Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:56 04.06.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | (покажи всички)
Тема Re: Чудя се защо...(коронена тема)нови [re: pishmangreek]  
Автор PYTnik (Оня)
Публикувано29.03.20 21:00



"Аз бих се тествала, но в Пловдив още няма лаборатория."

Не може, тези които са правили опити да се самоубиват, ще трябва да са последни, които да имат право да си правят тестове...ама няма тук да си играем на малки деца тука има тука няма....а лудите нека се налудуват, ако не пречат на обществото.

<Мнението е позиционирано и няма нищо общо!>


Тема Re: Чудя се защо...(коронена тема)нови [re: pravil_nick]  
Автор MilaO6 ()
Публикувано29.03.20 21:02



Ти остави в Испания дето лежат натръшкани стотици тежко болни, ама вчера слушах и гледах в някакъв репортаж - ама нито помня по коя телевизия беше, нито в кое предаване - в Мадрид, в т.н. им Зимен дворец, който бил превърнат в морга, продължавали да карат и трупат тела на починали, щото нямало кой, къде, как, кога и с какво да ги откарват другаде. Нямала катафалки, нямало хора, нямало места в гробищата и не успявали да изкопават гробове... И още някаква сграда имало в Мадрид, определена за морга... СГРАДА...



Тема Re: Чудя се защо...(коронена тема)нови [re: Ebola Filoviridae]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано29.03.20 21:03



колкото и да не са ви симпатични двамата генерали и правителството, този път се справиха добре...

+100

АЗ МИСЛЯ ТАКА!!



Тема Re: Чудя се защо...(коронена тема)нови [re: MilaO6]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано29.03.20 21:05



На Уникалния негови приятели са му изпратили една графика от Швейцария, според която страната е с най-бързо нарастващо разпространение на заразата и най-голям брой болни отнесено към броя на населението... Няма как да ви я пусна, нали нещо не мога да прикачвам...

АЗ МИСЛЯ ТАКА!!

Редактирано от UnicaDonna на 29.03.20 21:01.



Тема Re: Чудя се защо...(коронена тема)нови [re: UnicaDonna]  
Автор PYTnik (Оня)
Публикувано29.03.20 21:07



"Още в началото на пандемията, когато всичко ни беше майтап - беше казано, че този вирус е толкова силен, и силно зарАзен, че на практика само един човек може да зарази 800 души..."
Ооооо да...беше ни казано, то ако не ни беше казано


Но пък щом са казали!
А въпроси поне нямаш ли в главата си, да попиташ казалите, въжето с което да се обесиш те ли ще го отпуснат от бюджета или сама ще си го купуваш?


Бреех, онемях "беше казано, че този вирус е толкова силен,", брех....

<Мнението е позиционирано и няма нищо общо!>

Тема Re: Чудя се защо...(коронена тема)нови [re: PYTnik]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано29.03.20 21:11



Да, мойта позната лекарка ми беше казала. Някак й имам повече доверие от твойте дрънканици... Тя самата в началото ме убеждаваше, че в ръцете й в болницата умират хора от Грип Б и че онова няма как да е толкова сериозно... Само седмица след това беше толкова изплашена - вероятно е била информирана повече от теб и от мен...

АЗ МИСЛЯ ТАКА!!



Тема Re: Чудя се защо...(коронена тема)нови [re: UnicaDonna]  
Автор PYTnik (Оня)
Публикувано29.03.20 21:13



Поради извънредното положение разрешавам на уникалната да ме репликира, да ме чете, да ме следва, да се учи, и да плещи всичко онова което е противоположната страна на на разумното, с цел да постави граница на отрицателните стойности на Битието.
Такава роля не е за всеки, само силен дух може да го играе идиот!

Не и гледайте тялото, и тя не си го ще!

<Мнението е позиционирано и няма нищо общо!>


Тема Re: Чудя се защо...(коронена тема)нови [re: UnicaDonna]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано29.03.20 21:14





Впечатли ме това:

Тъкмо Уънджоу е градът, който е най-силно засегнат от заразата след Ухан. Във вторник в Уънджоу са били регистрирани 481 инфекции. След избухването на епидемията там има близо 20 000 души, които са настанени в хотели за т.нар. централизирана карантина, защото са развили симптоми на заболяването или пък са били в контакт със заразени хора. Разделят се дори семейства, като членовете им имат право да поддържат връзка помежду си само по мобилен телефон, съобщи "Вашингтон Пост".

Това е съвсем в началото, от февруари. По-актуално не намерих.

АЗ МИСЛЯ ТАКА!!

Тема Re: Чудя се защо...(коронена тема)нови [re: PYTnik]  
Автор pishmangreek (минаващ)
Публикувано29.03.20 21:19



Глупак, у дома сме 5 човека!



Тема Re: Чудя се защо...(коронена тема)нови [re: UnicaDonna]  
Автор MilaO6 ()
Публикувано29.03.20 21:19



Дъщерята имала астма... по-късно в друго излъчване го споменаха...




Страници по тази тема: << 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.