Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:49 10.06.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: Онази тема доста натежа...нови [re: lipari]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано20.01.20 23:36



Ако под "нормални" разбираш да се задомим и да си народим дечица - през ум не ми минаваше, та чак не щях да чуя.

То и аз "не щях да чуя", но дълбоко в мен тези ценности бяха на доста преден план. И се стремях несъзнателно към този тип "нормалност" - по-късно си дадох сметка за това.


АЗ МИСЛЯ ТАКА.



Тема Re: Онази тема доста натежа...нови [re: UnicaDonna]  
Автор Crrafterr ()
Публикувано20.01.20 23:38



Малко трудно схванах темата заради въведението, не съм попадал на такива цитати за Лили, сигурно в някой от чатовете е било.
Но ако е за това, че младите по-трудно се събират, зарибени например от удобството на виртуалното общуване вместо физическото, мога лесно да помисля, че събирането ще става на месторабота - по-често, отколкото изън нея.

Което променя някогашната поговорка "там, дето си вадиш хляба, не си вади оная работа".

Мога също да си помисля, че нараства ролята на "сватосването". Родители запознават децата си.



Тема Re: Онази тема доста натежа...нови [re: oberleutnantRzevski]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано20.01.20 23:38



Събирам се с всякакви мъже - от дюлгери до професори.

Нямах предвид професии.

Интелектът на една жена или един мъж, никога не е заплаха за един мъж.

Така си мислиш ТИ. Щото си достатъчно умен. Обаче има тъпанари, които не са достатъчно тъпи, та да не схванат как ще се чувства някоя брилянтна жена до простаци и тъпанари като тях...

Виж, същото се отнася и за жена спрямо умен мъж, но там балансът е съвсем друг вид, защото откак свят светува е ясно какво мъжете търсите у жените. Достатъчно ми е да гледам красиви руси празноглавки до всякакви мъже - и мутри, и професори... А за една умна жена, повярвай, е тотално унижение да се свърже с готин празноглавец. Секс - да, но съпруг и деца - ЗАБРАВИ.


АЗ МИСЛЯ ТАКА.



Тема Re: Онази тема доста натежа...нови [re: Albena l]  
Автор pishmangreek (стара позната)
Публикувано20.01.20 23:38



Голяма ЛЮБОВ при това. Той се разплака пред мен когато го натиснах.
Лоша, Лоша свекърва съм!
Иначе търси контакт с мен. Играем уно, редим пъзели. Иска да помага и на мъжа ми когато върши разни неща удома.
И е богат! Това най ме притеснява! Едно на мама и тати с много недвижими имоти!



Тема Re: Онази тема доста натежа...нови [re: UnicaDonna]  
Автор pishmangreek (стара позната)
Публикувано20.01.20 23:46



Силна съм. Още държа.
Края на февруари ще си дойде съпруга ми и ще го обсъдим заедно. На 21.04 правим 30 години брак.



Тема Re: Онази тема доста натежа...нови [re: pishmangreek]  
Автор Liya ()
Публикувано20.01.20 23:46



Да не съм жива да видя как той е на 31, а жена му на 40 и той започва да залита по млади 20 -25 годишни мацки!
То затова гаранция няма, дори и да са на една възраст.
По-добре не се меси, само ги посъветвай да не бързат със сватби.



Тема Re: Онази тема доста натежа...нови [re: pishmangreek]  
Автор lipari (Алиса Лиса)
Публикувано20.01.20 23:42



Нали до вчеря някакъв кореец беше проекто зетят?
Сега отде изникна този първокурсник, че и успя да се филмира с ГОЛЯМА ЛЮБОВ?





Тема Re: Онази тема доста натежа...нови [re: UnicaDonna]  
Автор oberleutnantRzevski (същият)
Публикувано20.01.20 23:47



Обаче има тъпанари, които не са достатъчно тъпи, та да не схванат как ще се чувства някоя брилянтна жена до простаци и тъпанари като тях...
.....
А за една умна жена, повярвай, е тотално унижение да се свърже с готин празноглавец. Секс - да, но съпруг и деца - ЗАБРАВИ.


Точно обратното.
Баш по-глупавичките "минаха" един кош интелектуалки, че и някои се ожениха за тях.



Тема Re: Онази тема доста натежа...нови [re: Crrafterr]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано20.01.20 23:47



Виртуалният живот, както и модерните технологии със сигурност имат своята роля в явлението, което описвам. Но за момента не търся причините, нито прогнозирам бъдещето. Само го установявам като съществуващ факт, поне за мен е такъв. Затова ми скимна да попитам вие имате ли подобни наблюдения.

Дори си мислех по някое време, че ИМЕННО всякаквите виртуални начини да се влееш в дадена подходяща за теб общност би направила намирането на подходящ партньор в пъти по-лесно, отколкото по наше време.

Тц. Не се оказа така, поне не за девойките, върху които имам наблюдения.

Люде, доста от вас имат щерки... ще ми бъде интересно да разкажете след 5-10 години наблюденията си - ако не въхру тях - то върху техни приятелки, примерно.

Впрочем - ниската раждаемост, както знаете, далеч не е само български патент. И съм склонна да мисля, че и в европейски мащаб съществува такова явление и то може би е част от причините за ниската раждаемост...


АЗ МИСЛЯ ТАКА.



Тема Re: Онази тема доста натежа...нови [re: oberleutnantRzevski]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано20.01.20 23:48



Баш по-глупавичките "минаха" един кош интелектуалки, че и някои се ожениха за тях.

Може би не си съвсем наясно с профила на жените, които визирам.


АЗ МИСЛЯ ТАКА.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.