Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:30 03.06.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
Тема Re: Да живей България!нови [re: UnicaDonna]  
Автор lipari (Алиса Лиса)
Публикувано18.10.19 19:24



Ми смисълът на расизма е да демонстрираш чувство за превъзходство над някой, набеден за по-низш. Ставаш расист, защото имаш нужда да се почувстваш "по-горен" човек. Най-лесно като имитираш "аристократите".

А от гледна точка на мърльовщина, писюрщина и обоклучване сме си на африканския клон отсЕкъде. Ама сме расисти, няма лабаво.





Тема Re: значи!нови [re: dionys]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано18.10.19 19:32



Ако аз бях на мястото на Боби Михайлов - с видеото на Борис Джонсън щях да опъна палатка пред Английското посолство.

И никаква оставка нямаше да подавам.


АЗ МИСЛЯ ТАКА.


Тема Re: Да живей България!нови [re: tartarianeyes]  
Автор LAMBl (25 W ЛАМБИ)
Публикувано18.10.19 21:42



Да, едната причина за темата ми беше това: кой каквото ще да казва, ала ние българите сме си расисти! Всякакви оправдания по случая само задълбочават положението и ставаме още по-жалки.



Тема Re: Да живей България!нови [re: UnicaDonna]  
Автор LAMBl (25 W ЛАМБИ)
Публикувано18.10.19 21:50



Анджък!

Що не взехме хубавото, ами простотиите на футболните хулигани!?



Тема Re: Да живей България!нови [re: LAMBl]  
Автор PYTnik (оня)
Публикувано18.10.19 21:55



"Да, едната причина за темата ми беше това: кой каквото ще да казва, ала ние българите сме си расисти!"

А така кажи им го, всички българи като чуят за чужда банка в България и започват да издават маймунски звуци.
Българите са маймуни, кажи им го.

"ние българите сме си расисти!"
И продажен народ сме, продажник до продажник, нагъзен на господарите си за коричка хляб...кажи им го, не се въздържай, да се самоопределяме всеки сам за себе си.
Българи -маймуни, Българи-маймуни...само аз съм мома англичанка от Айтос!
Българи-ние сме маймуни муни муни



Мнението е позиционирано и няма нищо общо

Тема Re: значи!нови [re: dionys]  
Автор LAMBl (25 W ЛАМБИ)
Публикувано18.10.19 21:56



Не е опера определено!
Но се знаеше, че ще ни гледат под лупа и ще се търсят поводи за наказания. Защо не ги врътнахме, ами балъшки им дадохме повод на ни изкарат най-примитивни расисти и да се гаврят с нас без да имаме право на отговор!?

След като падаме в толкова елементарно скроени капани, явно наистина сме примати.
Ей това не мога да им простя.



Тема Re: Да живей България!нови [re: PYTnik]  
Автор tartarianeyes (вейхайвей)
Публикувано18.10.19 22:01



глупости


Love All,Trust a Few,Do Wrong to None

Тема Re: Да живей България!нови [re: tartarianeyes]  
Автор PYTnik (оня)
Публикувано18.10.19 22:04



...и не ги е срам!



Мнението е позиционирано и няма нищо общо

Тема Re: Да живей България!нови [re: LAMBl]  
Автор ad miralМодератор (андорския флот)
Публикувано18.10.19 22:04



Що не взехме хубавото, ами простотиите на футболните хулигани!?

Кое хубаво бре?


Футболът е опиум за народа – казал го е още Маркс.

_
If I turn out to be particularly clear, you`ve probably misunderstood what I`ve said.

Тема Re: Да живей България!нови [re: PYTnik]  
Автор LAMBl (25 W ЛАМБИ)
Публикувано18.10.19 22:05



Приятелю, с удряне по гърдите и силни крясъци не ставаме горди и достойни хора.
И к'во викаш, да се правим на маймуни, та да видят те , че няма да им играем по свирката...?

Патриотично, да ебеш! Ако земем и а се осерем, съвсем ще ги сразим! Напрау ще ги оставим без думи!
Пътник, почвай да се напъваш!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.