Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:11 11.06.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: Чудя се защо...(коронена тема)нови [re: 2biri]  
Автор Crrafterr ()
Публикувано28.03.20 22:15



Неотложни и спешни нужди, това вибраторите!



Тема Re: Чудя се защо...(коронена тема)нови [re: Vtasahme q]  
Автор Crrafterr ()
Публикувано28.03.20 22:24



Какво да ти кажа за дъщеря ти и психиката - не знам на колко години е, понеже едно е да е на 15, друго е да е на 30. Разсейвайте се с други теми, махайте тия броячи - навремето ни казваха да не се застояваме пред некролозите, правете си някакви домашни игри, викторини, знам ли. Пъзели от книжарницата, ако работи.
Аз съм най-добре сам. С кучето де. Може и тя да е така - двама (или не знам колко) души гъз до гъз ден след ден... тегаво. Всичко е възможно в затворено пространство. Пробвай с отделни стаи и т.н., не знам. Има хора, които пък не могат да са сами, така че.

(темата на Пътника я отворих и веднага затворих, нямам представа какво искаше да каже и съответно не проявих интерес)

Редактирано от Crrafterr на 28.03.20 22:26.



Тема Re: Чудя сенови [re: Vtasahme q]  
Автор Crrafterr ()
Публикувано28.03.20 22:28



Оживя, след като върнаха липари и другите. Тогава и прописах.
(онова с танковете бе коментар на общественото мнение още преди извънредното положение, но сега се сещам, че беше във ФБ)

Редактирано от Crrafterr на 28.03.20 22:24.



Тема Re: Чудя се защо...(коронена тема)нови [re: Liya]  
Автор Crrafterr ()
Публикувано28.03.20 22:32



В момента обраствам с брада и дълга коса

На етап "разсеян учен" съм, така че не съм за пред хора - обаче ми дай още две седмици...
За епилация не мога да кажа, само веднъж съм правил и не мисля да повторя. Бяхме се скарали нещо с благоверната и за сдобряване излязох с тоя номер, освен цветята. Проработи!



Тема Re: Чудя се защо...(коронена тема)нови [re: Crrafterr]  
Автор RujaKaramfilova (2Х1)
Публикувано28.03.20 22:31



(темата на Пътника я отворих и веднага затворих, нямам представа какво искаше да каже и съответно не проявих интерес)


Колко неща подминаваме без да имам представа за какво става дума? А можем да попитаме. Всъщност, като в едно семейство е. Не водим ли диалог, няма да се разберем.



Тема Re: Чудя сенови [re: Crrafterr]  
Автор Vtasahme q (Е, и?!)
Публикувано28.03.20 22:40



Всичко е наред.

И ти няма да мърдаш никъде! Тука ше седиш!



Нека сме лесни, достъпни, отворени. Crrafterr

Тема Re: Чудя се защо...(коронена тема)нови [re: Vtasahme q]  
Автор tartarianeyes (вейхайвей)
Публикувано28.03.20 23:05



моят много, много любим учител, казваше: от депресии няма смисъл, не са продуктивни.
ти не си ЛИЧНО отговорна за глада и болестите.
можеш да помогнеш по няколко начина - даряваш суми, отиваш доброволец. ако по известни причини не можеш, направи друго - моли се, моли се, отправяй молитви.

тогава си помислих - абе... айде.

след толкова години знам, че е вярно.


научи с да чакаш

Тема Re: Не се чуди!нови [re: pravil_nick]  
Автор pishmangreek (минаващ)
Публикувано28.03.20 23:31



И твоето е чула недочула но коментира и се заяжда.
Масовия скрининг започва с първа линия - лица в непосредствен контакт с евентуално заразени
– Медицински лица (доктори, мед.сестри, санитарки, обслужващ персонал в болнични заведения)
- Полиция
- шофьори на автобуси от градските транспорти, междугрдските и международните и камионджиите, куриери и пр.
После ще минат на продавачите в магазините и аптеките и ако останат тестове ще тестват и най-активните потебители.



Тема Re: Чудя се защо...(коронена тема)нови [re: Vtasahme q]  
Автор snowprincess (invisible)
Публикувано29.03.20 00:00





ал. 1, министърът на здравеопазването може да разпореди задължителна изолация на болни, на заразоносители, на контактни лица и на лица, които са влезли на територията на страната от други държави.“;
б) алинея 4 се изменя така:
„(4) Изолация и лечение на лица по ал. 2 може да се осъществява в домашни условия след преценка на съществуващия епидемичен риск от лекуващия лекар или след консултация с епидемиолог или специалист по инфекциозни болести.“;
(8) При въведени противоепидемични мерки по ал. 1 или 2 контактните лица на болните от заразни болести не може да откажат извършването на изследване с цел установяване на носителство на заразна болест.“
3. Създава се чл. 209а:
„Чл. 209а. (1) Който наруши или не изпълни въведени с акт на министъра на здравеопазването или директор на регионална здравна инспекция противоепидемични мерки по чл. 63, ал. 1 или 2, освен ако деянието съставлява престъпление, се наказва с глоба в размер на 5000 лв.



Тема Re: Чудя се защо...(коронена тема)нови [re: UnicaDonna]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано29.03.20 08:57



Уви, практиката показа че съм права... Тази сутрин са починали МАЙКА И ДЪЩЕРЯ...

Дали щеше да се случи, ако първата заразена е била изолирана? Или някой мисли, че са се заразили двете на РАЗЛИЧНИ места, а не една от друга?

Майката е имала белодробни заболявания, дъщерята - НИКАКВИ. 83 и 53 годишни. Доколкото чух.

АЗ МИСЛЯ ТАКА!!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.