Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:07 12.06.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
Тема Re: Да живей България!нови [re: Green Light]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано15.10.19 09:31



Баш па англичаните на култура на публиката ще ни учат

+ 100000!!


АЗ МИСЛЯ ТАКА.



Тема ППнови [re: Green Light]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано15.10.19 09:33



Баш па англичаните на култура на публиката ще ни учат

И изобщо - на култура на младежи! Да си видят изродите, дето лятото нахлуват по курортите ни, пияни като свине, и се хвърлят от балконите!


АЗ МИСЛЯ ТАКА.



Тема Re: Да живей България!нови [re: LAMBl]  
Автор Naglets (Чуций)
Публикувано15.10.19 09:35



Меко казано, това е положението, Минке.

От поне 15 години мнението ми е, че този "национален" ... тряба да се закрие, със саде БФС-та и т.н. лапачи.

WALL·E


Тема Re: Да живей България!нови [re: LAMBl]  
Автор PYTnik (оня)
Публикувано15.10.19 09:36



"Това, лесно! А после?"
После още по- лесно! После като сега!

Ебаси, ако по предложение на Уникалната закрият футболът, как ще правим милионни трансфери с теб?
Да платим на адмиралът да я банне, а?
Или да изчакаме тя сама ще се банне без транфери???

Мнението е позиционирано и няма нищо общо



Тема Re: Да живей България!нови [re: PYTnik]  
Автор ad miral (андорския флот)
Публикувано15.10.19 09:39



Да платим на адмиралът да я банне, а?

Нямаш толкова кинти.


Кредита, дет Ламби ти го даде си го изпукал, нали?

_
If I turn out to be particularly clear, you\'ve probably misunderstood what I\'ve said.

Тема Re: Да живей България!нови [re: ad miral]  
Автор PYTnik (оня)
Публикувано15.10.19 09:50



Не съм изпукал кредитът а го раздадох на бедни жени, но вчера получих нов превод, по милост ми го дава ЛАМБИ, не е по- заслуги.

"Да платим на адмиралът да я банне, а? "


Точно съм се изразил, черната работа аз я върша, ти да не би да очакваш ЛАМБИ лично да те подкупи?

Подкупът този път отпада, тя сама ще се банне, а ти има да чакаш да спрат футболът в името на Правдата.

Нали разбра, имаме право само да пишем, не и да взимаме решения, а решенията ги взима ЛАМБИ.

Футболни трансфери ще има, точка., живеем в свободна и демократична страна със свободен пазар на стоки, хора и услуги.

Мнението е позиционирано и няма нищо общо



Тема Re: Да живей България!нови [re: LAMBl]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано15.10.19 09:53



Верно те питам - не може ли да си го ритаме, футбола, само на местно ниво? Дечицата по училищните дворове? Поне без напъни да участваме в международни състезания, да ставаме за резил отвсякъде? И да пълним разни гуши? Трансфери - глупости... от чужбина да купуват талантливи дечица-футболистчета, а парите - в бюджета!


АЗ МИСЛЯ ТАКА.



Тема Re: Да живей България!нови [re: UnicaDonna]  
Автор PYTnik (оня)
Публикувано15.10.19 10:01



"Трансфери - глупости... от чужбина да купуват талантливи дечица-футболистчета, а парите - в бюджета!"


Кой бюджет?
Че то нали и сега е така, парите отиват в бюджета, да не мислиш че отиват в банката на ЛАМБИ?

Ние с ЛАМБИ се грижим как парите да излизат от бюджета, а не как да влизат!

Мнението е позиционирано и няма нищо общо



Тема Re: Да живей България!нови [re: Green Light]  
Автор DarkSide ()
Публикувано15.10.19 10:11



Бе, тва да не е балет?! На футбол се вика печки, маймуни, прави се всичко за да се дразни противника, гащи се събуват, средни пръсти...

еми мен пък във футбола най-много ме кефи когато спортното майсторство надделява над низките страсти - преди няколко години гледах как пари-сен-жермен бяха дошли в андерлехт и в началото агитката на андерлехт се държеше по описания от тебе "класически" начин да освирква мощно противника и най-вече златан, обаче след втория гол на златан андерлехтци се умълчаха, на третия започнаха да му ръкопляскат, щот тва беше ебахти и феноменалния гол, а след петия целият стадион му стана на крака

ако напишеш в гугъл "anderlecht psg zlatan", ще видиш за какво иде реч



Тема Да. Като в началното училище:нови [re: Green Light]  
Автор Phillip (шпицен кандидат)
Публикувано15.10.19 10:20



Да. Като в началното училище (или тук в клуба): "Моля другарке, той мъ нарече ГЪЗ!"



А къде отиде прословутата западняшка толерантност!? Толерантни са към педали и негри, а не са толерантни към техните опоненти.

Но хитлерстките поздрави не одобрявам. Благодарените на започнатото от хитлеретата, 1/3 от Европа затъна в комунистическото блато за 60 години.

~~~
« Три милиарда цигулари! »


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.