Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:49 04.06.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: ГЛАСУВАНЕ - Модераторнови [re: Liya]  
Автор Sgraffito (ex caffe)
Публикувано06.10.19 18:43



Кафенце, Парвати май повлече крак
Моля, само един глас.


Идея си нямах, че Парвати е гласувала също за двама души, нямам ищах да се зачитам подробно в тези теми. Поставяш ме в особена ситуация... затова ще поразсъжавам на глас.

Виждам Адмирала като изключително дипломатичен, лаконичен потребител, с фино чувство за хумор.
Карфтър го виждам като човек, който говори по същество, когато се обажда е най-честно компетентно, обичайно е сдържан, но не му пречи и ако му скочат на капата, да среже поривите с един замах и без да го усуква.

Ето затова гласувах за двамата, защото този тандем би работил много добре по мое мнение. Допълват силните си черти и компенсират недотам изявените качества в другия.

Не мога да гласувам само за единия.
Ако искате, бройте ми глас към този, който надделее, щом да се гласува за тандем е извън регламента.
Не вярвам да съберат абсолютно еднакви гласове и ако все пак се случи така, и моят глас е решаващ - свирнете, тогава ще го мислим.
Засега оставам на тази позиция, а ако е толкова неприемлива, бройте гласа ми като невалиден, все пак аз съм по-скоро спорадичен потребител.

Conscious action does not produce karma – reaction does.
S.G.


Тема Re:нови [re: Crrafterr]  
Автор Green Light (бях "на гости")
Публикувано06.10.19 18:50



Аз лично благодаря, че изясни нещата. Липари задава подходящ въпрос по неподходящ начин.
Огнено момиче, страшна работа. :-) Дано да е червенокоса!



Тема Адмиралътнови [re: Liya]  
Автор Green Light (бях "на гости")
Публикувано06.10.19 18:55



Адмирал

(глас от гастрольор)
:-)
(Ама глас)



Тема Re:нови [re: Green Light]  
Автор Crrafterr ()
Публикувано06.10.19 19:38



Първи я номинирах

Затова ме "мрази".



Тема Re: ГЛАСУВАНЕ - Модераторнови [re: Liya]  
Автор Шило (европейче)
Публикувано06.10.19 20:03



Гласувам за ad miral.

Щастието идва при веселите!



Тема Re: ГЛАСУВАНЕ - Модераторнови [re: Liya]  
Автор eta d (7.62)
Публикувано06.10.19 21:13



Моят глас е за Crafterr


Продължавам да мисля, че клубът трябва да има двама действащи модератори. Не за друго, а защото хората принципно пътуват, разболяват се, почиват, имат нужда въздух да поемат и няма лошо да си се сменят. Логично е да са двамата с най-голям брой гласове. Които пък, още от началото като почнахме чесане на езици по темата си бяха горе-долу ясни, ама ... ааайде ...



Тема Re: ГЛАСУВАНЕ - Модераторнови [re: eta d]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано06.10.19 23:18



Продължавам да мисля, че клубът трябва да има двама действащи модератори.

И аз мисля така. НО също мисля, че ако са двама - трябва да бъдат мъж и жена. Има си женски бакии за оправяне, има си и мъжки... Силно се съмнявам, че и двамата ни "първенци" (в случая) биха реагирали адекватно на случая "италианска чушка".

Също на женските разправии "Нута-Гърки"... По-скоро ще гледат деликатно настрани в смисъл "Абе мАни ги да си се разправят"......

Така чеее... мъжът с най-много гласове и жената с най-много гласове!


АЗ МИСЛЯ ТАКА.


Тема Re: ГЛАСУВАНЕ - Модераторнови [re: UnicaDonna]  
Автор eta d (7.62)
Публикувано06.10.19 23:26



Аз за мъж и жена казах още в първото си мнение, в първата тема по въпроса ...
Мнозинството да реши.
Поживем, увидим





Тема Re: ГЛАСУВАНЕ - Модераторнови [re: eta d]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано06.10.19 23:35



Аз за мъж и жена казах още в първото си мнение, в първата тема по въпроса ...

Може, забравила съм... то една тема ли беше, един пост ли, едно мнение ли за четене!



Ти и други умни неща по въпросите каза.


АЗ МИСЛЯ ТАКА.


Тема Re: ГЛАСУВАНЕ - Модераторнови [re: UnicaDonna]  
Автор MilaO6 ()
Публикувано07.10.19 00:48



че ако са двама - трябва да бъдат мъж и жена.

Това ще е по-малката от двете злини - да има двама модератори , които да представят и двата пола:-))))))))))))) Щото по принцип модерирането си е злина...

В такъв случай, какво!? Отделно не трябва ли да тече гласуване - 1. за втори модератор - жена и 2. Гласуване за конкретен женски ник?!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.