Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:00 19.06.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | 36 | (покажи всички)
Тема Re: offнови [re: UnicaDonna]  
Автор PYTnik (оня)
Публикувано09.10.19 17:46



Много глупости дрънкаш.
А ти не прочете ли че Крафтъра не е дал глас безусловно...и че условията не са налице, което означава, че Крафтъра не е дал съгласието си БЕЗУСЛОВНО.КАКВИ УСЛОВИЯ Е ПОСТАВИЛ КРАФТЪР?
И защо не ни ги казва някой на когото ги е казал Крафтър?


То е ясно че няма с какво да мислиш, поне мненията му да беше прочела, преди да дрънкаш глупости.
Сега щеше да знаеш, че Крафтъра се е набутал в измамна обстановка и за да запази авторитети на велики капацитети е скрил истината в името да Има мир любов в клуба.

Браво на Крафтъра, как не те е срам от себе си ма?

Мнението е позиционирано и няма нищо общо



Тема Re: Мерси. Но предлагамнови [re: UnicaDonna]  
Автор PYTnik (оня)
Публикувано09.10.19 17:55



Аз също се кандидатирах и посочих условия, много прости, какви задължения и права ще имам. Къде ме виждаш сред номинираните?
А ти какво отговори на Филип като изписа неоспорими доказателства че тук като домоуправителите в пълно с идиоти които не желаят да са активни към обществото?
Плиткото ти мозъчен не забеляза лъжливите думи на Филип Мазний, но пък големите ти уста не спряха да плещят глупости.
Как не те е срам на?

Мнението е позиционирано и няма нищо общо



Тема Re: offнови [re: UnicaDonna]  
Автор lipari (Алиса Лиса)
Публикувано09.10.19 18:07



Абе добре, че най-после написа на едно място прегледно и подробно как са се развили събитията.

Не е прочел какво възнамерява Лия и нищо чудно, и двете теми бяха претъпкани и нечетими от дъра-бъра. Аз пък прочетох, че са се съгласили на бележки за 1 година, но нито дума, че това като резервен вариант, ако Адмиралът откаже да го избираме.
После пък не прочетох дали са писали и в темата, щото беше такава галимация от спам, че му изгубих края.

Веднъж обърнах внимание в тази тема - от момента, в който Адмиралът пусна тема да потвърди до момента на пускане на официална тема за избори времето е 1 час и почти 30 минути. Кой да реагира, кога да реагира, ако не виси специално на компа в клуба?

Лия от прекалено бързане изненада доста хора.



Тема Re: Мерси. Но предлагамнови [re: PYTnik]  
Автор jumbles ()
Публикувано09.10.19 18:09



някъде мога ли да гласувам за теб?



Тема Re: offнови [re: lipari]  
Автор PYTnik (оня)
Публикувано09.10.19 18:25



Пък моята мъка е, че Лия така и не обясни на клуба защо ни е Мод. За какво ни е Мод на нас клубарите?
Сега продължавам да се чудя как ние избираме Мод без да знаем защо го правим, дори и адмирала не знае какво ще върши. Ще донася на полюцията какво си лафим тук ли...или ще заключва в тъмница непослушните, които не дават лепта на полюцията ли.

Доносник ли си избираме или Мод?

Така трябваше да започнем, а не по задължение.
Вече е късно и резултатът е предречен с тъжен край. Поне да си бяхме избрали Лия, че е красива жена



Мнението е позиционирано и няма нищо общо

Редактирано от PYTnik на 09.10.19 18:43.



Тема Re: Мерси. Но предлагамнови [re: jumbles]  
Автор PYTnik (оня)
Публикувано09.10.19 18:30



Само в отвъдното, родното ми място. Тук съм временно и за малко и имам други задължения да върша.
Нашият Мод трябва да е Безсмъртен и Безгрешен, подобно тези които го избираме.



Мнението е позиционирано и няма нищо общо

Тема Re: Мерси. Но предлагамнови [re: PYTnik]  
Автор jumbles ()
Публикувано09.10.19 19:44



вече така ли станаха нещата


обче аз освен теб друг модератор не ща, искам си го умиргащ и грешен
къде се номинира?



Тема Re: offнови [re: Crrafterr]  
Автор Шило (европейче)
Публикувано09.10.19 20:19



Благодаря!
Разбрах.

Щастието идва при веселите!



Тема Re: Мерси. Но предлагамнови [re: jumbles]  
Автор PYTnik (оня)
Публикувано09.10.19 20:45



Искаш ме?
Така ли?
И ми обещаваш, че няма да ми изневериш с адмирала????

Мнението е позиционирано и няма нищо общо



Тема Re: offнови [re: lipari]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано09.10.19 20:51



Не е прочел какво възнамерява Лия и нищо чудно, и двете теми бяха претъпкани и нечетими от дъра-бъра.

Темата за окончателно гласуване е пусната на 05.10.19 в 19:33 ч.
Крафтър е участвал в нея с гласуване за Адмирала рано на следващата сутрин - 06.10.19 08:37.

Значи е прочел, че участва като кандидат-модератор. Ако не е бил съгласен - защо не е реагирал веднага?

Всъщност - вече няма значение. Бих искала само да обърна внимание още веднъж, че е добре всички да се отнасят сериозно към подобни мероприятия, в които са засегнати по някакъв начин много хора. Ежедневните дрън-дрън и бля-бля са едно, а това, което се опитваме да направим ВЕЧЕ ВТОРИ ПЪТ - съвсем друго. И като възрастни хора би трябвало да можем да направим разлика. Защото ОСТАВА ГОРЧИЛКА. Както миналия път.


АЗ МИСЛЯ ТАКА.

Редактирано от UnicaDonna на 09.10.19 20:55.




Страници по тази тема: << 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | 36 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.