Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:06 19.06.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | 36 | 37 | 38 | 39 | 40 | (покажи всички)
Тема Re: Crrafterrнови [re: Phillip]  
Автор Albena l (оф..)
Публикувано11.10.19 18:36



Айде сега и двете активистки липари и Уникална да гласуват и готово





Тема Re: Адмиралнови [re: Liya]  
Автор caryb (предубедена)
Публикувано11.10.19 18:38



Гласувам за него. Ако трябва да бъда честна, най - на сърце ми беше Липарска, тая Кума Лиса

, защото ще се справи най - добре с пресичане на обидите и изнасянето на лична информация( за което смятам,че имаме нужда от МОД). Поручикът е ясно, че има други приоритети, а Крафтъра, въпреки моите уважения (за има няма година, откакто съм в клубния живот), не мисля ,че е призван да се рови в кирливи ризи. Както казах в един предишен пост, той е "над тези неща", т. е. - игнорира ги, не ги разбира, защото са коренно различни от неговата природа.
Адмиралът е любопитен, с достатъчно свободно време, мисля, че е с високо развито чувство за справедливост, готов на експерименти и непукист в известна степен, което е супер за неблагодарната позиция. Те това е от мен! Пожелавам световен мир

Редактирано от caryb на 11.10.19 18:45.



Тема Re: Crrafterrнови [re: Albena l]  
Автор lipari (Алиса Лиса)
Публикувано11.10.19 19:01



Ещё не вечер, моме,

!



Тема Re: Crrafterrнови [re: Albena l]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано11.10.19 19:39



Айде сега и двете активистки липари и Уникална да гласуват и готово

НЕма да гласувам, докато не се дадЕ достъп на Лолчето! Това кротко работливо дете заслужава да го уважим с възможността да даде гласа си, който да бъде зачетен!

Цяла седмица мина и никой не си мърда пръста...



Непрекъснато хленчим, че клубът се бил обезлюдил, а кой знае колко хора навън нямат достъп съвсем невинни, и не им разрешават да гласуват нито на бележки, нито в друг клуб!


АЗ МИСЛЯ ТАКА.


Тема Re: Crrafterrнови [re: UnicaDonna]  
Автор lipari (Алиса Лиса)
Публикувано11.10.19 19:49



Цяла седмица мина и никой не си мърда пръста...

Ми мръдни го ти, вместо да квичиш. Просто е.
Стъпка 1: бележка до Лола да пише бележка на админа с искане за достъп
Стъпка 2: ако тя не може да изпрати бележка, изпращаш ти с линк към профила на Лола.

Действай!



Тема Re: Crrafterrнови [re: UnicaDonna]  
Автор Liya ()
Публикувано11.10.19 19:59



Пратила съм бележка за Лоли на Киро, споко.





Тема Re: Crrafterrнови [re: Liya]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано11.10.19 20:06



Пратила съм бележка за Лоли на Киро, споко.

БравоС!


АЗ МИСЛЯ ТАКА.



Тема СРОКнови [re: Liya]  
Автор Liya ()
Публикувано11.10.19 20:18



Предвид факта, че някои чакат последния момент, а имаме и задгранични клубни членове, нека срокът бъде както беше първоначално обявен 13 октомври до края на деня, тоест October 13, 2019, 24:00 EEST (GMT+3)





Тема Re: СРОКнови [re: Liya]  
Автор Naki (Company PC Guy)
Публикувано11.10.19 20:47



24:00 е несъществуващ час!

Такъв няма.
Цитира се 00:00 и се уточнява - в полунощ, или на обяд.
Ако може да има неточност в кой точно ден полунощ, направо се цитират ДВА дни, тоест примерно 13ти срещу 14ти и т.п.

(Не че на обяд е 00:00 часът, ама да не стават фаЙлове...)




Тема Re: Crrafterrнови [re: lipari]  
Автор PYTnik (оня)
Публикувано11.10.19 20:49



Тя:"Непрекъснато хленчим, че клубът се бил обезлюдил, а кой знае колко хора навън нямат достъп съвсем невинни, и не им разрешават да гласуват нито на бележки, нито в друг клуб!"

Ти: "Ми мръдни го ти, вместо да квичиш. Просто е.
Стъпка 1: бележка до Лола да пише бележка на админа с искане за достъп
Стъпка 2: ако тя не може да изпрати бележка, изпращаш ти с линк към профила на Лола.

Действай!
"

А КОЙ ЗНАЕ КОЛКО ХОРА НЯМАТ ДОСТЪП-ДЕЙСТВАЙ ЛИПАРСКА-ДЕЙСТВАЙ.


А кой знае? А?

Питат те кой знае, щом много знаеш?

Няма начин адмиралът да не знае, непременно трябва да си го изберем, но е възможно и крафтъра да знае, ако и той не знае поручикът остава, защото пък Албена всичко знае..щото е във връзка с всичките клюкарки в клуба...
Предлагам направо да изберем Албена за мод, само тя знае колко човека нямат достъп

Мнението е позиционирано и няма нищо общо


Страници по тази тема: << 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | 36 | 37 | 38 | 39 | 40 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.