Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:32 13.05.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
Тема Re: ЦОЖИДът се оказа чутовен и необясним балоннови [re: snowprincess]  
Автор RujaKaramfilova (2Х1)
Публикувано30.05.20 10:30



От как свят светува се говори, че не трябва да се краде, убива... но има и убийства и кражби и какво ли не.

Аз приемам някои забрани, които се наложиха и ще се радвам да останат като нормална мярка :

- разстоянието между масите в ресторантите. Иначе, знаеш, в заведения, където има повечко зеленинка и добра кухня си плюехме от маса в маса.

- дезинфекция на входа на магазина. За да знам, че всеки, който пипне количката или стока на рафта, ще е чисто. Е, да, докато е в магазина всеки може да бръкне в носа или в гъза и пак да пипне стока, но все ще е по-чисто.

- дезинфекционните изтривалки също са добра идея, която приветствам.

- плажовете-чадърите на по-голямо разстояние е добра идея. Аз не ходя на такива плажове, но не става дума само за мен. Важен е принципът.

Искам и да допълнят една забрана : вечер да се заключват парковете, има я тази мярка дори в България в някои паркове. Защото това, че се говори да не се плюят семки, да не се порка бира... правят си го, особено вечерно време. Пак ще го има през деня, но все ще е по-малко.

Не става само с говорене, трябва и ... усет, интелект, морал, лична отговорност.



Тема Re: ЦОЖИДът се оказа чутовен и необясним балоннови [re: PYTnik]  
Автор snowprincess (invisible)
Публикувано30.05.20 10:44









Тема Re: ЦОЖИДът се оказа чутовен и необясним балоннови [re: RujaKaramfilova]  
Автор snowprincess (invisible)
Публикувано30.05.20 10:54



а носенето на маски и ръкавици
а в театрите и кината през две седалки
а да влезеш в институция по двама, навън опашка
хиляди простотии
за 2000, които са "лекували", на болниците дали 600 000 лева по клинична пътека



Тема Re: ЦОЖИДът се оказа чутовен и необясним балоннови [re: RujaKaramfilova]  
Автор kiko64 (мазен кръчмар)
Публикувано30.05.20 12:23



Аз пък викам, по претенциозните да ги гръмнем, да се не мъчат и да си караме по старому.



В Библията пише:\"По думите, написани в клубовете ще ги познаете...и по самозаявеното в никовете!\"

Тема Re: ЦОЖИДът се оказа чутовен и необясним балоннови [re: RujaKaramfilova]  
Автор PYTnik (Оня)
Публикувано30.05.20 13:08



Добре си го написала за забраните, сега изпитай задълженията! Ще го направиш ли или ти харесва само твоето което не си изпитала, а само чула, чела писала?

Влез с маската си в една камера за боядисване на коли и стой с маската в камерата докато бояджията боядиса колата.
Като боядиса колата излез от камерата , свали си маската и се виж на огледалото?
Изхрачи се и плюй пред себе си и ще видиш цветът с който е боядисана колата.
И си дай ясна представа с какво количество боя/не вирус/ си се нагъчкала, като с вирус

Оооооо..не, не не сменяй маската, минали са само няколко минути, продължавай да я носиш, нали е забранено без маски, има още много какво да вдишаш залепнало по маската, задължително е, забрави ли!
За сведение, още в самото начало СЗО излезе със становище че маските са вредни, но никой не се съобрази с това!

Не, не е само това, Никога и никъде в историята на световните епидемии не са поставяли здрави хора под карантина, защото всеки знае, че без слънце, въздух и движение имунитета на човека пада..дори и да изключим конституционните права на всеки човек, въпреки че и това е опасно за здравето на хората...
Всеки го знае????????
А ЗАЩО не стана така?
Повечето от нас вече и това знаят.
Та полезните забрани трябва да се сравняват с вредните

<Мнението е позиционирано и няма нищо общо!>


Тема Re: ЦОЖИДът се оказа чутовен и необясним балоннови [re: snowprincess]  
Автор RujaKaramfilova (2Х1)
Публикувано30.05.20 16:10



Казах какво



Тема Re: ЦОЖИДът се оказа чутовен и необясним балоннови [re: PYTnik]  
Автор RujaKaramfilova (2Х1)
Публикувано30.05.20 17:50



Явно си имаш нещо да кажеш и си го казваш, същото и Принцесата. Ясно написах какво би било добре да остане. Можеш да обсъдиш това, написаното от мен.

Що се отнася до дивотията, наречена Корона, аз съм от отбора на Мангъров



Сигурна съм, че няма човек на когото да му харесва да се гъчкаме маса до маса, да си плюем в чиниите, да не чуваме приказката, да вземем пакет ориз от рафта, а той оцапан с неизвестна мръсотия.

Та не ми обяснявай неща, които не споделям.

Не че ми пречиш, нееее. Но съм на възраст, вече започвам да забравям и си викам : бре, тези хора защо така с ръжена

Та... споделям полезните, написах ги, така, както аз ги усещам.



Тема Re: ЦОЖИДът се оказа чутовен и необясним балоннови [re: kiko64]  
Автор RujaKaramfilova (2Х1)
Публикувано30.05.20 17:50



еее, ай ся, ще ги гърмим))) Нека е шарено, иначе ще стане скучно





Тема Re: ЦОЖИДът се оказа чутовен и необясним балоннови [re: RujaKaramfilova]  
Автор PYTnik (Оня)
Публикувано30.05.20 18:26



"..
Та не ми обяснявай неща, които не споделям.
Не че ми пречиш, нееее.
...да вземем пакет ориз от рафта, а той оцапан с неизвестна мръсотия. "



Офффф..майкината тя чистофайница.
Забравила от каква, кал, и пот идва оризът...пакетът бил се изцапал.
Ти си родена да ядеш само мана небесна...и как си въобрази, че ти се обяснявам!

По полека, ти си най- важната, нищо не ти отнемам.

Ако да можеше да видиш вируси, микроби, бактерии по себе си и ще припаднеш.
Та вие чистофайниците се изолирайте във вакум сфера, а мръсните да отглеждат ориз...и ако може да ви го поднасят приготвен за ядене.

И нито те поучавам нито се заяждам, казвам ясно изразено мнение, че култура не се прави с наредби и заповеди: "Не се доближавай до оризът!", а чрез възпитание, което да се предава от поколение на поколение, възпитание с приоритетни насоки, от които вирусите не са на първо място...

Предлагам пакетът с ориз да се пакетира с клечки, да ви се предлага със специална анти бактериална клечка, за да не ви свали имунната защитна система, за да не се свърши светът и да не би да изчезне най- чистият вид хора, Ружи Карамфилови!!



<Мнението е позиционирано и няма нищо общо!>

Тема Re: ЦОЖИДът се оказа чутовен и необясним балоннови [re: PYTnik]  
Автор RujaKaramfilova (2Х1)
Публикувано30.05.20 18:30



Оризът беше метафора, но нали си имаш нещо да кажеш



Приемам !




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.