Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:00 12.06.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
Тема Re: Да живей България!нови [re: LAMBl]  
Автор Alice is (Праскова)
Публикувано15.10.19 15:38



Дори да няма значение, искам да видя клипа. Казвай сега какво да правя?

@}-,-`-


Тема Re: Да живей България!нови [re: LAMBl]  
Автор Sgraffito (ex caffe)
Публикувано15.10.19 15:52



Първо да кажа - аз футбол не гледам. Така и не можа да ме грабне тази игра. Както и да е, мисълта ми е, че не следя подобни събития и съответно футболно фенския "етикет" ми е напълно чужд.

Видеото е като отражение, намерило по-широк отзвук на това, което например редовно може да се прочете из българските форуми, а вероятно и да се чуе, ако човек пребивава на българска територия. Поне за мен не беше шокиращо, нелепо, тъпо - да, тъжно, но не и шокиращо.

Още по тъпо се чувствам, когато хората се държат като първокласници. На "Моля, другарко", както някой "удачно" спомена, се реагира с "Пък да знаете те какви ги вършат..."...

Е, все някога може и този свят да започне да се променя, започвайки промяната от нас самите, но дотогава можем да издаваме маймунски звуци на воля. Така или иначе и другите правят така.

Conscious action does not produce karma – reaction does.
S.G.


Тема Re: Да живей България!нови [re: Sgraffito]  
Автор Alice is (Праскова)
Публикувано15.10.19 16:16



И аз не гледам футбол. Стана ми интересно Англия получава ли и при гостувания в други страни подобни 'обиди'? Някой който следи, знае ли?

@}-,-`-


Тема Re: Да живей България!нови [re: LAMBl]  
Автор oberleutnantRzevski (същият)
Публикувано15.10.19 21:20







Тема Re: Да живей България!нови [re: oberleutnantRzevski]  
Автор LAMBl (25 W ЛАМБИ)
Публикувано15.10.19 22:24



Там е работата, че те почти всичко са измислили...

И расизма и футбола ... Пък ние сме тръгнали с тях да се наиграваме и на едното и на другото...

Редактирано от LAMBl на 15.10.19 22:26.



Тема Re: Да живей България!нови [re: LAMBl]  
Автор Metropolis (LANL)
Публикувано15.10.19 22:40



Да и това как да се чувстваш

.

Редактирано от Metropolis на 15.10.19 22:40.



Тема Re: Да живей България!нови [re: LAMBl]  
Автор PYTnik (оня)
Публикувано15.10.19 23:25



Само банкер и сталинист може да заключи че победителите не може да ги съдим ... И глупаци които не правят разлика от расизъм и футбол.
На Общата простотия бушоните горят, но мрежата е Яко Защитена, зомбирани зомбита нахранени до пресищане със зоб



Мнението е позиционирано и няма нищо общо

Тема Re: Да живей България! [re: LAMBl]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано16.10.19 08:40



Там е работата, че те почти всичко са измислили... И расизма и футбола

Мислих си преди малко... и смях ме напуши. Относно това - що е расизъм и в чии глави вирее...

Прост пример. Виждаш негър. Правиш имитация на маймуна зад гърба му. Идва строгият чичко и те осъжда за расизъм. Това какво значи? Че в НЕГОВАТА глава негърът прилича на маймуна и поради това той смята, че това не трябва да му се напомня, защото би било обида, и че ти искаш да го обидиш, като му го напомниш!



Ако кажеш на една хубава жена, че е грозна - това ще я обиди ли? Не, защото знае, че не е!


АЗ МИСЛЯ ТАКА.

Редактирано от UnicaDonna на 16.10.19 09:20.



Тема Re: Да живей България! [re: UnicaDonna]  
Автор PYTnik (оня)
Публикувано16.10.19 09:06



На автобусе:
Пьяный русский смотрит на негра
- Обезьяна!
-Нет, я человек!
-Ха, и говорить ?!

Мнението е позиционирано и няма нищо общо



Тема Изработиха ни гадовете [re: Silverado]  
Автор BATHco (Bath`men Со)
Публикувано16.10.19 09:49



Чехите си ги биха .... и явно номерът с расизма там не мина, обаче при нас мина .... че ни и надуха шушоните, слабо казано.

Don`t Worry! Be happy!
\\\"Оти се косиш, като че ти мине!\\\"



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.