Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:41 03.05.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: Публикуването на чужди лични даннинови [re: snowprincess]  
Автор lipari (Алиса Лиса)
Публикувано07.02.20 00:29



колко от хората знаят, че Гърки не само му е издирила името, но му е изпращала линкове към постове в дир-а

Въпросът не е колко хора тук знаят, а откъде ти имаш такава информация?



Тема Re: Публикуването на чужди лични даннинови [re: snowprincess]  
Автор Alleks ()
Публикувано07.02.20 00:31



Същото и при мен се случи одавна, гъркинята да се докопа до инфо за мен писа на наша обща позната, и като потърсих обяснение от познатата ни тя ми каза че съм изнудвал няква жена от .............. няма да назова на гъркинята селото.

това всичко го имам черно на бяло.



Тема Re: Публикуването на чужди лични даннинови [re: lipari]  
Автор PYTnik (Оня)
Публикувано07.02.20 00:35



"Ти сега направо ме караш да мисля, че Адмирал ме е... подвел?

Ами така излиза от изявлението му - май е подвел всички ни.
Щом е баннал Гърки, защото пришила име на някакъв ник Димо, какъвто не само не пише тук и в дира поне от година, ами и в профила му си пише черно на бяло, че такъв потребител не съществува. "


Че как така Димо не съществува, да не е умряла?
Щом е жива значи че съществува.
Съществува си, не ви е подвел адмиралът!
А вие с геврекът можете ли да ни представите смъртен акт, че Димо /бог да я прости/ вече не съществува?
Можете ли да представите или само ме подвеждате?
А ако е умряла нали знаете че за умрелите се говори само хубави неща или нищо!



<Мнението е позиционирано и няма нищо общо!>

Тема Re: Публикуването на чужди лични даннинови [re: lipari]  
Автор Glastar (шейх на халифат)
Публикувано07.02.20 00:42



И всички тия сплетни, и инсинуации, нека ме подкрепи и адмирала, вредят на тея, коит с най чисти подбуди искат да найбът нещо чуждо, ей така от сърце, и добри намерения.





Тема Re: Публикуването на чужди лични даннинови [re: ad miral]  
Автор MilaO6 ()
Публикувано07.02.20 00:43



Дискусии има по въпроса, дали има нарушение, след като Лауф/Аурика отрича да е Димо. Да, има нарушение, защото Димо също е клубар/ка.

Този казус с "димо-лауф-аурика" нито го давай за пример, нито се позовавай на него, нито изобщо го намесвай по този начин. Такъв единичен случай на долнопробие и всички произтичащи от това следствия в целия дир няма за цялото му дългогодишно съществуване. Другите случаи на изнасяне на лично инфо са различни от този и правилата се отнасят за тях.

А в случая ти добре си баннал гъркинята, но освен целият абсурд, който витае и в обясненията ти, и в действията ти, и в ситуацията има и един друг аспект.

Значи, ти хубаво баннваш гъркинята, че изнасяла лични данни (от което нищо за никого не последва) - игнорираме, че става въпрос в случая за димката-ауриката-лафката, макар 100 пъти да ти казаха, че ситуацията е абсурдна и ти обясниха защо, макар че то е очевидно. Обаче не банваш самата димка-лафка-аурика, която Киро пусна тука за кодош и сеир да и спукаме гьона от ритници. Не банваш въпросната "геройка на абсурда", която формално не изнася лични данни на мегдана, но се възползва от такива на клубари и вреди реално и доказано. В същото време упорито рови за лични данни на клубари с цел да им отмъщава реално и открито ги заплашва с физическа и всякаква разправа - преди в клуба публично, а сега и на бележки, което също е забранено в правилата.

Единственото ти оправдание е, че ситуацията за теб е заварена, т.е. не ти си върнал достъпа на димката и не ти си и опростил трикратния бан за вечни времена. И въпреки това, като виждаш какво става и като знаеш вече много подробности от недопустимото поведение на лафка-димка-аурика се правиш на дръж ми шапката и не я банваш. А е сигурно, че можеш, имаш достатъчно основания и доказателства и със сигурност трябва да направиш нещо по случая, т.е. да я баннеш и да се приключи и с нарушаването на правилата, и с абсурда, и с цялата дандания. Димката-аурика просто няма място в тоя клуб и това е.



Тема Re: Публикуването на чужди лични даннинови [re: PYTnik]  
Автор lipari (Алиса Лиса)
Публикувано07.02.20 00:47



Че как така Димо не съществува, да не е умряла?
Щом е жива значи че съществува.


"Димо" е никнейм на потребител.
Щом дирът казва, че не съществува такъв потребител, значи е умряла.





Тема Re: Публикуването на чужди лични даннинови [re: lipari]  
Автор MilaO6 ()
Публикувано07.02.20 00:48



Много ясно - димката и се е оплакала лъжейки и тя е тръгнала да я терапевтира и да я защитава... принцесата прави пренос от училищна в клубна среда . Гледа на димка като ученичка-аутсайдерка, а тя влиза в ролята на психоложка, на която и влиза в работата да вземе под закрила низгвернатата ученичка.



Тема Re: Публикуването на чужди лични даннинови [re: MilaO6]  
Автор PYTnik (Оня)
Публикувано07.02.20 00:51



Тъй ли? и как точно ше стане, ако някой обижда майка ти, тебе самия по най-долнопробен начин, пише доноси в работата ти, заплашва да ти прати някой да ти скапе бизнеса, да те претрепе и прочее...

Има си полиция и съд, съвсем простичко е!


ма аз та помня, преди няколко години, когат беше по-млад, как пътника тъй ти беше вдигнал кръвното, че щеше да събираш банда приятели и да ходиш до Лом на Дунава да го биеш.

Че аз тогава се извиних на Геврека че по най-долнопробен начин, писах доноси в работата ту, и че го заплашвах да му прати някой да му скапе бизнеса, да го претрепе и прочее...
Ти надмина бозата по мизерии!
Пфууу....

<Мнението е позиционирано и няма нищо общо!>


Тема Re: Публикуването на чужди лични даннинови [re: MilaO6]  
Автор Alleks ()
Публикувано07.02.20 00:53



Факти искаш ли да видиш гъркинята кво е казала за мен само и само да се добере до инфо за мен, как съм изнудвал някаква жена.



Тема Re: Публикуването на чужди лични даннинови [re: MilaO6]  
Автор lipari (Алиса Лиса)
Публикувано07.02.20 00:51



Ми не знам. Въпросната Димка дълго време ме разпитва на бележки кой е пращал някакви нейни постинги на бившия й, защото някой бил пратил. Ама това разпитване "кажи, та кажи кой" продължи с месеци. Тя нямаше никаква представа.

Та, ми е много интересно откъде Снежанка знае със сигурност.
И ако е лично от Гъркинята, с кой акъл пише тук за действия на Гъркинята, които не засягат никого от клуба? Или я топи умишлено?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.