Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:53 24.05.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
Тема Re: КЛИМАТИКнови [re: h1685614@trbvm.com]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано28.05.20 13:57



Жалко, на свестен майстор си попаднала. Надявах се да го смениш и да пуснеш тема за избор на климатик щот и на нас ни трябва

Ами аз по това го избрах... защото като му казах от коя година е климатикът и че по всяка вероятност ще се наложи да се купува нов, той каза (това-по телефона) - "не бързайте, може да е само малка поправка, тези климатици са по-добри от новите!"

И на място беше същото. Само дето моторчето било леко проблематично, защото било старичко... Иначе и компресорът му сработвал, и фреонът си бил колкото трябва, и вентилаторът въртял...

АЗ МИСЛЯ ТАКА!!

Тема Re: КЛИМАТИКнови [re: UnicaDonna]  
Автор PYTnik (Оня)
Публикувано28.05.20 13:51



Че как тей ще изгори моторът без причина????
Ами че то така може утре да запали и изгори и къщата!



<Мнението е позиционирано и няма нищо общо!>

Тема Re: КЛИМАТИКнови [re: h1685614@trbvm.com]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано28.05.20 13:57



Човек, аз отговарям на Возача!


На теб ти отговорих отделно.
АЗ МИСЛЯ ТАКА!!

Редактирано от UnicaDonna на 28.05.20 13:58.



Тема Re: КЛИМАТИКнови [re: UnicaDonna]  
Автор Silverado (HIмана)
Публикувано28.05.20 14:00



слушай ме внимателно - няма да повтарям!!!


Тъй и тъй ще ти свалят турбината на вътрешното тяло - попитай ги кой номер е лагера на другия и край и отиди купи най скъпия тих и качествен такъв. Обясни като го купуваш за какво ти е нужен. Струва жълти пари.
А, и да не забравя - турбината в банята, пръскаш я обилно с Мелио или Форте, тръкваш с мека бояджийска четка и плакнеш с душ-слушалката.
Вътрешното ти тяло ще стане тихо и безшумно както кога си го пуснала за пръв път.
Казвам ти го туй от собствен опит.



Тема Re: КЛИМАТИКнови [re: UnicaDonna]  
Автор h1685614@trbvm.com (Гераско)
Публикувано28.05.20 14:01



Ми блейка





Тема Re: КЛИМАТИКнови [re: Silverado]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано28.05.20 14:12



турбината в банята, пръскаш я обилно с Мелио или Форте, тръкваш с мека бояджийска четка и плакнеш с душ-слушалката.

Турбината ще я вземат и ще я чистят те. Нема се разправям с глупости и да си цапам ваната. А шумът изобщо не ме притеснява.

Това за лагера - ще питам.

Чакай, че малко се притесних... трябваше вече да се е обадил!



АЗ МИСЛЯ ТАКА!!

Тема Re: КЛИМАТИКнови [re: UnicaDonna]  
Автор Silverado (HIмана)
Публикувано28.05.20 14:17



чистата турбина се върти на два лагера - единия е в мотора/а ти слагаш нов/, а другия е на отсрещния и край и е грехота да не го смениш за жълти стотинки!
Малко лагерче е - колкот мише ушенце!



Тема Re: КЛИМАТИКнови [re: UnicaDonna]  
Автор oberleutnantRzevski (същият)
Публикувано28.05.20 14:20



Ето на - познал съм повредата дистанционно, още в началото на темата.





Тема Re: КЛИМАТИКнови [re: oberleutnantRzevski]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано28.05.20 15:37



Ето на - познал съм повредата дистанционно, още в началото на темата.


Прав си - ти беше пръв, споменал ДВИГАТЕЛЧЕТО на вентилатора.

Венецът е твой!



АЗ МИСЛЯ ТАКА!!

Тема Re: КЛИМАТИКнови [re: oberleutnantRzevski]  
Автор Crrafterr ()
Публикувано28.05.20 16:09



Съвсем логично - колата като мълчи, стои на едно място и съответно не се въртят гумите, подобно на вентилатор, най-вероятно не съм запалил двигателя.






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.