Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:26 22.05.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | (покажи всички)
Тема междинни резултати:нови [re: Liya]  
Автор lipari (Алиса Лиса)
Публикувано08.10.19 19:22



преброени са само лично гласувалите в темата:

ad miral - 18

Crrafterr - 13

eta d - 2

oberleutnantRzevski - 1

Lira Emerald - 0


Сега се разберете с Крафтъра кой крив, кой прав.
А Крафтърът да се разбира с 13 клубари, гласували за него.
Ржевски - с един.



Тема Re: offнови [re: Crrafterr]  
Автор Шило (европейче)
Публикувано08.10.19 19:24



Не те разбирам, Геврек.


Как така си дал съгласие на бележка, а след това се надяваш Лия да не те спомене като номиниран. Как, с какви думи да обясни, че си се съгласил, без да те цитира?!

Не очаквам отговор. Просто се поставям на мястото на Лия.

Иначе те разбирам. И това, че даваш предимство на по-подходящия според теб.


Щастието идва при веселите!

Тема Re: междинни резултати:нови [re: lipari]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано08.10.19 19:45



преброени са само лично гласувалите в темата:


Предлагам тези, които нямат достъп по технически причини, но както виждам искат да вземат участие - да пишат на Киро, до крайния срок има още време. Просто не е честно по технически причини да не могат да дадат гласа си.


АЗ МИСЛЯ ТАКА.

Редактирано от UnicaDonna на 08.10.19 20:06.



Тема Re: offнови [re: UnicaDonna]  
Автор oberleutnantRzevski (същият)
Публикувано08.10.19 20:35



Закачам се тук, за да отговоря на няколко човека, в това число и на теб.

Първо, нито ме боли, нито ме сърби да ставам модератор, нито пък ми е някаква цел в живота.
Не съм се отказвал от номинирането, нито пък се отказвам от вота. Ако гласовете за мен бяха/са повече от тези за останалите кандидати, щях съвсем съвестно (мисля) да си изпълнявам задълженията.
Това няма нищо общо с факта, че не изгарям от мерак за тая "длъжност".
Въобще, имхо, видиш ли някой да се натиска усилено за подобно място - значи е неподходящ за него.
По същия начин съм член на един кош административни органи в бачкането - върви заедно с длъжността или мястото, и няма мърдане, и на няколко обществени. Не е приятно (освен ако не си комсомолец по душа), не се заплаща, но все някой трябва да го върши. Вчера примерно имах катедрен съвет от 15:00 до 17:30, днес - факултетен, който трябваше да напусна след първия половин час, за да отида в комисията по изграждането на нашето цвп. За последното + отчетите по договора ми с ФНИ, от май до сега, съм изписал и отпечатал хартия, колкото се получава от десетина декара гора сигурно.
Претрупан съм с работа, както е казал Геврека и просто нямам никакво свободно време. Обикновено си тръгвам от меи-то не по-рано от 19:30. Тия дни Албена ме пита, що съм пишел в клуба след един през нощта. Ми щото не си лягам преди три!
Но ако се наложи, ще модерирам.

Второ, не смятам, че гласуването за адмирала от моя страна е някакъв вид пораженчество или бягане от отговорност.
Аз имам право на глас, както всеки един от пишещите тук. Това, че самият аз съм в изборната листа нито ме лишава от него, нито смятам ме задължава да пасувам до последно, нито да не гласувам.
Нещо повече - смятам, че ноблесът оближва да гласувам именно за някой от кандидатите с по-голяма вероятност за избиране. Макар както казах, да не гледам на тия избори като на някакви състезание за народната любов или ласкаене на егото.
Също както не смятам и че с това "предавам" тези, които са гласували за мен.

Трето и последно.
Благодаря на всички, които са ме номинирали/гласували за мен. Не мисля, че ще загубите каквото и да е, ако Адмиралът ме бие с един глас (щото съм гласувал за него), защото смятам, че той и всички останали участници притежават малкото ми добри качества, и същевременно - са лишени от недостатъците ми.

Sic!



Тема Re: offнови [re: oberleutnantRzevski]  
Автор Liya ()
Публикувано08.10.19 20:48




Значи с теб сме нямали и нямаме недоразумения.



Тема Re: междинни резултати:нови [re: lipari]  
Автор Vtasahme q (Е, и?!)
Публикувано08.10.19 20:50



А Крафтърът да се разбира с 13 клубари, гласували за него.
Ржевски - с един.


Няма за какво да се разбират с никой.

Онзи ден някой спомена, че адмирира способността ти да казваш тук неща, които всички виждаме, но не говорим. Моментално си спомних твой отговор на въпрос от преди време - дали и в реални отношения солиш така. Няма как да намеря линк, но чудесно помня. Навън, каза, не смееш.

зЕми води битки извън, където има файда. Тук си излишно "принципна". Натоварваш, бате. Неприятно е. Неконструктивно.

Нека сме лесни, достъпни, отворени. Crrafterr


Тема Re: offнови [re: Liya]  
Автор oberleutnantRzevski (същият)
Публикувано08.10.19 20:51



Не.
Никога мисля.

Редактирано от oberleutnantRzevski на 08.10.19 20:53.



Тема Re: offнови [re: oberleutnantRzevski]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано08.10.19 20:55



Разбрах те, че само се "закачаш" за мен

, но - ще отговоря на това, което ме касае.

ОСТАНАХ С ВПЕЧАТЛЕНИЕ (прочетох някъде май), че и ти протестираш срещу това, че Лия е обявила съгласието ти да модерираш. Тоест - не си бил съгласен, ама нещичко на бележката...било недоразумение. Значи - грешката е моя и от това следва да се изключиш автоматично от всичките ми писания по адрес на двама ви с Геврека и реакциите ви.

Останалото не ме засяга. Аз не смятам, че нямаш право да гласуваш за друг, или че това сигнализира някакво предателство към някого. И мисля, че го написах още когато беше поставен този въпрос.


АЗ МИСЛЯ ТАКА.


Тема Re: offнови [re: lipari]  
Автор PYTnik (оня)
Публикувано08.10.19 20:58



"като ми ги изписа тези всички глюпости, по-висок ли стана?"
Не, аз по рождение и Съдба съм си висок.
Изписах неща които липсваха написани в клуба, допълних картината

Ако гледаш мен, ще ти изтекат оченцата и други важни неща за живота ти.
Иначе гледането в носът, показва гледка задник.
Вярно е това което виждаш.

Мнението е позиционирано и няма нищо общо



Тема Re: междинни резултати:нови [re: Vtasahme q]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано08.10.19 21:00



Тук си излишно "принципна"

То това не е белята. От мен да знаеш, че когато един човек си е принципен - не може да прави това избирателно според аудиторията или местонахождението си. Нека си бъде принципна, ама често принципите й са .. не особено правилни (айде да го кажа дипломатично!

)

Заради това, се оказа, бях и аз заблудена в някои реакции на поручика, пречупени през нейните "принципи".


АЗ МИСЛЯ ТАКА.



Страници по тази тема: << 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.