Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:57 23.05.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
Тема Re: КЛИМАТИКнови [re: PYTnik]  
Автор vozac (Driver)
Публикувано23.05.20 13:44



сега ше видиш за члена, пълен, непълен и изпразнен



Тема Re: КЛИМАТИКнови [re: UnicaDonna]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано23.05.20 13:48



Това, което установих със сигурност е, че външното тяло не издава никакви звуци при включен климатик. Все едно не го включвам.

АЗ МИСЛЯ ТАКА!!



Тема Re: КЛИМАТИКнови [re: vozac]  
Автор PYTnik (Оня)
Публикувано23.05.20 13:50



Че аз си зная, да не мислиш, че ми е за пръв път от нея?
Обаче ми е слабост и съм бесен когато тя беснее с шибаният правопис, с който само мизерии си правим, колкото по овладян толкова по мизерно!


Пък може да ми пусне, знае ли човек
Хората винаги бягат с членовете си!

<Мнението е позиционирано и няма нищо общо!>

Тема Re: КЛИМАТИКнови [re: PYTnik]  
Автор vozac (Driver)
Публикувано23.05.20 13:55



дано ти пусне

или ток съм компресора не отива или си е заминал компресора



Тема Re: КЛИМАТИКнови [re: UnicaDonna]  
Автор PYTnik (Оня)
Публикувано23.05.20 13:56



Ако си ме прочела горе, това че си пуснала климатика и външното тяло не тръгва, съвсем нищо не означава все още...през първите 5 минути то се подготвя да се включи.
Освен това има много причини да не се включи, в смисъл като пари за части, може да е прекъснат кабел/без пари/, може да е кондензатор /7лв/...може и още много неща да са.

<Мнението е позиционирано и няма нищо общо!>


Тема Re: КЛИМАТИКнови [re: vozac]  
Автор PYTnik (Оня)
Публикувано23.05.20 14:01



Може и външният вентилатор да е блокирал или с прекъснат ток, и други вероятности има, но като я знаем колко много е грешна, най- вероятно да си иде на село!


Тай комунистка неверница, въобще не е ходила на църква никога, камо ли пък смирено да се помоли на Господ!

<Мнението е позиционирано и няма нищо общо!>

Тема Re: КЛИМАТИКнови [re: PYTnik]  
Автор vozac (Driver)
Публикувано23.05.20 14:15



от техническа гледна точка, 10 годишен климатик е по-читав от сегашен, защото сегашният е направен, конструиран да се строши за 3-5 години.

но това си е мое мнение. Като го сменя с нов, би било добре да ползват старите тръби и кабели, да си спести ново къртене. Това може да го направи човек, който е грамотен, а не да й вземе парите за да направи монтажа.

не се наемам повече да й помагам

с дебело съм написал, да не прави нищо, ако системата е под напрежение



Тема Re: КЛИМАТИКнови [re: UnicaDonna]  
Автор Naki (Company PC Guy)
Публикувано23.05.20 14:25



Има една течност вътре, може да е свършила. Демек виж дали не става дума за доливане на фреон!



Какво е фреонЪТ и защо е във вашия климатик?


НЕ блъскай и не ритай климатика, викни майстор!




Тема Re: КЛИМАТИКнови [re: UnicaDonna]  
Автор Nuke Dukem (very good)
Публикувано23.05.20 15:07



Като бонус би имала също така и основно реновирана стая, не само нов климатик – би си заслужавало усилията и вложените средства, стига да можеш да си позволиш това. Просто казвам.







Тема Re: КЛИМАТИКнови [re: UnicaDonna]  
Автор Liya ()
Публикувано23.05.20 15:18



Да бе... всичко ми е вградено - и кабели, и тръби...

Е та те за новия климатик пак ще си ползват вградения кабел и канала за тръбите.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.