Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:56 07.05.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
Тема Re: Да живей България!нови [re: lipari]  
Автор tartarianeyes (вейхайвей)
Публикувано18.10.19 22:05



Всичкият нашенски расизъм е внос и напъни за имитиране на великите бели раси.


да бе да
тоз не го аресвам, щот църен, жълт, мангал, ябанджие

коя ли пък господарска раса е внушила на българина да не долюбва различните


Love All,Trust a Few,Do Wrong to None

Тема Re: Да живей България!нови [re: tartarianeyes]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано18.10.19 22:10



.коя ли пък господарска раса е внушила на българина да не долюбва различните

Ку-клукс-кланците.




АЗ МИСЛЯ ТАКА.


Тема Re: значи!нови [re: Crrafterr]  
Автор LAMBl (25 W ЛАМБИ)
Публикувано18.10.19 22:13



От видеото точно до този извод стигнах. Викането " ууууу" те приемат за маймунски звук! В България то е най-стандартен вик от трибуна на стадион.
Но сега ходи се обяснявай, какво е искал да каже лирическият герой във футболния мач....



Да, често така става! И умните хора ги предвиждат тези възможни обрати и не допускат да бъдат елементарно извозени.



Тема Re: Да живей България!нови [re: ad miral]  
Автор LAMBl (25 W ЛАМБИ)
Публикувано18.10.19 22:15



Аз не го разбирам, кое е хубавото, ей Уни го е написала, кое е то, нея питай.





Тема Re: Да живей България!нови [re: ad miral]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано18.10.19 22:16



Футболът е опиум за народа – казал го е още Маркс.

Маркс подразбирал ли е в опиума пиянски изцепки и расистки издънки?



Глей ся, наште че се оляха - оляха се, гледах ги. Обаче не повече от английските маймуни.


АЗ МИСЛЯ ТАКА.


Тема Re: значи!нови [re: LAMBl]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано18.10.19 22:17



От видеото точно до този извод стигнах. Викането " ууууу" те приемат за маймунски звук!

Абе аре стига и ти сега! Беше си маймунска имитация, не беше нормално "У".


АЗ МИСЛЯ ТАКА.



Тема Re: Да живей България!нови [re: UnicaDonna]  
Автор LAMBl (25 W ЛАМБИ)
Публикувано18.10.19 22:20



Така е! Оляха се!
Въпросът е, за кого са последствията?





Тема Re: Да живей България!нови [re: LAMBl]  
Автор Crrafterr ()
Публикувано18.10.19 22:24



Повечето българи не са расисти в смисъла, който е вложен в темата - агресивен расизъм, да кажеш някому в очите, че е по-долу от теб само заради цвета на кожата (етноса, да кажем).

Повечето изглежда са като мен - домашен расист, пасивен.
Поне четири пъти съм заявявал "открито" тук (демек от дивана и уж-анонимно

), че аз съм расист. В това влагам само лично мене си, при това без чувство за превъзходство на расата (понякога напр. с чувство за малоценност, спрямо жълтите):
- ако детето се влюби в човек от друга раса, ще ръмжа, но само вътрешно. Няма да покажа недоволство, напротив - ще подкрепя, за да уважа избора му.
- ако мога да наема за работа немангал, така ще направя; но ако нямам избор, мангалът е добре дошъл. Винаги правят нещата некачествено, убедил съм се от опит, но после си ги дооправям . Мангал да чуе обида от мен, че е мангал? Никога!
- с негри, араби и турци (тия не ги знам кви са по раса, ама са си мангали) имам само добър опит. Арабин спаси сина и навремето в детското на Пирогов и т.н. Турчин, временен комшия - перфектен, чист, езици, интелект, бизнес, носи на ръце съпругата си българка, детенце. Никакви забележки. Но да поканя някого от тях у дома си на гости? Няма начин...

Е те тва ми е целият расизъм. Инстинтивен и глупав, но реален факт. Без никакво демонстриране или пропагандиране. Само за вътрешна моя употреба. Едно от нещата, на които разумът казва "не", но тъпото сърце му противоречи.



Тема Re: Да живей България!нови [re: LAMBl]  
Автор PYTnik (оня)
Публикувано18.10.19 22:24



"Приятелю, с удряне по гърдите и силни крясъци не ставаме горди и достойни хора. "
Абе пич ти наред ли си, да ми говориш за гордост и достойнство на футболни наркомани, зомбита, най- ниското и агресивно съсловие на днешните групировки, примесено с политическа мизерна некоректност, които наистина са маймуни, без значение АНГЛИЧАНИ или БЪЛГАРИ...и ти да ги сравниш с нацията ни, ама не английската, а нашата?
И то как-РАСИСТИ.

Напротив, освен футболните идиоти на стадиона, се появиха и идиоти от Муждународната федерация по футбол, от българска страна само един банкер извън дебилите на стадиона.

Не не , не сме само расисти, има и идиоти измежду нас, някои от тях продажници по рождение.?

Да виждаш тук в клуба удряне в гърди и маймунски крясъци?

Освен това и на стадиона няма кадри някои да са се удряли в гърдите, докато са издавали маймунски крясъци.
КУ Клус Клан, никога не е била българска организация.
Ако не знаеш какво е расизъм, ето чети, и кажи къде у нас в България е имало токова нещо, а не само да дрънкаш глупости...НЕ НЕ СМЕ РАСИСТИ, ни най- малко.




Мнението е позиционирано и няма нищо общо

Тема Re: значи!нови [re: UnicaDonna]  
Автор LAMBl (25 W ЛАМБИ)
Публикувано18.10.19 22:26



Не споря, на мен ми се стори, че е нормално уууу.

Ама виж, Уни, казаха го преди мача, че очакват расистки прояви и нашите маймуни точно това направиха!? Ето това е глупост и примитивизъм!

И англетата само стоят от страни и потриват ръчички и се наслаждават на щракането на капаните, които са поставили. Много елементарно от наша страна...!!! И Боби Михайлов, за да подсили кефа им, преди това и ми писа някакви "отворени" писма... Е, няма що много отворен излезе, то се видя...

Редактирано от LAMBl на 18.10.19 22:28.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.