Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:50 27.06.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | (покажи всички)
Тема Re: offнови [re: Шило]  
Автор Crrafterr ()
Публикувано09.10.19 10:28



Пиша в темата заради ника


(ще да е за последно, освен ако не видя в нея Боза или Дионис)

Да започна с този уменически отговор, или как 2 бр. клубарки търсят под вола теле:



1. Не съм давал съгласие на бележка. Просто казано "съгласие" без "условно съгласие" е невярно. Неслучайно смятам за некоректно да се цитира бележка, още повече преразказана нейна малка част.
2. В бележката - не съхранявам такива - съм си говорил на ухо с Лия: че бих поел, ако е за макс. 1 година, в контекста на отсъствие на предпочитан от мен + в контекста на "нали не се сърдиш, че те номинирах" + в контекста на написаното в клуба от мен (че съм против самото поставяне на въпроса за модератор и др.)
3. Бележката е много след споменаването ми като номиниран. За мен бе изненада тема за гласуване, при това пусната в ден събота - видяна от мен следващия ден, при вече напреднало гласуване.
4. "Как с какви думи" - ами аз присъствам в клуба, имам достъп и в същата тема можеше да ме призове да кажа какво мисля.
Вероятно си забравила, че обявеното ми "невъзразяване" се случи в темата за избор на... ad miral! Не другаде.

В същата тема - преди настоящата - вече обявих за кого гласувам. И гласувах, още там, за admiral.

Сега просто се постави на мое място.
1. Администратор не ми обръща внимание (мое предложение с думата "админ" в заглавието)
2. Лия не ми обръща внимание (давам предложение, гласувам за ad miral, и въпреки това тя обявява предварителна консултация). Тоест директно ме хвърля на "бунището".
3. Изключително я ценя (Лия), мисля, че и съм я виждал на живо (ако не се лъжа, едно хем супер гадже, хем поглъщащ те интелект) - като добавя и вече дадените гласове, поставен съм в цугцванг. Как да обяснявам какво става на клубарите, вече гласували, но очевидно не чели моите изказвания. А те са малко, 4-5 в няколкото теми. Нормално е да не са чели, аз самият трудно влизам в такива административни неща, досадни са ми. Как да дискредитирам самата Лия, като е решила да постави така нещата? Затова и замълчах, понеже отдавна смятам, че тя знае по-добре.

В случая ти отговарям, тъй като пишеш, че не разбираш. Излагам ти моята гледна точка, съчетание на чувство за отговорност + сериозно колебание. Не съм машина, не съм робот, има цветове и нюанси, някои решения се взимат бързо и по усет, после идва обосноваването - не обратно. Повечето решения са обратно, но някои не, камо ли във виртуален клуб. Въобще не съм заделял време да мисля, както се досещаш. Отварям клуба и пиша това, което ми идва наум в момента.

Затова и ценя клуба, както и статусите си във Фейсбук. Впрочем там пиша повече с хумор. И мен призовават да издавам книга В днешно време чукчите-писатели се роим като зайци.

4. Като казваш "по-подходящия", и това съм коментирал. Дали подходящ е този, който пише добре, т.е. има прилично клубно поведение - или подходящ е този, който има опит в модерирането. Очевидно е, че повечето тук смятат първото - е, аз съм черната овца, която смята второто. Ако Ржевски не ми бе казал, че ad miral има опит в модериране, а това наклони везната, моите номинации бяха за дама (поне 4 ника съм написал като подходящи; за разтуха ми харесва да са опоненти на Киро, когато смесва клубарство с администриране).

Не мога да пиша повече, макар да пиша бързо. Провалът на тази тема е несъмнен. Дебатите по време на гласуване са равнозначни на предизборна агитация в изборния ден. Срам ме е колко сме неграмотни.



Тема Re: offнови [re: Crrafterr]  
Автор DarkSide ()
Публикувано09.10.19 11:21



И мен призовават да издавам книга

харесва ми начина ти на писане, мисля че няма да е лошо да понапишеш някой друг текст, ама без мисъл за книга - щото мислълта за книга е вредна за вдъхновението, особено ако става дума за първа книга



Тема Re: ГЛАСУВАНЕ - Модераторнови [re: Liya]  
Автор Baldrian (опасна)
Публикувано09.10.19 11:22



До момента

ad miral - 19

Crrafterr - 13

eta d - 2

oberleutnantRzevski - 1

Lira Emerald - 0

Лира се отказва в името на любовта.

Най-активните като участие в темата- двама-трима, май не са гласували.
37 човека са дали гласа си.

Да ти видя прическата и гащите, моля! След това ще те изслушам!


Тема Рентиеропсихология!нови [re: UnicaDonna]  
Автор Phillip (шпицен кандидат)
Публикувано09.10.19 11:34



Рентиеропсихология!

Специално за тия организми, които са си дали апартаментите под наем. Те разсъждават така:

"Аре бе! К'во ме занимавате със собствения ми имот! Не стига, че съм кихнАл убийствена цена да го купя и още ме боли сърцето, ами ме безпокоите за глупости! Относно апартамента ми, не искам да чувам за нищо друго, освен за навреме платен наем! И вие, там живущите, пазете да не ми протече отнякъде!"



~~~
« Три милиарда цигулари! »

Тема Re: ГЛАСУВАНЕ - Модераторнови [re: Baldrian]  
Автор Albena l (оф..)
Публикувано09.10.19 11:37



брой, брой, аз казах ли ти нещо, ама ти - не, ще номинираш





Тема Re: ГЛАСУВАНЕ - Модераторнови [re: Albena l]  
Автор Baldrian (опасна)
Публикувано09.10.19 11:39



Поручика ли?!



Да ти видя прическата и гащите, моля! След това ще те изслушам!

Тема Re: ГЛАСУВАНЕ - Модераторнови [re: Baldrian]  
Автор Albena l (оф..)
Публикувано09.10.19 11:44



ми да

само му губиш времето на човека да ви се занимава с глупостите



Тема Re: ГЛАСУВАНЕ - Модераторнови [re: Albena l]  
Автор Baldrian (опасна)
Публикувано09.10.19 11:50



от любимците ми е.
нормално да го номинирам.



Да ти видя прическата и гащите, моля! След това ще те изслушам!

Тема Мерси. Но предлагамнови [re: Baldrian]  
Автор Phillip (шпицен кандидат)
Публикувано09.10.19 11:59



Мерси за преброяването. Но предлагам за следващите избори, далият тон автоматично да се брои за номиниран и с желание да поеме длъжността. Защото сега някои от вас стръвно подхванаха темата: "Дайте да изберем модератор, ама да не съм аз!" Така мотивацията за избори, произвеждаща теми хилядници, ще бъде по-внимателно обмислена.



~~~
« Три милиарда цигулари! »

Тема Re: ГЛАСУВАНЕ - Модераторнови [re: Baldrian]  
Автор eta d (7.62)
Публикувано09.10.19 12:02



19+13+2+1=35
37
човека са дали гласа си.

?






Страници по тази тема: << 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.