Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:26 04.06.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | (покажи всички)
Тема Re: offнови [re: PYTnik]  
Автор lipari (Алиса Лиса)
Публикувано08.10.19 17:35



като ми ги изписа тези всички глюпости, по-висок ли стана?



Тема Re: offнови [re: UnicaDonna]  
Автор lipari (Алиса Лиса)
Публикувано08.10.19 17:37



“Че кое му е нормалното? Ржевски и Крафтър хем не искат да са модератори, хем никовете им висят в изборната листа и хората си гласуват за тях.”

Ненормалното в случая е, че те най-безучастно допускат това.


А Крафтърът дори натопи Лия, че го посочила за съгласен без изричното му разрешение. Ржевски поне ни спести това дебелоочие.



Тема Към 5-6-те буйни натури!нови [re: Liya]  
Автор Liya ()
Публикувано08.10.19 18:23



Успях да скролна по мненията и да влеза в картинката, очертана от 5-6 клубари, приели особено присърце ситуацията и бълващи непрестанно


За да се изясни положението, имам да кажа следното:

1. Крафти, Поручик - ако сте се разкандардисали, моля кажете го ясно. Не мисля, че съм подвела някого от вас - писах в клуба, че според мен е по-деликатно да се поиска съгласие по начина, по който го направих. Писах, че ще го направя спрямо всички номинирани с гласове над 4. Самите вие по никакъв начин в бележките не сте споменали, че го правите само заради отсъствието на адмирала.
За мен беше така, а ако за вас е било по друг начин, моля да изясните позицията си, а именно оставате или не.
Чакаме мнението ви.

2. Лиска - мааалко си се поувлякла в разсъждения Никакви неща не текат задкулистно и не ти прави чест да пишеш това! Обидно е не само за мен!

3. Дарки, Пътник - с уважение към възрастта ви, прочетох ви, чух ви, не съм съгласна и никой не ви дава право да квалифицирате, ехидничите и да се изживявате за последна инстанция! Толкоз!

4. Като редови член на клуба инициирах тези избори и ако някои клубни членове престанат да показват незачитане на останалото мнозинство, ще си изберем модератор.

Аз като започна нещо, го докарвам докрай! В нормална среда!
Настоящата не прилича много на такава. Да се оттегля?



Тема Re: извинете, не се сдържахнови [re: Green Light]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано08.10.19 18:27



“Ами тогава я надговорих. “

Мечтай си.

Вий двамцата с Геврека си живеете с мисълта, че всеки организъм в рокля е по-низш от вас. (При теб нута е изключение). Ако жените ви и някои клубарки са ви научили безропотно да кимат на всички щуротии, които казвате, и подбелват очи във възхита при появата ви - при мен това не минава.


АЗ МИСЛЯ ТАКА.

Редактирано от UnicaDonna на 08.10.19 20:11.



Тема Re: offнови [re: lipari]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано08.10.19 18:28



“Крафтърът дори натопи Лия, че го посочила за съгласен без изричното му разрешение“, продължавайки обаче да си стои и да си събира валЯщите гласове. Вероятно и да се кефи на популярността си.


АЗ МИСЛЯ ТАКА.

Редактирано от UnicaDonna на 08.10.19 20:10.



Тема Re: Към 5-6-те буйни натури!нови [re: Liya]  
Автор Baldrian (опасна)
Публикувано08.10.19 18:31



Просто я доведи до край.
Много врясък заради самия врясък.

Към момента Адмирала е водещ.
Ако държат уважаемите клубари, довечера ще пусна линкове с призиви на админа за избор на мод.

Да ти видя прическата и гащите, моля! След това ще те изслушам!


Тема Re: offнови [re: lipari]  
Автор eta d (7.62)
Публикувано08.10.19 18:32



Продължавай. И довърши започнатото.
От мен това.



Тема Re: Към 5-6-те буйни натури!нови [re: Liya]  
Автор caryb (предубедена)
Публикувано08.10.19 19:08



ААА, никакво оттегляне!

Нима не беше наясно, че ще има огън и жупел, това даже ми се вижда слабичко
Вярвам в теб, всичко върви чудесно, пу -пу!



Тема Re: Към 5-6-те буйни натури!нови [re: Liya]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано08.10.19 19:10



Да се оттеглиш??? За втори път ти казвам - ти забърка тая попара, ще стоиш до край да си я сърбаш!




АЗ МИСЛЯ ТАКА.


Тема Re: Към 5-6-те буйни натури!нови [re: Liya]  
Автор osvoboden pich (Ultimate good)
Публикувано08.10.19 19:10



Както си подхванала - доведи го докрай... Иначе съвсем няма смисъл.
Ако някой може да проведе по-качествени избори - що не се взе в ръце навреме и да го направи. Все чакаме някой друг да я свърши






Страници по тази тема: << 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.