Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:35 10.06.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: Онази тема доста натежа...нови [re: UnicaDonna]  
Автор oberleutnantRzevski (същият)
Публикувано20.01.20 23:55



Съвсем съм на ясно...



Тема Re: Онази тема доста натежа...нови [re: lipari]  
Автор pishmangreek (стара позната)
Публикувано20.01.20 23:58



Изпуснала си много серии от сериала. Сигурно защото бях с бан много месеци и нямах възможност да споделям!
От 8 месеца голямата е във връзка с едно 19 годишно момче с турски произход. Иска да се ожени за нея. Юни месец ще правим сватба. Като и обясних какви ги вършат в България и как ще я кичат с пари се потресе.



Тема Re: Онази тема доста натежа...нови [re: oberleutnantRzevski]  
Автор lipari (Алиса Лиса)
Публикувано20.01.20 23:56



Съвсем съм на ясно...

Да не си жертва на серия отсвирвания,че така си им набрал?





Тема Re: Онази тема доста натежа...нови [re: pishmangreek]  
Автор lipari (Алиса Лиса)
Публикувано21.01.20 00:03



едно 19 годишно момче
Иска да се ожени за нея. Юни месец ще правим сватба.

Щото е богат или щото и на вас ви е толкоз акълът?



Тема Re: Онази тема доста натежа...нови [re: Koftia]  
Автор pishmangreek (стара позната)
Публикувано21.01.20 00:03



Искам най-доброто за децата си! Не ме касае с какъв ще се свържат! Стига да се обичат и да са си достатъчни!



Тема Re: Онази тема доста натежа...нови [re: lipari]  
Автор pishmangreek (стара позната)
Публикувано21.01.20 00:09



Това, че е богат и един на мама и татко ме притеснява!
Още не съм се запознала със сватовете! Богати турци! Ние сме средностатистични гърци живеещи в България! Сещаш ли се каква мешана скара става?



Тема Re: Онази тема доста натежа...нови [re: lipari]  
Автор kiko64 (мазен кръчмар)
Публикувано21.01.20 00:09



Нали до вчеря някакъв кореец беше проекто зетят?
Сега отде изникна този първокурсник, че и успя да се филмира с ГОЛЯМА ЛЮБОВ?


Ей, вечно да клъвнеш , мамамуатара!


Ужасна си!

Тъкмо, гледам, заформя се някаква женска коалицийка, сплотява се някак си.... Донето кътка тебе и Гърки , последната обещава да е добричка и аха, да стане глутницата и ти - Прааааас!!!

Тцъ, тцъ, тцъ....

В Библията пише:\"По думите, написани в клубовете ще ги познаете...и по самозаявеното в никовете!\"

Тема Re: Онази тема доста натежа...нови [re: lipari]  
Автор oberleutnantRzevski (същият)
Публикувано21.01.20 00:07



А, глупости.
Освен това, ние сме свикнали да ни отсвирват. Природата е такава и в даден момент спираме да се "връзваме" чак толкова.

Просто се опитвам да излекувам някакви митологеми.
И в обкръжението си наистина имам не малко случаи на бракове тип средностатистически интелект женен за интелектуалка с две висши. Да речем, автотенекеджия*, за когото корейските, каратисти филми са върхът на изкуството, женен за две висши, едното ИТ (професионално реализирано), второто - икономическо, чела Сартр, любителка на театъра и запалена по източните философии.
Разбират се, живеят си заедно, него не го е страх от интелекта й, нея - от неговия. Просто нормални хора и двамата. Той си е грижовен баща, добър съпруг...

Кифлеенето "въх как гий страх от мен и не са ми на нивото, и затуй съм сама" е яка самозаблуда, генерираща самотни нощи и одеало от котки както казах.


____________________________
* професиите и увлеченията са сменени, но са от същия порядък

Редактирано от oberleutnantRzevski на 21.01.20 00:09.



Тема Re: Онази тема доста натежа...нови [re: kiko64]  
Автор pishmangreek (стара позната)
Публикувано21.01.20 00:14



Стига ве! Алиса е абстрактна и в това й е чара!
Ти си смотан веган. Теб не те ебем. Даже не даваш свирка щото месо! Баси смотаняка!



Тема Ми дей ги мъжете?нови [re: UnicaDonna]  
Автор Santo Modesto (рекордьор)
Публикувано21.01.20 00:13



Аз като гледам човешкото обкръжение около двете ни деца (момичета) от гимназията през университет през зъболекарска и медицинска школа (12 години, всяка)... Ми вечно са били и са малцинство! Още от гимназията, повечето момчета в курсовете на по-високо ниво са от Азия (южна, източна, юго-източна); това си остава в университета, и после в зъболекарските / медицинските школи. Децата ни винаги са били малцинство, бидейки евро-американчета. Евро-американците, от мъжки род, са удивително (пошашкващо!) много педерасти или безполови! (Йеп! И такова нещо има: мъж, на външен вид, без изобщо някакъв полов нагон. Помня когато Мицхаел Жацксон се чу бил проявил влечение към кози... и радостта, че най-сетне захаресвал нещо... Излезе, че такива "мъже" имало, без майтап.)

Така че, аз бих казал, с достатъчно обширна датна база, бедата не е в момичетата, че били прекалено образовани или прекалено добре платени или все някак прекалили, а бедата е в мъжете: че просто ги няма!

Статистиката не знам каква е, но покрай поколението на нашите деца чувам предвиждания и приготовления за живот който, разбираемо, изключва мъже, като съпрузи и изобщо като фигури в бъдещето. Замразяването на яйцеклетки вече е сериозна промишленост, спермо-банките бачкат усилено - и виждам цяло поколение жени приготвящи се за отсъствието на мъжете. Което е насърчаващо - или смразяващо - според гледната точка, е че това поколение момичета, отчитайки интелектите и образованието и икономическия им статус и личните им способности, е напълно способно да създаде сносно бъдеще, и да отгледа деца, БЕЗ мъже. Които и без това липсват. Но едно е нещо да липсва, друго е липсата да бъде принизена до просто отминаваща неприятност.

Броят на момчета, синове от хора които познаваме, които са картинни примери на интелектуалчета, нито учили, нито работят, лежат изцяло на издръжка от родителите, плюс на обществени подаяния, е удивително голям! С такива ли човекоподобни боклуци да се хващат момичетата с професий и доходи и икономическа стойност? Да си намерят някого да го тунтуркат и хрантутят, да заместят родителите му?

Та въпросът, който е в сърцевината на посочения проблем, си остава увиснал със страшна сила: къде са мъжете?! И току темата превключи към имплозията на европеидната раса, и демографски, и биологически, и умствено, с мъжете първо симптомизиращи расовото пропадане.

Редактирано от Santo Modesto на 21.01.20 00:48.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.