Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:32 16.06.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | 36 | 37 | 38 | 39 | 40 | 41 | 42 | 43 | 44 | (покажи всички)
Тема Re: Публикуването на чужди лични даннинови [re: Bezsynna]  
Автор Bezsynna (Гераскова)
Публикувано11.02.20 21:58



По-дългите изречения ще запазя за себе си. Обещах да продумам и оставям постинг, за да е написано, дискусия няма да поддържам.


1. Намирам, че табуто върху бележките е фалшиво и обслужва грозни практики. Когато един потребител чрез тази услуга си позволи да тревожи, заплашва, тормози или подтиска друг потребител, няма правото да разчита на защита поради личен характер на съобщенията, а подлежи на санкции като нарушител на Потребителското споразумение.

- ПОТРЕБИТЕЛЯТ, ползващ УСЛУГАТА е изцяло отговорен за изпращаното по електронна поща или предавано по друг начин чрез УСЛУГАТА СЪДЪРЖАНИЕ

- ПОТРЕБИТЕЛЯТ се съгласява да НЕ използва УСЛУГИТЕ на DIR.BG, за да: м) да преследва или по друг начин да безпокои друг ПОТРЕБИТЕЛ;



2. Вписването вътре в профил или в сигнатура на чужд прякор с неприятен контекст също намирам за нарушение в смисъла на "преследва или по друг начин безпокои друг потребител".

3. Оправданието "отвърнах на удара" не е причина за помилване. Ако убиеш човек за отмъщение, го лежиш.


По това толкова.

* * *
Кучетата си лаят, керванът си върви!!


Тема Re: Публикуването на чужди лични даннинови [re: Bezsynna]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано11.02.20 22:08



- ПОТРЕБИТЕЛЯТ се съгласява да НЕ използва УСЛУГИТЕ на DIR.BG, за да: м) да преследва или по друг начин да безпокои друг ПОТРЕБИТЕЛ;

Общи приказки. Някои се "безпокоят" от обидни или цинични думи. Какво да правим с употребяващите ги? Да ги даваме под съд може би?

Не си задължена да "поддържаш дискусия" след този мой пост.

димо = Laugh = Aurika вече дращи ЛБ със заплахи


Тема Re: Публикуването на чужди лични даннинови [re: UnicaDonna]  
Автор PYTnik (Оня)
Публикувано11.02.20 22:43



"- ПОТРЕБИТЕЛЯТ се съгласява да НЕ използва УСЛУГИТЕ на DIR.BG, за да: м) да преследва или по друг начин да безпокои друг ПОТРЕБИТЕЛ;"


Означава незабавно да си махнеш сигнатурата, защото подлежиш на санкции...най-малко бан от дир.бг. или и съдебно решение от съд.
Не е решила Димо, не те е осъдила.... но давността е две години, не е късно, може пък да изчаква и да натрупва ФАКТИ!

Ади пак го прочети: "- ПОТРЕБИТЕЛЯТ се съгласява да НЕ използва УСЛУГИТЕ на DIR.BG, за да: м) да преследва или по друг начин да безпокои друг ПОТРЕБИТЕЛ;"

<Мнението е позиционирано и няма нищо общо!>


Тема Re: Публикуването на чужди лични даннинови [re: PYTnik]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано11.02.20 22:50



Дрисло, ти се пази да не извадя всички твои обиди, които през последните 8 години си стоят написани от теб по мой адрес и с които си ме БЕЗПОКОИЛ, защото ще си отлежиш доживот в затвора.

И да ми поясниш, ако може - димо, или лауфф, или аурика ще ме преследват съдебно? Или може би Duomo, Amore innamorata, Marzo, PERLA RARA, S236, UnicaDonnalapamuhi, Bomboniera, Dymarata, Unica Rolkata, Bietola, Bucaneve, Dash, Esaurita, UniDonna, UltraDolce, Pinomugo, Peperone, Pompelmо, Вombardier, Ortensia, apprezzare, Bubu i, Armania Mikkaia, Leii?

димо = Laugh = Aurika вече дращи ЛБ със заплахи


Тема Re: Публикуването на чужди лични даннинови [re: UnicaDonna]  
Автор Alleks ()
Публикувано12.02.20 05:22



Аман от тъпоглави хора като теб. Толкова си заблудена в злобата си че не виждаш по-далече от носа си. Злобна и егоистична. Злобата и жестокоста на са добър съветник. Винаги си заплащаш за действията.



Тема Re: Публикуването на чужди лични даннинови [re: UnicaDonna]  
Автор PYTnik (Оня)
Публикувано12.02.20 08:14



"И да ми поясниш, ако може - димо, или...?"

Не може!
Не е възможно.



<Мнението е позиционирано и няма нищо общо!>

Тема Изникна ми един въпрос!нови [re: Green Light]  
Автор BATHco (Bath`men Со)
Публикувано12.02.20 08:18



Та въпросът е ..... Може ли безличен човек да има лични данни !?

Don`t Worry! Be happy!
\\\"Оти се косиш, като че ти мине!\\\"


Тема Re: Публикуването на чужди лични даннинови [re: UnicaDonna]  
Автор Bezsynna (Гераскова)
Публикувано12.02.20 14:57



Май не разбра желанието ми темата да потъне. Но си наясно, че ще ме подразниш с благородното си разрешение да не отговарям.




Ти - очакваш да потвърдя и да посоча автора на доноса. /Към Алекс - излишно спориш, доносът съществува./ Имам 80% сигурност, че е Димо. Процентът сигурност у пострадалия човек е по-висок поради обстоятелства и факти, които аз не мога да видя. Способна ли е - способна е. Заплашвала ли е - заплашвала е. Да си носи последствията.

Лия - /или поне по-близките й хора тук плюс всеки, който мрази Димо/ може би разчитат да извърша виртуален разстрел и да обявя, че са прави. Съчувствам, нещо повече - очаквала съм да бъде направено срещу мен и съм преживяла в главата си достатъчно потресни сценарии, за да знам как бих се чувствала, ако се окажа потопена в подобно нещо. Направено ли е каквото трябва - направено е. Доносът пренебрегнат ли е - пренебрегнат е. Човекът на работа ли е - на работа. Браво.

Димо - може би очаква оправдание, амнистия, прошка, махване с ръка. Не приемам, че е била подтикната да се държи зле. Способността да сътвориш гадория или я имаш, или я нямаш. Не ми е мисия в живота да възпитавам човечеството или да поправям когото и да било.


"Общите приказки", както ти пренебрежително ги нарече, са моята идея за борба точно с това, срещу което купчина хора изписахте и със сигурност ще продължите да изписвате хиляди мнения. Определено имам впечатления за повечето участници в клуба, но моето мнение за никой отделен човек не е клубна работа. Клубна работа е съсипването на теми чрез битки, протести и лични отношения. Доживях да видя дори теб да напишеш, че по-добре някой да не бил жив, значи проблемът расте. Не може да се оправдава публично нарушение, понеже било предизвикано. Половината драми, изплували в клуба, са също предизвикани - от лични отношения с предистория на бележки. Избият ли се двама чрез лични бележки, кътните зъби хвърчат из клуба. Какво предпочиташ - скрийншот на всяка гнусна бележка към модератор, наказание за нарушителя и нормален тон на разговорите в клуба или сто години публичен линч, всички срещу един, демонстрации колко всички други сме готини, тонове постинги и отровна атмосфера?! Изпадането в буквоядство /в случая по дефиницията за безпокойство/ е твърде типичен похват, за да го ползваш за омаловажаване. Има поставени хора, които да преценяват дали нещо е нарушение или не, без угаждат на крехки душевности. Искам всеки, който си позволи да обижда и заплашва друг, да не се крие зад конфиденциалността на бележките, ти подминаваш и не потвърждаваш да си съгласна. Искам всеки да е наясно, че ще бъде изхвърлен от участие в клуба, ако скочи на друг чрез бележка, искам всеки такъв да трепери и здраво да си помисли преди да напише бележка, която ще му струва изгонване. Много хора /явно/ сте на мнение, че публичното опердашване е здравословно за клуба, аз пък намирам, че съсипването на теми с пререкания е неуважение към темите и авторите им, което отказва други пък хора от писане. Където вече идва личният ми интерес - като клубар и човек, влязъл тук, за да научи, види или коментира нещо интересно му или полезно, не желая да се блъскам в подобна среда.


Темата е станала километрична и отказът ми от допълнителни постинги цели да я оставим назад. Желанието ми е всеки да си помисли с какво допринася обстановката да се нагнетява, не ме интересуват вини и невинности, аз очи и акъл за преценка си имам. Не ми трябва който и да било да се кълне, че никога няма да се държи лошо с друг, достатъчно е в бъдещето да го направи.


Хубав ден.

* * *
Кучетата си лаят, керванът си върви!!


Тема Re: Публикуването на чужди лични даннинови [re: Bezsynna]  
Автор Alleks ()
Публикувано12.02.20 15:25



Към Алекс - излишно спориш, доносът съществува.

Кво ме интересува на мен доноса Bezsynna, виж кво става огледай се тези с климактериума усраха всички теми с този донос, баси не се спряха, ай сиктир, да го обсъждат на вайбъри, скайпове, бележки, месенджери, телефони, ако ще и на луната да го обсъждат само да не е тук, че ми писна на дедовия от тях, от сутрин до вечер едно и също, писна ми бе, малко мозък ако имаха щяха да разберат че само лаят и нищо друго не правят.


Не ме интересува бе донос има ли или няма, искам да се събудя сутрин да видя нещо хубаво приятно, а не донос та донос, баси, много ли искам бе?

\"Там сме, когато се очаква победа\"


Тема Re: Публикуването на чужди лични даннинови [re: Alleks]  
Автор Asia. (ex cina2)
Публикувано12.02.20 15:37



Ти си по-досаден и от комар в спалнята, ти си като ситен пясък между чаршафите. Кой вятър те довлече тук!!! Ще обижда жените в една определена фаза от живота им! Виж първо себе си. Пфу! Не се траеше вече. Сътвори си нещо приятно, пък си го гледай! И с претенции.
Сега разбирам, че имало още една жена, жертва на анонимен донос от пишещ в дира. Това е ужасно!




Страници по тази тема: << 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | 36 | 37 | 38 | 39 | 40 | 41 | 42 | 43 | 44 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.