Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:29 08.06.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: Публикуването на чужди лични даннинови [re: lipari]  
Автор Crrafterr ()
Публикувано06.02.20 23:42



Ти сега направо ме караш да мисля, че Адмирал ме е... подвел?



Въпросите са повече, като водещ ми се струва повдигнатият от модератора - корекция на вътрешния устав.
Аз съм готов да направя анкета веднага за правилата. Но:
а) поне 3 пъти през годините съм предлагал да има само 3 изречения. Досега не ме ебават за слива и не виждам смисъл от 4 път. По-краткото се помни по-лесно и се спазва по-лесно, плюс дава превес на модераторската интерпретация;
б) клубът е обречен и без това - софтуерни проблеми (напр. допреди известно време не бе възможна регистрация на нов потребител, а без нови членовете на клуба ще си намаляват по естествени причини, да сме живи и здрави разбира се). Защо да подавам предложения, като няма програмистки ресурс да се направят.

Ако самите ние нямаме добра воля, правила и програмисти няма да ни оправят. Дори хора загиват заради машините (напр. поредица свалени граждански самолети, взети за бойни). Многократно съм призовавал, да речем:
- в нова тема да не се пренасят лични дрязги от стара. Всяка нова тема да е все едно клубът току-що възниква. Това го писах поне 10-ина пъти преди 10-ина години, всуе. Престанах.



Тема Re: Публикуването на чужди лични даннинови [re: Alleks]  
Автор Crrafterr ()
Публикувано06.02.20 23:47



Нямаш опит, но хората много се дразнят от заключване на теми и като се издразнят - престават да пишат. Труден е балансът между тактическото и стратегическото, ако ме схващаш.
Клубът впрочем изобщо не се "тресе" (извинявай за клишето), поне в моите очи

Аз като видя, че между жените почват съскания, на третата реплика изключвам и хич не ме интересува. Забелязвам, че доста клубари правят като мен, само така - и не се тресем, ама ич.



Тема Re: Публикуването на чужди лични даннинови [re: Alleks]  
Автор ad miralМодератор (андорския флот)
Публикувано06.02.20 23:48



Модераторе!...
... вземи се намеси


Ама ти май ме действаш!



_
If I turn out to be particularly clear, you`ve probably misunderstood what I`ve said.

Тема Re: Публикуването на чужди лични даннинови [re: Crrafterr]  
Автор Alleks ()
Публикувано06.02.20 23:57



Май трябва да те послушам, и аз да правя като теб, да ги оставя и да им гледам сеира после.



Тема Re: Публикуването на чужди лични даннинови [re: ad miral]  
Автор Alleks ()
Публикувано07.02.20 00:00



Ква е разликата между теб и мен?

Тва че те избрахме за модератор кво ще рече, че си хванал господ за топките ли?

А приземи се де, обикновен потребител си като мен с единствената разлика че имаш инструмент да модерираш.



Тема Re: Публикуването на чужди лични даннинови [re: Crrafterr]  
Автор lipari (Алиса Лиса)
Публикувано06.02.20 23:58



Ти сега направо ме караш да мисля, че Адмирал ме е... подвел?

Ами така излиза от изявлението му - май е подвел всички ни.
Щом е баннал Гърки, защото пришила име на някакъв ник Димо, какъвто не само не пише тук и в дира поне от година, ами и в профила му си пише черно на бяло, че такъв потребител не съществува.

Е как бан за изнасяне на лични данни на несъществуващ потребител?

Мистерията е пълна.



Многократно съм призовавал, да речем:
- в нова тема да не се пренасят лични дрязги от стара. Всяка нова тема да е все едно клубът току-що възниква. Това го писах поне 10-ина пъти преди 10-ина години, всуе. Престанах.


Че те, 90% от пишещите не от стара тема, ами отпреди балканската война още си точат разни лични дразги. Пък що нови теми се пускат заради лични дразги в стари... Требе да се забранят половината нови теми.



Тема Re: Публикуването на чужди лични даннинови [re: lipari]  
Автор Crrafterr ()
Публикувано07.02.20 00:08



Не да се забранят - да си го култивираме вътрешно у нас си, някак. Ако може. На честна дума.



Тема Re: Публикуването на чужди лични даннинови [re: Crrafterr]  
Автор MilaO6 ()
Публикувано07.02.20 00:18



Тъй ли? и как точно ше стане, ако някой обижда майка ти, тебе самия по най-долнопробен начин, пише доноси в работата ти, заплашва да ти прати някой да ти скапе бизнеса, да те претрепе и прочее...

Абе ти хубаво, че поостаря малко, та си седна на задника, дет се казва и взе да не ти пука и дреме от нищо, както си съветваш и оня папуняк по-долу, ма аз та помня, преди няколко години, когат беше по-млад, как пътника тъй ти беше вдигнал кръвното, че щеше да събираш банда приятели и да ходиш до Лом на Дунава да го биеш... пък тръгнал сега акъл да дава нашия... ей, ама как като поостарее човек и забравя какви ги е вършил само няколко годни по-рано на младини





Тема Re: Публикуването на чужди лични даннинови [re: ad miral]  
Автор snowprincess (invisible)
Публикувано07.02.20 00:19



+ име на негов бивш партньор

колко от хората знаят, че Гърки не само му е издирила името, но му е изпращала линкове към постове в дир-а

и моят мъж също е получавал анонимно цитати от мои постинги от някой, който чете тук

Гърки, голяма гадина ако си била ти, но да знаеш, че няма как да ми навредиш, щото имам чиста съвест, добра репутация и стабилно семейство





Тема Re: Публикуването на чужди лични даннинови [re: ad miral]  
Автор Glastar (шейх на халифат)
Публикувано07.02.20 00:28



Прав си, аз също протестирам против разпространяващите се лични бележки, че видиш ли, щот съм с голям кур, с уника сме били в мотел от два до шест.
Не заради това, а че съм интелектуалец. Знаете как е, фенове, автографи, разговори за бъдещи творчески планове.... Иначе, да ! млада, красива, секретарка в министерство, с плисирана поличка, бяла блузка, и О! боже ! като гълъби са бели! Миг! и биха излетели!






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.