направи, обзаведе я до крак, и с термопомпи и с басейни. С една мистрия оди, никви основни средства като вложения. Оня с покрива, и мистрия няма. Еми как да не завиждаш, сигурно и кебабчета ядат.





Тема Re: Мерките от днешна гледна точканови [re: Green Light]  
Автор caryb (предубедена)
Публикувано22.06.20 18:27



Как въобще ти се дъвче това. Само един въпрос? С какво те образоваха? .....ти се образова, а децата отанаха неграмотни. Рови ли ти се назад да видиш ревностните защитници на мерките? Не рови, ако не можеш да си дадеш отговори, вземи мерки за бъдещето

Направи си соларни панели, изкопай си кладенец, засади си домати и си купи машинка за мелене Поне си напред, имаш барбекю.



Тема Re: за половин година нема и половин милион умрелинови [re: ~@!$^%*amp;()_+]  
Автор Green Light (бях "на гости")
Публикувано22.06.20 18:31



"Дрън дрън" - пунтирам Уникалната- ",господине" -сега па пунтирам Ицо Хазарта.
Дай твоите мерки и твоята оценка. Иначе всички имаме такива любопитни вметки.


Впрочем при испанския грип в Милано мярката е била обш-тината да зазижда къш-тата със заболелите. Без изход, храна, вода, но па не е звукоизолирано, сешсе... Така че ако е се сравнява пандемия да се сравняват и мерки.
Освен ако не се.



Тема Re: Мерките от днешна гледна точканови [re: caryb]  
Автор Green Light (бях "на гости")
Публикувано22.06.20 18:38



Ми да. Права си. Третият акъл не ми сработи.

Иначе моите теми са все такива, вървя си и по някое време осъзнавам, че и мисля. И вика, бе дай да ознаменувам това с тема- та пиша. Просто се замзлих ей сега, днес, ако можехмш дча дадем акъл, какъв би бил. Случката не е проста, па ние тука сме страшно умни, дали да видим какво ш-те измислим различно от симпатягата Мутафчийски. Аз го харесвам, голям пичага - има си задача, не бяга, решава си я. Но задачата продължава да е интересна. Не е ли гот да я решим ние- теоретически?



Тема Re: Мерките от днешна гледна точканови [re: Green Light]  
Автор vozac (Driver)
Публикувано22.06.20 18:40



еми нема кво да се каже, не може да се направи оценка, защото няма предишен опит точно с този вирус
мерките бяха неадекватни, под паника наложени, под натиск отменени
миене на ръце, маски, дистанция, информация - да
КПП-та, пореднощ брифинги, генерала с глас и вид на траурен агент - определено не
необорудвани болници, липса на консумативи в началото - скрито
ще се вземат пари от ЕС - ясно е, но къде ще отидат
самолет с фурми беше гротеска

но нещата продължават



Тема Re: Мерките от днешна гледна точканови [re: caryb]  
Автор Glastar (отвратяга )
Публикувано22.06.20 18:35



засади си домати

Макроикономистите са против саденето на домати. Ето аз втора година не садя. Сипвам пясък, подравнявам и редя павета.

Има нещо класово, някой друг да сади доматите, а ти само да ги ядеш.
Или пържолите свински.
Свинарите са едни други хора, някъде там.


Овощар също не звучи престижно. Или пък да кажеш,- Веселин Маринов. Или пък словосъчетанието Криско !

Хитлер, Хитлер, имаше ли по твое време таквиз персонажи.





Тема Re: Мерките от днешна гледна точканови [re: Green Light]  
Автор caryb (предубедена)
Публикувано22.06.20 18:44



уф, тук би било много подходящо да ти постна една задачка - закачка, ама в момента не мога. Ще се опитам да я преразкажа. Имаме правоъгълен триъгълник. Условието беше на руски> Найдите Х при известни 2 страни, Х е третата. Човекът е оградил х и е написал / Он здесь



Редактирано от caryb на 22.06.20 18:45.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.