Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:32 08.06.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: Не бяхнови [re: Quelle]  
Автор RujaKaramfilova (2Х1)
Публикувано01.06.20 19:03



Ценители на убийство?
Не съм ценител





Тема Re: Не бяхнови [re: Quelle]  
Автор RujaKaramfilova (2Х1)
Публикувано01.06.20 19:05



не, няма да разбера, защото няма начин да изгледам такова видео.

Човек може да разбере нещо и без натуралистични картини, ако иска. Ще проследя разговора по темата. Вярвам, че ако е нещо, което е важно за мен, ще го разбера и без да гледам видеото. Все пак не мога да видя всичко на видео, пък поразбирвам



Тема Re: Не бяхнови [re: RujaKaramfilova]  
Автор Quelle (старо куче)
Публикувано01.06.20 19:13



А, нищо бе, не е важно, живей си, давай акъли в дира, това е важното. И си пази нервите.



Тема Re: Не бяхнови [re: RujaKaramfilova]  
Автор Quelle (старо куче)
Публикувано01.06.20 19:13



Забрави, не си ми интересна.



Тема Re: Не бяхнови [re: Quelle]  
Автор RujaKaramfilova (2Х1)
Публикувано01.06.20 19:15



За нервите ми хич не бери грижа


Акъл е добре да го давам тук, че да се уморя и да нямам сили извън клуба
акъл море, глава-шамандура



Тема Re: Не бяхнови [re: Quelle]  
Автор RujaKaramfilova (2Х1)
Публикувано01.06.20 19:16



Ок, забравям. Гледай си интересите, убийства.
Всеки със своето.



Тема Re: Не бяхнови [re: Quelle]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано01.06.20 19:11



Да ти кажа, туй с жълтите жилетки е в голяма степен резултат на манталитет на едно нагло поколение, расло в социализъм.

Ти вероятно си по-наясно, като някой отвътре. Но все пак се чудя - кога пък това френско поколение е "расло в социализъм"?



На мен ми се чини, че това са само поводи. А истинската причина е изключително неприемливо като размери разтворилата се ножица между бедни и богати. Там, в райския свят. Хората вече не могат да търпят ламбевските обяснения за справедливостта и върховността на този начин на живот. Живот назаем, живот на кредит от първия ти миг до последния, и децата ти, и внуците ти...

И занапред ще е все така.

И този вирус... вече и аз започвам да мисля, че е бил постановка... именно с цел отвличане на вниманието. Защото играта взе да загрубява...Не мога по друг начин да си обясня факта, че ДОРИ Путин играе тая пандемична игра...

АЗ МИСЛЯ ТАКА!!

Тема Re: И понеженови [re: UnicaDonna]  
Автор Silverado (HIмана)
Публикувано01.06.20 19:15



ВЛАСТТА УБИВА НЕВИНЕН ПРЕДСТАВИТЕЛ НА НАРОДА



Сигурна ли си?
Доколкото чух платил с фалшива 20 доларова банкнота и е имал доволно много криминални регистрации.
Ма тези неща по телевизиите не ги казват. Защо ли?
Що тука не се случиха подобни случки, когато наши полицаи задушиха преди години такъв арестант в полицейската кола?
Ма щото не беше черен, нали?

И отделно на туй, тези вандалски грабежи на магазини и те ли са от съпричастност към смърта на негрото?
Нещо като наще мангали, дето изнасилват стариците "от глад"?
А бе ай ша им - политика и туй то!



Тема Re: И понеженови [re: Silverado]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано01.06.20 19:24



Доколкото чух платил с фалшива 20 доларова банкнота и е имал доволно много криминални регистрации.

"Невинен" в смисъл - не виновен за смъртно наказание. А че е спрян по подозрение в нарушение няма съмнение - това е ясно.

Пък каквото си чул... трябва някъде да е писано, иначе си е ЕЖК.

И каква политика видя в това да има масови бунтове сума време вече?

АЗ МИСЛЯ ТАКА!!



Тема Re: И понеженови [re: UnicaDonna]  
Автор Silverado (HIмана)
Публикувано01.06.20 19:24



не бе Уни, тамошната "Ниновая" прави тез номера за да гътне тамошния "Бойко" и това е рзултатът!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.