Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:59 25.05.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
Тема Re: КЛИМАТИКнови [re: Liya]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано23.05.20 15:43



Е та те за новия климатик пак ще си ползват вградения кабел и канала за тръбите.


Да бе... нали трябва да разбутам всичко, за да се свали от външната стена (6 етаж под прозореца все пак!!) външното тяло и да се закачи новото! После да се премахнат старият кабел и старите тръби от стените... да не би пък да се ползват старите? Абсурд.

Остави, работата е толкова дебела, че се виждам как си слагам втори климатик на ДРУГО място в хола.. по-лесно ще ми бъде!



АЗ МИСЛЯ ТАКА!!

Тема Re: КЛИМАТИКнови [re: Naki]  
Автор oberleutnantRzevski (същият)
Публикувано23.05.20 16:25



Точно течност е.





Тема Re: КЛИМАТИКнови [re: UnicaDonna]  
Автор spunk (КАПРИзна)
Публикувано23.05.20 16:57



Използвам питането ти, но отговорът е
също въпрос към всички други такива технически
случаи (здравей Наки!) /)))) -
колко пъти този Стар климатик
е бил профилактиран!!??! ??))

Била съм коронавъзраст)))!!

Редактирано от spunk на 23.05.20 16:59.



Тема Re: КЛИМАТИКнови [re: oberleutnantRzevski]  
Автор Naki (Company PC Guy)
Публикувано23.05.20 17:04



Точно течност е.



Само давам варианти. Много неща може да са, трябва си майстор.




Тема Re: КЛИМАТИКнови [re: spunk]  
Автор Naki (Company PC Guy)
Публикувано23.05.20 17:07



Нашите имат много климатици в къщата си - ще те излъжа за точна бройка, но са поне 3! Ще питам баща ми за това с поддръжката, ако желаеш.

Ползваме навсякъде Мицубиши!



Тука сме в нова сравнително къща - през юли 2017 се нанесохме, тоест още няма 3 години. Та май не е правено нищо по климатиците тук все още (3 броя Мицубищи -- един при комповете ми (в работната ми стая), един в детската, един в хола/дневната - в спалнята няма).




Тема Re: КЛИМАТИКнови [re: Naki]  
Автор spunk (КАПРИзна)
Публикувано23.05.20 17:22



Ех, мамин, аз те соча за пример, а ти...
))))
Като за глупав пояснявам - всеки Уред от
По-висок клас, си иска профилактиране -
РС, климатик, кола, етс.

Била съм коронавъзраст)))!!


Тема Re: КЛИМАТИКнови [re: spunk]  
Автор Naki (Company PC Guy)
Публикувано23.05.20 17:58



Лелче, бъркаш се, несериозна работа -- знам много добре за PCтата!



Много пъти съм ги носил/карал за чистене мойте компове на местната, най-близка компютърна фирма, щото тука има много прах. (имам 5 компа, но 2 са не при мен, а в друга локация. Тука при мен са 2 десктоп ПЦта, плюс 1 лаптоп.)

Впрочем, шефът на фирмата е мой съученик от гимназията, също така общински съветник тук.

Имай предвид, че клавиатури, мишки също искат чистене периодично.

Ползвам компове откакто се помня - тоест от поне 8-10 годишна възраст - а сега съм на 42 години, смятай!

За колите знам горе-долу също, ама аз не шофирам, само се возя, та имам по-малък директен опит с това.


Редактирано от Naki на 23.05.20 18:42.



Тема Re: КЛИМАТИКнови [re: Naki]  
Автор PYTnik (Оня)
Публикувано23.05.20 19:22



"Ползваме навсякъде Мицубиши! "

Ще ме умориш от смях бе човек



Климатик Дженерал мотърс Митцубиши Враца

Значи имате три броя Враца????
Не мой да бъде

<Мнението е позиционирано и няма нищо общо!>

Тема Re: КЛИМАТИКнови [re: spunk]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано23.05.20 20:31



всеки Уред от
По-висок клас, си иска профилактиране -
РС, климатик, кола, етс.


Моят Панчо (Панасоник) е на 18 години. Не е ходил на профилактика ни веднъж, това му разваляне е първо. Почиствам го всеки път в началото на лятото, преди да го пуснем. Работи активно 3-4 месеца. И върши отлична работа. Със сигурност не е висок клас, беше, но преди 18 години.



Същото е и с пералнята ми - на 26 години е, разваляла се е само веднъж.

АЗ МИСЛЯ ТАКА!!

Тема Re: КЛИМАТИКнови [re: UnicaDonna]  
Автор 2biri ()
Публикувано23.05.20 20:31



Много е вероятно Панчо да е за пенсия. Могат спокойно да ти сменят вътрешното и външното тяло без да оставят следи в стаята.

Само трябва да се пречупиш да извикаш хора. Няма как някой тук да ти каже: Първо задръж долу ляво и средно на копчетата, второ - удари го 3 пъти, трето - горе дясно 46 секунди и ще тръгне.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.