Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:17 12.05.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
Тема Re: КЛИМАТИКнови [re: PYTnik]  
Автор vozac (Driver)
Публикувано24.05.20 17:02



идвай да помогнеш
в София



Тема Re: КЛИМАТИКнови [re: UnicaDonna]  
Автор PYTnik (Оня)
Публикувано24.05.20 17:05



Днес е хубав ден.
Много ми хареса ти като написа и си призна, че по соца беше лесно и живеехме по добре.
Готова си да излезеш на протестите против бб и ЗА радев, радева, ниновая, мая и сидеров

<Мнението е позиционирано и няма нищо общо!>


Тема Re: КЛИМАТИКнови [re: PYTnik]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано24.05.20 17:19



Да бе, ти ми напомни за Сидеров... него никой не го слага в сметката напоследък. Всички броят на пръсти Мая, Радев, Славчо, Костя Копейкин... и вся осттальная сволочь... а Волен трае, трае, ама няма да си остави магарето в калта. Ще гледаме представления!



Още някой ще къса от опозиционния електорат:

АЗ МИСЛЯ ТАКА!!

Тема Re: КЛИМАТИКнови [re: UnicaDonna]  
Автор PYTnik (Оня)
Публикувано24.05.20 17:26



То аз всичките съм ги отписал от сметката. Няма никакво значение как ще направят рокадото.

<Мнението е позиционирано и няма нищо общо!>


Тема Re: КЛИМАТИКнови [re: PYTnik]  
Автор Green Light (бях "на гости")
Публикувано24.05.20 17:50



Въобразяваш си. На мицубиши, което аз продавам, гаранцията му идва от производителя MHI.
Не съм особен случай, не съм голяма фирма, нищо специално като оборот, а климатиците дори не са ми основен бизнес. Допълват системите, например в дейта центрове и т. н.
В случая си въобразяваш.



Тема Re: КЛИМАТИКнови [re: Silverado]  
Автор Green Light (бях "на гости")
Публикувано24.05.20 18:00



Не, нищо подобно, чист опит. Започнах с Фуджитцу Дженерал и се опарих, после Дайкин - скъпо и пак греда в качеството(тук има и подробности в моя случай. Добри са иначе) накрая стъпих на LG и нямам грижи вече десет години. Има и такива, които работят в отвратителни условия - фургони на баири тока спира, дизел генератор се включва, оборудването супер чувствително на температура, ебало си е майката. Всичко гърми, осветлението поправям даже, елджито си бачка и пет пари не дава



Тема Re: КЛИМАТИКнови [re: PYTnik]  
Автор Green Light (бях "на гости")
Публикувано24.05.20 18:01



Въобще не съм гледал. Не съм се сетил.



Тема Re: КЛИМАТИКнови [re: Green Light]  
Автор Silverado (HIмана)
Публикувано24.05.20 18:35



цитирам мнение на приятел, който с туй се занимава.
LG и Samsung продават нефелни машини - го цитирам.
Същото ми рече и за Хитачи, а и аз за Хитачи го потвърждавам с поне три случая.
За мен №1 са -Корона/да не се бърка с Краун/, за 2 място се бият Дайкин и Тошиба/Уруру Сарара и Дайсейкай/ и тогаз чак слагам Митсубиши на 3 място, но не съм запознат както теб с моделите им.





Тема Re: КЛИМАТИКнови [re: Green Light]  
Автор Liya ()
Публикувано24.05.20 19:05



Ся в мъжки разговор като се намесвам, сигурно горко ще съжалявам


Нашите са Дайкин, от май 3 години да станаха, и особено този в хола понякога не го спираме цял месец - дали това няма да ни излезе през носа? Не сме правили профилактика никога, а за онези филтърчета е ясно, че ги мием.



Тема Re: КЛИМАТИКнови [re: Green Light]  
Автор Liya ()
Публикувано24.05.20 19:09



Ако можеш да премериш диаметъра на тръбите, аз ще те консултирам какъв модел и марка да си вземеш, за да не се налага да сменяш тръби.

Грийни, при нас първо сложиха едни тръби още на груб строеж, когато не се знаеше какви климатици ще изберем, и после през тези тръби прекараха тръбите на климатика. Може и при Уни да е така и тогава няма да има значение какъв нов ще избере.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.