Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:29 05.06.24 
Поколения
   >> 40-50
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: ППнови [re: UnicaDonna]  
Автор Albena l (оф..)
Публикувано07.10.19 09:51



Именно, НЕ СИ гласувала, а искаш да променяш правилата насред гласуването или просто така ми се струва





Тема Re: ППнови [re: Albena l]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано07.10.19 10:06



Именно, НЕ СИ гласувала, а искаш да променяш правилата насред гласуването или просто така ми се струва

Нещо не си наясно с нюансите.

ПЪРВО - не ИСКАМ нищо, а ПРЕДЛАГАМ, и не съм само аз май, аааааа?

ВТОРО - никой не може да ми забрани нито да искам, нито да предлагам, ако ОЩЕ не съм гласувала. И дори - ако изобщо реша да НЕ гласувам.

Понятно? (Сигурно вече поназнайваш руски, покрай годеника!!

)


АЗ МИСЛЯ ТАКА.


Тема Re: ППнови [re: UnicaDonna]  
Автор Albena l (оф..)
Публикувано07.10.19 10:18



Теб прочетох, другата не мога да я чета

Както и да е
Не, не знам руски аз, той ми превежда



Тема Re: offнови [re: Crrafterr]  
Автор MilaO6 ()
Публикувано07.10.19 10:23



Здрасти!

За съжаление нямам време сега да пиша надълго и нашироко, имам какво да ти кажа, ще го кажа довечера... Разбирам те, съгласна съм с много неща, но има и неща, които не търпят двусмислие и половинчатост. До довечера!



Тема Re: ППнови [re: UnicaDonna]  
Автор MilaO6 ()
Публикувано07.10.19 10:27



Да, Уни, това имах предвид - гласуване за двама модератори, мъж и жена... Ако може, решете го тоя въпрос, аз преди довечера и то по-късно, няма да мога да се включа.



Тема Re: ППнови [re: Albena l]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано07.10.19 10:29



Теб прочетох, другата не мога да я чета. Както и да е

Не знам за коя "друга" говориш, предложението за двама модератори мъж/жена идва от ета и после бива обсъждано от мен и Мила06, май и от други. Трябва очевидно да се лаская все пак, че МЕН ме четеш !



Ей такива постове наричам "бля-бля". "Ти гласува ли, защо не си, не си пък искаш"...


АЗ МИСЛЯ ТАКА.


Тема Re: ППнови [re: MilaO6]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано07.10.19 10:31



Да, Уни, това имах предвид - гласуване за двама модератори, мъж и жена...

Разбрах... Не вярвам да има такова гласуване, може би ако повечето хора (каквито със сигурност тези дни ще се навъртат наоколо заради избора) дадат мнение, както Албена вече го направи, картинката ще стане по-ясна.


АЗ МИСЛЯ ТАКА.



Тема Re: ГЛАСУВАНЕ - Модераторнови [re: UnicaDonna]  
Автор oberleutnantRzevski (същият)
Публикувано07.10.19 10:39



НО също мисля, че ако са двама - трябва да бъдат мъж и жена.

Аз па предлагам и един джендър да има.
Освен туй, единият да е комунист, другият - антикомунист, а третият - обикновен пе... екоактивист и веган.
Хем ще покрием всички варианти за реагиране по скандали, хем ще сме либерални до дупка.



Тема Re: ППнови [re: UnicaDonna]  
Автор tuzlija-179435 (стар вълк)
Публикувано07.10.19 10:45



Мисля, че за втори модератор - жена е малко късно.
Съгласен съм, че мъж вероятно по-често би реагирал с "женска им работа,какво пък толкова..."
Би могло да има ясни правила за налагане на бан, както и предупреждение преди това.



Тема Re: ГЛАСУВАНЕ - Модераторнови [re: oberleutnantRzevski]  
Автор UnicaDonna (заядница)
Публикувано07.10.19 10:49



В бля-бля дискусията ли се включваш?? Нещо взехте да ми приличате на една друга двойка... единият бля-блякне - другият веднага каканиже в подкрепа...


АЗ МИСЛЯ ТАКА.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.