Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:23 05.06.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: ГЛАСУВАНЕ - Модераторнови [re: Liya]  
Автор Baldrian (опасна)
Публикувано07.10.19 00:54



Адмирал


Двама модератори ми се струват добър вариант.

Да ти видя прическата и гащите, моля! След това ще те изслушам!


Тема Re: Предложение!!нови [re: Liya]  
Автор MilaO6 ()
Публикувано07.10.19 01:02



За гласуване за втори модератор - жена!

Има ситуации в клуба, които сериозно се съмнявам, че двамата претенденти -крафтърът и адмиралът ще имат желанието и възможностите да се справят сами. Филипът беяе чрък пример, че не успя да се справи с редица такива ситуации.



Тема Re: ГЛАСУВАНЕ - Модераторнови [re: Liya]  
Автор Lucky Eva (независима)
Публикувано07.10.19 02:08



Глас за ad miral.

При естествения подбор първи отпадат слугините.

> lipari

Тема Re: Предложение!!нови [re: MilaO6]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано07.10.19 07:26



Няма нужда от второ гласуване. То и от това нямаше нужда, щяхме да си я караме и така, ама хайде.

Мотахме се сума време с номинациите, пак наново ли? Имаше си номинирани жени. Ако бяха подходящи за модератори - щяха да имат повече гласове. Повечето се отвОдиха.

Глас народен - глас Божи!
Ако изобщо минем на вариант мъж и жена - това гласуване стига. Резултатите са ясни. Кандидатите и ценностната им система - също.


АЗ МИСЛЯ ТАКА.


Тема ППнови [re: MilaO6]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано07.10.19 08:05



ПП - Мила06, може би си имала предвид да се гласува ДАЛИ да има двойка мъж/жена? Ако е така - грешно съм разбрала... за такова гласуване не протестирам, даже напротив.


АЗ МИСЛЯ ТАКА.



Тема Re: offнови [re: MilaO6]  
Автор Crrafterr ()
Публикувано07.10.19 08:12



Един арменец по тв ми "скъса нервите", та минах на клуб, сори за включването (по принцип не се прави в тема за гласуване, както и да е...)
- но, за да не забравя: като каза думата претендент, та се зачудих за себе си, не съм претендирал. Но е факт.
Мисълта ми е, ако намериш 5 мин. свободно време, така и така вече ти отнех 10 секунди, в някоя тема да проанализираш превръщането от номиниран в претендент.

Понеже, да речем един Борис Джонсън - той си бе претендент от раз. Искаше да е премиер, за да наложи своя възглед за брексит. Доколкото съм в течение, консервативната партия в случая не направи някакви номинации в стил първични партийни организации, при които никой никого не пита, а просто дава своята собствена идея - чак на финален етап се иска съгласие на номинирания. Ако го даде, партията решава окончателно и човекът става неин кандидат, един вид претендент (pretend - преструвам се на).
Темата е широка, как се срещат каузите и се превръщат в олицетворение.

(офтопик е това

- тук като че се възприе принцип на мълчаливо съгласие. Не си отказал, значи си приел номинацията)

===

Искаше ми се да уточня, че моят не-отказ е в една лична бележка, откъс от нея публикуван тук без мое съгласие.
Обстоятелствата й са такива:
- първо, окей съм, но в ситуация, в която ad miral отсъстваше;
- второ, с изричната уговорка за max 1 година.
Освен това клубарите би трябвало да са забелязали, че не влизам в теми с междуличностни скандали и т.н., тоест ако разчитат на мен занапред да влизам, може и да сбъркат. Така че сегашните избори като че са ясни, след като ad miral благородно прие номинацията със специално изявление.



Тема Re: offнови [re: Crrafterr]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано07.10.19 08:58



Искаше ми се да уточня, че моят не-отказ е в една лична бележка, откъс от нея публикуван тук без мое съгласие.
Обстоятелствата й са такива:
- първо, окей съм, но в ситуация, в която ad miral отсъстваше;
................................
Така че сегашните избори като че са ясни, след като ad miral благородно прие номинацията със специално изявление.


Извинявам се, това трябва ли да прозвучи като самоотвод? Безсънноподобен? (“аз не знаех, че АДмиралът е сериозен претендент” от нея = “Съгласих се само в бележка, цитирана без мое съгласие, адмиралът отсъстваше” от теб) Или е част от предизборна пи-ар автокампания, което ти е професия?



Пиша това ЕДИНСТВЕНО за да се потупам по рамото, задето твърдях, че съгласието за приемане на длъжността ТРЯБВА да се декларира в ефир, а не на бележка. И трябва да бъде БЕЗУСЛОВНО, а не да се даде съгласие и ПОСЛЕ да се поставят условия. За да не стават недоразумения, щото това сме го играли съвсем скоро.

За което бях иронизирана и подиграна от “мъдреците” на клуба.


АЗ МИСЛЯ ТАКА.

Редактирано от UnicaDonna на 07.10.19 09:04.



Тема ППнови [re: Crrafterr]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано07.10.19 09:13



не влизам в теми с междуличностни скандали и т.н., тоест ако разчитат на мен занапред да влизам, може и да сбъркат.

Поздравления за това предварително изясняване.

И още веднъж се потупвам по рамото, защото писах снощи нещо с дълбок смисъл, че ако очакваме именно междуличностните скандали (нута срещу гърки, димо срещу кого ли не, ПътНик срещу определени хора) да се потушават, решават или деликатно разплитат - ТОВА НЯМА ДА СЕ СЛУЧИ. Поне единият номиниран го заяви открито, за което още веднъж го поздравявам.


АЗ МИСЛЯ ТАКА.

Редактирано от UnicaDonna на 07.10.19 09:20.



Тема Re: ППнови [re: UnicaDonna]  
Автор Albena l (оф..)
Публикувано07.10.19 09:27



Много се извинявам, ти гласува ли?
Ако имаше изискване за мъж и жена, някои нямаше да гласуваме по този начин. Избрана жена с това гласуване аз не признавам, пък вие си я спускайте колкото си искате. Аре чао





Тема Re: ППнови [re: Albena l]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано07.10.19 09:43



Много се извинявам, ти гласува ли?

Много се извинявам, не съм гласувала. Трябва ли да те питам кога да гласувам? И дали?

Хубаво е, че даваш мнения по мненията. Точно това е целта на тези обсъждания. Може да не са точно "гласуване", но имат значение за него и не са "бля-бля" общи приказки.


АЗ МИСЛЯ ТАКА.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.