Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:18 12.06.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
Тема Re: Да живей България!нови [re: DarkSide]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано15.10.19 10:22



еми мен пък във футбола най-много ме кефи когато спортното майсторство надделява над низките страсти

Теб винаги те кефят неща, които са встрани от реалността... Трябва да се прекръстиш на "Уникален"!



По цЕл свЕт стадионите са били, са и ще бъдат винаги начин да си излееш простотията по трибуните! Колкото повече време минава - толкова повече простотия!


АЗ МИСЛЯ ТАКА.


Тема Да, така е било по стадионите, нонови [re: UnicaDonna]  
Автор Phillip (шпицен кандидат)
Публикувано15.10.19 10:25



Да, така е било по стадионите, но преди ЕВП (б.а. Епохата на Великата Политкоректност).



~~~
« Три милиарда цигулари! »

Тема Re: Да живей България!нови [re: DarkSide]  
Автор Green Light (бях "на гости")
Публикувано15.10.19 10:25



И мен това ме кефи, много ясно, да не би да си мислиш че се радвам на лумпенизираните левскари и цесекари? Аз съм от Славия.
Въпросът е че англичаните дойдоха тука нахъсани да ни злепоставят и се държат така сякаш публиката е дошла на "Жизел" или на изложба някаква, а не на шибан мач.



Тема Re: Да. Като в началното училище:нови [re: Phillip]  
Автор ad miral (андорския флот)
Публикувано15.10.19 10:27



Но хитлерстките поздрави не одобрявам.

те са видяли от принц Хари, бе!





_
If I turn out to be particularly clear, you`ve probably misunderstood what I`ve said.

Тема Re: Да живей България!нови [re: DarkSide]  
Автор PYTnik (оня)
Публикувано15.10.19 10:31



А ти отвори LAMBI БКП Budjet kintos, и ще видиш за какво иде реч.



Мнението е позиционирано и няма нищо общо

Тема Re: Да, така е било по стадионите, нонови [re: Phillip]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано15.10.19 10:33



Да, така е било по стадионите, но преди ЕВП (б.а. Епохата на Великата Политкоректност).

Да. Забравих, че сега е точно като публика на Жизел, дет вика зеленият.




АЗ МИСЛЯ ТАКА.


Тема Re: Да живей България!нови [re: LAMBl]  
Автор lipari (Алиса Лиса)
Публикувано15.10.19 10:37



Пък вчера преди мача слушах по радиото интервюта с английски фенове - отпочнали от сутринта да се наливат, един се пенеше, че и да бил пиян, що требе да го спират да влиза в стадиона, докато течал мача щял да поизтрезнее и да не прави големи простотии на стадиона, пък после пак щели да се очистят от пиенье с агитката и да се сбият, както си му е редът.

Останах с вчепетление, че ония изроди, английските фенове, се мъкнат уж на мач само като повод да се наливат до козирката и да се трепят. Пък един така се осрал от пиенье и дрога, че си пукясал на път за болницата още през деня.

Що си въобразявате, че българските лумпени са нещо по-висококачествено?



Тема Колегата Матейчо казва:нови [re: ad miral]  
Автор Phillip (шпицен кандидат)
Публикувано15.10.19 10:43



Колегата Матейчо казва:



~~~
« Три милиарда цигулари! »

Тема Не може! [re: UnicaDonna]  
Автор LAMBl (25 W ЛАМБИ)
Публикувано15.10.19 12:38



Те дечицата затова го ритат футбола, щото искат да приличат на батковците от международните състезания.

Иначе ще им стане безинтересен.



Тема Re: Да живей България! [re: Green Light]  
Автор LAMBl (25 W ЛАМБИ)
Публикувано15.10.19 12:39



Е, тази не е за брекзит.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.