Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:39 09.06.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | (покажи всички)
Тема Re: Мерките от днешна гледна точканови [re: aiumi]  
Автор snowprincess (invisible)
Публикувано25.06.20 10:08



може да говоря, но не те карам насила да си махаш маската, да се срещаш с хора или да излизаш от вас
говоря това, което правя, ако искаш - следваш моя пример, ако не - твоя работа
аз ходих до инфекциозна болница да нося храна, вода и дрехи на сина на приятелката ми, аз отидох да го прибера оттам, заедно с баща му
той стоеше встрани, като че ли момчето е прокажено, аз прегърнах момчето,, и чак след това той
говоря, защото ме е грижа като ви гледам насрани от страх

през телефона пиша
довечера пак


Редактирано от snowprincess на 25.06.20 10:18.



Тема Re: Мерките от днешна гледна точканови [re: Vassilia]  
Автор snowprincess (invisible)
Публикувано25.06.20 10:15



да, мое мнение, дай ми имена и ще ги проверя



Тема Re: Мерките от днешна гледна точканови [re: snowprincess]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано25.06.20 10:25



дай ми имена и ще ги проверя

Права си да проверяваш - ето аз проверих твоята информация за Беларус и се оказа невярна!



АЗ МИСЛЯ ТАКА!!

Тема Re: Мерките от днешна гледна точканови [re: TCNQ]  
Автор RujaKaramfilova (2Х1)
Публикувано25.06.20 10:21



Трябваше да има план и мерки и да се следи всичко, което се случва,

Зависи какво са искали да се случи. Може целта да е повече средства за борба с пандемията и последствията. Целта се изпълнява точно. Повече положителни проби, малкото туристи се отказаха да идват. Като теглим чертата щетите се увеличават и може да потекат повече пари за усвояване. А в такива пари знаеш, куче влачи...



Тема Re: Мерките от днешна гледна точканови [re: UnicaDonna]  
Автор snowprincess (invisible)
Публикувано25.06.20 10:28



ти си буквалистка за цифрите
при нас мерките ни опазили, при тях Господ ли



Тема Re: Мерките от днешна гледна точканови [re: snowprincess]  
Автор RujaKaramfilova (2Х1)
Публикувано25.06.20 10:33



достатъчно е ти/ние да си мием ръцете, като се мешаме с тях

Ти си интересен човек, Сноу

Защо някой да си мие ръцете, да се мъчи, да му мисли преди да се пипне по носа, преди да си бръкне в устата, като може друг да мисли за него. Значи затворено, с каски, с ръкавици, ушанки... и може да не си мият ръцете.



Тема Re: Мерките от днешна гледна точканови [re: snowprincess]  
Автор Vassilia ()
Публикувано25.06.20 10:36



днес имам време и потърсих
копирам:

"Съобщено бе че бившият посланик на Иран в Дамаск, заместник-външният министър и съветник на председателя на иранския парламент, Хюсеин Шейхулислям е починал след заразяване с Ковид-19."

"Турският политик и лидер на малката Партия Независима Турция Хайдар Баш е починал от Ковид-19, съобщи турската частна телевизия НТВ"

"Министър от правителството на Бангладеш почина от Ковид-19, съобщиха официални лица в столицата Дака, цитирани от ДПА.

"Шейх Мохамад Абдулах, на 75 г. - държавен министър по религиозните въпроси, е починал малко след като бил докаран по спешност във военната болница в Дака късно снощи, каза личният му секретар Назмул Хак Шайкат.
Диагнозата била поставена едва след смъртта, когато от тленните му останки била взета проба, изследвана за коронавирус, каза говорител на министерството"

Има и бивши министри - например Патрик Деведжиан, Владимир Лопухин, гръцкия здравен министър, бившия премиер на Либия Джабрил



Тема Re: Мерките от днешна гледна точканови [re: snowprincess]  
Автор Reverend Harry Butz (спагети-уестърн)
Публикувано25.06.20 10:49



разберете, че слънцето, въздуха и сапуна предпазват от вируси, не маските и изолацията

Ултравиолетовите лъчи на слънцето убиват вируси и патогени буквално за 2
секунди. Навън, под открито небе, обстановката е практически стерилна.
Ултравиолетовите лъчи също така проникват 10 метра под вода. Затова се използват
за обезаразяване на големи контейнери с течност, например контейнери с портокалов
сок. С ултравиолетови лъчи обезаразяват дори продукти и пакети в супермаркетите.
За 2 секунди. Затварянето на детските площадки беше особено криминално.



Тема Re: Мерките от днешна гледна точканови [re: Reverend Harry Butz]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано25.06.20 10:56



Ако беше толкова просто и наистина ВЯРНО - просто всички болни или контактни щяха да ги пльосват на слънце и нямаше да има нито един заразен от там нататък.



Ултравиолетовите лъчи на слънцето убиват вируси и патогени буквално за 2
секунди. Навън, под открито небе, обстановката е практически стерилна.


Не забравяй онзи здрав-прав човек, без никакви странични заболявания, от къмпинг Градина. Сигурно и той си е мислел да се предпазва и лекува със слънце.

АЗ МИСЛЯ ТАКА!!

Тема Re: Мерките от днешна гледна точканови [re: Vassilia]  
Автор Reverend Harry Butz (спагети-уестърн)
Публикувано25.06.20 10:59



Аха, и как изолираха вируса в Ирак. В коя лаборатория?


В Турция коя лаборатория го изолира?
А в Бангладеш? Кой щам хванаха в Бангладеш?




Страници по тази тема: << 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.