Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:44 12.06.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
Тема Re: Да живей България!нови [re: lipari]  
Автор LAMBl (25 W ЛАМБИ)
Публикувано15.10.19 14:18



Разликата е от земята до небето!

Къде ше ми сравняваш тоз добър "фен", с долния "хулиган"!?



Тема Re: Не може!нови [re: UnicaDonna]  
Автор LAMBl (25 W ЛАМБИ)
Публикувано15.10.19 14:19



А всъщност и не ми пука.





Тема Re: Не може!нови [re: LAMBl]  
Автор PYTnik (оня)
Публикувано15.10.19 14:26



За уникалната ли не ти пука или за дечицата



Мнението е позиционирано и няма нищо общо

Тема Re: Да живей България!нови [re: LAMBl]  
Автор Alice is (Праскова)
Публикувано15.10.19 14:27



Нещо не можах да се справя с отварянето на сайта, не видях видео.
Какви са точно маймунските звуци?

@}-,-`-


Тема Re: маймунитенови [re: Crrafterr]  
Автор LAMBl (25 W ЛАМБИ)
Публикувано15.10.19 14:36



Ти си изпуснал, а аз не се интересувам.


Проявите на трибуните ми предизвикаха интереса.

Първо, знаеше се, че ще се следи под лупа за най-дребните проява на расизъм и от мухата ще се прави слон, което ще води до наказания и глоби. Освен това най-великият сред най-великите негово президентско величие Б. Михайлов като сърдито момченце преди мача тропаше с краче и се тръшкаше: "Не! Ний не сме расисти! Що ни Убиждати?" ... и пак не се удържахме да се изцепим и вместо да им покажем на ония дето ни обвиняват в расизъм, че по-добре да си гледат своята паничка и да се научат да играят футбол. Ние побързаме да си покажем всичката магария и некадърност. Ами следващият път ще ни е забранено да сме домакин. Мачовете ни ще се играят в Букурещ, ... и без това никой няма да разбере, че това е друга държава...

Второ, ако бяхме били с 6:0, следващият път когато дойде чужд отбор да играе футбол в София, последният му проблем ще е "расизма".



Тема Re: Да живей България!нови [re: UnicaDonna]  
Автор Silverado (HIмана)
Публикувано15.10.19 14:37



не се и шегувай.


Ма първом нека закрият английския, щото чета, че същото им се е случило и в Прага.
Туй им е навикът на тях - навсякъде все другите да са им виновни.
А може би пък наща публика туй шоу да го е устроила за английската публика на стадиона, а? От "гостоприемност", да речем.
Отделно на туй имам претенциите за авторство на сентенцията, че една черна въшка като и напълнят джобовете с мильони като на Майкъл Жаксъна, примерно, и си мисли че е минала завинаги и навсегда през варницата.



Тема Re: Да живей България!нови [re: Alice is]  
Автор LAMBl (25 W ЛАМБИ)
Публикувано15.10.19 14:41



Няма значение, какви са, важното е какво се говори в УЕФА. За тях има расистки прояви! Тоест, присъдата е произнесена, ... ти се оправдавай по форумите... щом мислиш, че помага...?





Тема Re: Не може! [re: PYTnik]  
Автор LAMBl (25 W ЛАМБИ)
Публикувано15.10.19 14:43



За дечицата разира се! Как може да си помислиш, е може да не ми пука за Уни!?





Тема Re: Да живей България! [re: LAMBl]  
Автор oberleutnantRzevski (същият)
Публикувано15.10.19 14:44



Абе.... Дреме ми на подпоручика.



Тема Re: Да живей България! [re: oberleutnantRzevski]  
Автор LAMBl (25 W ЛАМБИ)
Публикувано15.10.19 14:47



Праилнооо...






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.