Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:54 12.06.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
Тема Re: Те ни убиха, бе!нови [re: h1685614@trbvm.com]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано16.10.19 17:35



"предрешен" и "предизвестен" са ми конфузия, винаги съм се забатачвал в обяснения когат ги ползвам. Предрешен един го разбира като предварително решен, друг като преоблечен. Предизвестеният същата работа, предварително ли е известЕн (детерминизъм), предварително извЕстен (саркастичен детерминизъм по ръба на вероятностите), или очакван (вероятност).

Аре ся филологически главоблъсканици... Предизвестен ЗА МЕН означава нещо, което може да се предполага, а не нещо, което е известЕно предварително. Така го и употребявам.


АЗ МИСЛЯ ТАКА.



Тема значи!нови [re: LAMBl]  
Автор dionys (myosin)
Публикувано18.10.19 01:20



здрасти.

1. никъде не прочетох, че английската агитка ОСВИРКА българския национален химн.
2. никъде не прочетох, че английската агитка замеряше със запалки и бутилки минерална вода изпълнявящия корнер за нашия отбор *цветнокож национал* - това расизъм ли е, или не?
3. след първото прекъсване към трибуните надойдоха стюарди, които даваха разпореждания: "Не освирквайте №5 (от англ. нац. отбор")
?? е, как, бе, аз за какво съм платил пари - ще освирквам, когото си искам.

яд ме е на дупедавството ни, случайно съвпаднало с местни (и прокурорски) избори.

nec spe, nec metu (много древна мъдрост)

Редактирано от dionys на 18.10.19 03:42.



Тема Re: значи!нови [re: dionys]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано18.10.19 10:40



Здрасти и на теб!!



Не гледам мачове и не съм в течение на описаните от теб и премълчани факти, но се питам защо всички българи, които сте ги видели, не реагирахМе (бих участвала) мощно на това премълчаване?

Щото... не сме народ а... Всички разчитат точно на това и се възползват яко.


АЗ МИСЛЯ ТАКА.


Тема Re: значи!нови [re: dionys]  
Автор Crrafterr ()
Публикувано18.10.19 12:11



От фен клуба на Локо Пд казаха, че са викали нормалното "у-у-у", а не "маймунски звуци".
Та се зачудих какви звуци, верно и аджеба, издават маймуните? По спомен от зоологическата градина някои видове имат едни пискливи такива особени звуци, които не съм в състояние да имитирам, трябва си специален талант.
Да не би наблюдателите от УЕФА погрешно да са интерпретирали "у-у-у" като маймунски звук. Понеже някои възгласи са различни, примерно "ура" и "хърей".



Тема Re: значи!нови [re: Crrafterr]  
Автор MupaM (ordinary юзър)
Публикувано18.10.19 13:43



И аз никъде не можах да намеря описание или ясен запис на въпросните звуци. Не запис на маймуна, а на запалянко, викащ явно като такава. Може и да не съм търсила добре.



”...как сред южната местност хълмиста
Варна свети, чудесна и чиста
като сбъднал се утринен сън.”

Тема Това ще е следващата стъпканови [re: MupaM]  
Автор Phillip (шпицен кандидат)
Публикувано18.10.19 13:51



Това ще е следващата стъпка за ъпгрейд на стадиона. Нали туриха страшни Full HD камери, дето струваха майка си и баща си. Сега е ред на качествени и високочувствителни микрофони, като тези на професионалните музиканти. Ще хващат всякакви звуци от целия честотен диапазон.



~~~
« Обществената поръчка е като свирен мач. »
Мая Манолова

Тема Няма значение.нови [re: Crrafterr]  
Автор Phillip (шпицен кандидат)
Публикувано18.10.19 13:56



Няма значение. Може да са били звуци далечно сходни с тези на маймуна от не знам си кой вид. Осъдително!



Както е тръгнало, можем да стигнем и до следния английски репортаж:
"Българската публика реагираше на майсторските ни изпълнения с многозначителна и оскърбителна тишина! УЕФА да вземе отношение!"

~~~
« Обществената поръчка е като свирен мач. »
Мая Манолова

Тема Re: Да живей България!нови [re: LAMBl]  
Автор T a n y a (Таня)
Публикувано18.10.19 14:08



Булгар! Булгааар!

Моля за тишина. Пиша дисертация. :))



Тема Re: Няма значение.нови [re: Phillip]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано18.10.19 14:18



[email]Както е тръгнало, можем да стигнем и до следния английски репортаж:
"Българската публика реагираше на майсторските ни изпълнения с многозначителна и оскърбителна РАСИСТКА тишина! УЕФА да вземе отношение!"


Пропуснал си червенкото!




АЗ МИСЛЯ ТАКА.


Тема Като помислим, така енови [re: UnicaDonna]  
Автор Phillip (шпицен кандидат)
Публикувано18.10.19 15:04



Като помислим, така е. Като кажем "тишина", кой цвят си представяте за най-съответен? Червен, бял, черен, пембен? Очевидно, тъмнина, черно и.т.н.



~~~
« Обществената поръчка е като свирен мач. »
Мая Манолова


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.