Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:10 02.06.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
Тема Re: значи!нови [re: LAMBl]  
Автор Crrafterr ()
Публикувано18.10.19 22:31



То беше ясно - един френд бе извадил коментари от някакъв форум в тоя дух. Надъхваха се преди мача и полицията няма начин да не е знаела...
Въпреки това, виж свидетелството на Дионис. Изключително преувеличена работа, просто влиятелни хора с медийни контакти го направиха да изглежда така, както го казаха "по телевизията".
А цялата работа бе да се гътне Б. Михайлов от БФС. Друга логика като че няма.



Тема Re: Да живей България!нови [re: PYTnik]  
Автор LAMBl (25 W ЛАМБИ)
Публикувано18.10.19 22:38



Пусни една тема за цигани и ще видиш как не сме расисти.

Да тук в клуба! ... дето уж няма наркомани, зомбита, най- ниското и агресивно съсловие на днешните групировки.



Тема Re: Да живей България!нови [re: tartarianeyes]  
Автор lipari (Алиса Лиса)
Публикувано18.10.19 22:39



коя ли пък господарска раса е внушила на българина да не долюбва различните

вероятно тази, която е изобретила робството.



Тема Re: Да живей България!нови [re: UnicaDonna]  
Автор Silverado (HIмана)
Публикувано18.10.19 22:40



негърът отвори ужасен очи, изрева от страх и издъхна.
Горкият, помисли си докторът, той знае, че само ку клус клан-ът са облечени в бяло!





Тема Re: значи!нови [re: LAMBl]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано18.10.19 22:42



казаха го преди мача, че очакват расистки прояви и нашите маймуни точно това направиха!?

Ми ше направят я, ти кво очакваш? Тва са си маймуни! И си правят маймунджулъци. И английските маймуни също са маймуни.

Аз ти казвам - белята е, че СЕ ОСТАВИХМЕ ПАК ДА НИ МАЧКАТ за прегрешения, които нито са уникални, нито типични само за нас, нито толкова ярки, колкото на останалите футболни хулигани ПО СВЕТА.

ЗАЩО само по фейсбук потайно и срамежливо се показва този клип на АНГЛИЙСКИЯ ПРЕМИЕР?? Защо първите страници на световната преса не гърмят около това ръкуване?

Така и ще си остане още дълги години.


АЗ МИСЛЯ ТАКА.



Тема Re: Да живей България!нови [re: Crrafterr]  
Автор Green Light (бях "на гости")
Публикувано18.10.19 22:48



Мисля, че всички сме така, Крафтъре! Просто малко хора могат спокойно да признават такива неща и още по-малко да ги вземат едно към едно.
Това е и към другите полит-коректности днешно време - мъжът води в семейството(жената е единствено-възможната опора и основа. Затова и гей семейството не е семейство.), не са равнопоставени жените и мъжете в бизнеса, има нужда от насилие във възпитанието, и без мерене на пишки нищо не става в тоя живот.
Но както и да е. Век на Водолея (по Коса) какво да правим...



Тема Re: Да живей България!нови [re: Crrafterr]  
Автор LAMBl (25 W ЛАМБИ)
Публикувано18.10.19 22:49



Ами, благодаря ти.

Беше откровен и изчерпателен.
Да, и за този расизъм е темата, който не се проявява, защото просто сме мирни хора. Но на стадиона са агресивни и затова техният расизъм е агресивен.
Иначе казано, едни кротки, други бурни, но всички сме расисти.

Но освен за расизма, темата е и за простотията и най-вече за глупостта, която постоянно ни вкарва в елементарните клопки, които ни поставят. За мен, това беше капан/номер.

Преди мача още англичаните надуха сирената: "Внимание, българите са расисти!"

Първи в капана влезе Боби Михайлов, който започна да им се оправдава, като изказа възмущение.

После подхлъзнаха и публиката ...

Ами елементарно е да се усетиш, че нарочно те провокират да го еба...!

Редактирано от LAMBl на 18.10.19 22:55.



Тема Re: Да живей България!нови [re: LAMBl]  
Автор Green Light (бях "на гости")
Публикувано18.10.19 23:00



"Всички сме расисти" защото просто виждаме че има раси. "Всички" обаче трябва да отричме това, както в лекция на TTC от университета Уилям и Мери по АНТРОПОЛОГИЯ, пич, по антропология!!! Има цяла една лекция посветена на това че раси няма. Според мен професорката - Барбара Дж. Кинг се избъзика с темата защото за 40 минути даде всички експерименти които доказват че расите са ралични по всички показатели- ментално, физически, имаме дори различия във възприемането на себеподбните си- когнитивни различия - как сме станали общности, и накрая посвети десет минути празни приказки които казваха точно обратното.
Как да я кача и къде за да я чуеш- удивителна лекция. Антропология - Има ли раси, - не няма.
Страхотия!



Тема Re: значи!нови [re: UnicaDonna]  
Автор LAMBl (25 W ЛАМБИ)
Публикувано18.10.19 23:05



Да, така ще е докато не станем ние, тия дето владеят света... А това се сещаш, кога ще стане... на 30 февруари...


А до тогава ще трябва да се съобразяваме! Да, така е устроен светът! Ако не ти харесва, виж първото изречение.



Тема Re: Да живей България!нови [re: Silverado]  
Автор Green Light (бях "на гости")
Публикувано18.10.19 23:10








Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.